- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (1430)
AGD (218)
AGD małe (117)
Komputery i tablety (510)
Smartfony i zegarki (672)
Foto i kamery (29)
Gaming (52)
Fitness i sport (15)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | 2.4 GHz |
| Profil myszy: | Praworęczny |
| Maksymalna rozdzielczość pracy [dpi]: | 3200 |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Tak |
| Kolor: | Biały |
| Dominujący kolor: | Przezroczysto-biały |
|---|---|
| Materiał: | Poliwęglan, TPU |
| Marka telefonu: | Apple |
| Seria telefonu: | iPhone |
| Model telefonu: | iPhone 13 Pro Max |
| Kompatybilność: | Apple iPhone 13 Pro Max |
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| 1.7 | |
| 2200 | |
| Element grzejny: | Grzałka ukryta |
| Wykonanie: | Stal nierdzewna |
| Funkcje: | Regulacja temperatury, Obrotowa podstawa, Bezpieczny w dotyku, Filtr antyosadowy, Wskaźnik poziomu wody |
| Funkcje dodatkowe: | Funkcja utrzymywania temperatury, Kontroler Strix, Włącznik/wyłącznik z lampką kontrolną |
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Materiał: | Polioksymetylen |
| Funkcje dodatkowe: | 1 przycisk funkcyjny, Bluetooth, Dwie zapasowe końcówki, Funkcja magnetyczna, Funkcja rozpoznawania nachylenia... |
| Rodzaj: | Rysik |
| Kompatybilność: | iPad (10. generacji), iPad (11. generacji), iPad (6. generacji), iPad (7. generacji), iPad (8. generacji)... |
| Ładowanie magnetyczne: | Nie |
| Sposób ładowania: | USB-C |
| Kolor: | Biały matowy |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | Blokada bezpieczeństwa 40°C, EcoSmart, FastDrain, Może współpracować z przepływowymi podgrzewaczami wody... |
| Wykończenie: | Metal, Mosiądz, Tworzywo sztuczne |
| Długość węża [mm]: | 1600 |
| Szerokość deszczownicy [mm]: | 260 |
| Bateria termostatyczna: | Tak |
| Deszczownica: | Tak |
| Komunikacja z komputerem: | Przewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | USB |
| Dla graczy: | Nie |
| Podświetlenie: | Tak |
| Kolor: | Biały |
| Typ klawiatury: | Membranowa |
| Dominujący kolor: | Biały |
|---|---|
| Materiał: | Silikon |
| Marka telefonu: | Samsung |
| Seria telefonu: | Galaxy S |
| Model telefonu: | Galaxy S26 |
| Kompatybilność: | Samsung Galaxy S26 |
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | Automatycznie wyłącza się po 5 minutach nieaktywności, Magnetyczne przytwierdzanie do obudowy tabletu... |
| Rodzaj: | Rysik |
| Kompatybilność: | iPad (10. generacji), iPad (6. generacji), iPad (7. generacji), iPad (8. generacji), iPad (9. generacji)... |
| Ładowanie magnetyczne: | Nie |
| Sposób ładowania: | USB-C |
| Dominujący kolor: | Biały |
|---|---|
| Materiał: | Poliwęglan |
| Marka telefonu: | Apple |
| Seria telefonu: | iPhone |
| Model telefonu: | iPhone 17 Pro |
| Kompatybilność: | Apple iPhone 17 Pro |
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| 1.7 | |
| 2200 | |
| Element grzejny: | Grzałka ukryta |
| Wykonanie: | Stal nierdzewna, Tworzywo sztuczne |
| Funkcje: | Regulacja temperatury, Obrotowa podstawa, Wskaźnik poziomu wody, Podtrzymywanie ciepła |
| Funkcje dodatkowe: | Funkcja szybkiego nagrzewania, Wyświetlacz dotykowy |
| Komunikacja z komputerem: | Przewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | USB-C |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Tak |
| Kolor: | Biały |
| Typ klawiatury: | Magnetyczno-mechaniczna |
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | 2.4 GHz |
| Profil myszy: | Praworęczny |
| Maksymalna rozdzielczość pracy [dpi]: | 1600 |
| Dla graczy: | Nie |
| Podświetlenie: | Nie |
| Kolor: | Biały |
Sugerowana cena producenta:
79 zł
| Dominujący kolor: | Biały |
|---|---|
| Materiał: | Poliwęglan, TPU |
| Marka telefonu: | Apple |
| Seria telefonu: | iPhone |
| Model telefonu: | iPhone 17 Pro Max |
| Kompatybilność: | Apple iPhone 17 Pro Max |
| Komunikacja z komputerem: | Przewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | USB |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Tak |
| Kolor: | Biały |
| Typ klawiatury: | Mechaniczna |
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa, Przewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | 2.4 GHz, Bluetooth, USB-C |
| Profil myszy: | Praworęczny |
| Maksymalna rozdzielczość pracy [dpi]: | 26000 |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Nie |
| Kolor: | Biały |
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa, Przewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | 2.4 GHz, USB-C |
| Profil myszy: | Praworęczny |
| Maksymalna rozdzielczość pracy [dpi]: | 45000 |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Nie |
| Kolor: | Biały |
| Dominujący kolor: | Biały |
|---|---|
| Materiał: | Poliwęglan, TPU |
| Marka telefonu: | Samsung |
| Seria telefonu: | Galaxy S |
| Model telefonu: | Galaxy S25 |
| Kompatybilność: | Samsung Galaxy S25 |
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa, Przewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | 2.4 GHz, Bluetooth, USB-C |
| Profil myszy: | Praworęczny |
| Maksymalna rozdzielczość pracy [dpi]: | 35000 |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Tak |
| Kolor: | Biały |
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | USB |
| Profil myszy: | Praworęczny |
| Maksymalna rozdzielczość pracy [dpi]: | 3200 |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Tak |
| Kolor: | Biały |
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| 1.7 | |
| 2200 | |
| Element grzejny: | Grzałka ukryta |
| Wykonanie: | Stal nierdzewna |
| Funkcje: | Obrotowa podstawa, Bezpieczny w dotyku, Wskaźnik poziomu wody |
| Funkcje dodatkowe: | Automatyczne wyłączenie, Lampka kontrolna, Nienagrzewający się uchwyt, Zwijacz kabla w podstawie |
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | 2.4 GHz, Bluetooth |
| Dla graczy: | Nie |
| Podświetlenie: | Nie |
| Kolor: | Biały |
| Typ klawiatury: | Membranowa |
Sugerowana cena producenta:
399 zł
| Komunikacja z komputerem: | Przewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | USB |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Tak |
| Kolor: | Biały |
| Typ klawiatury: | Mechaniczna |
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| 1.7 | |
| 1800 | |
| Element grzejny: | Grzałka ukryta |
| Wykonanie: | Stal nierdzewna, Tworzywo sztuczne |
| Funkcje: | Obrotowa podstawa, Bezpieczny w dotyku, Wskaźnik poziomu wody, Podtrzymywanie ciepła |
| Funkcje dodatkowe: | Double Wall - podwójna ścianka, Podświetlony przycisk włączenia i wyłączenia |
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa, Przewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | 2.4 GHz, Bluetooth, USB |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Tak |
| Kolor: | Biały |
| Typ klawiatury: | Mechaniczna |
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | 2.4 GHz |
| Profil myszy: | Praworęczny |
| Maksymalna rozdzielczość pracy [dpi]: | 3200 |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Tak |
| Kolor: | Biały |
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | Funkcja rozpoznawania nachylenia, Ładowanie bezprzewodowe, Podwójna końcówka, Technologia Palm Rejection |
| Rodzaj: | Rysik |
| Kompatybilność: | iPad Pro 11 cali (1. generacji), iPad Pro 11 cali (2. generacji), iPad Pro 11 cali (3. generacji)... |
| Ładowanie magnetyczne: | Tak |
| Sposób ładowania: | Bezprzewodowo (magnetycznie) |
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | Bluetooth |
| Profil myszy: | Uniwersalny |
| Maksymalna rozdzielczość pracy [dpi]: | 1600 |
| Dla graczy: | Nie |
| Podświetlenie: | Nie |
| Kolor: | Biały |
| Kolor: | |
|---|---|
| Materiał wodoodporny: | Nie |
| Wymiary wewnętrzne [cm]: | 10 x 13.5 x 7 |
| Zastosowanie: | Aparat natychmiastowy |
| Przegrody wewnętrzne: | Nie |
| Dominujący kolor: | Bezbarwny |
|---|---|
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Marka telefonu: | Apple |
| Seria telefonu: | iPhone |
| Model telefonu: | iPhone 17 |
| Kompatybilność: | iPhone 17 |
| Dominujący kolor: | Bezbarwny |
|---|---|
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Marka telefonu: | Apple |
| Seria telefonu: | iPhone |
| Model telefonu: | iPhone 17 Pro |
| Kompatybilność: | iPhone 17 Pro |