- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (2)
AGD małe (10)
Smartfony i zegarki (1)
Fitness i sport (17)
Dom (30)
Warsztat i ogród (51)
Książki, muzyka, film (1)
Motoryzacja (3)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Typ czujnika: | Czujnik gazu |
|---|---|
| Rodzaj wykrywanych zagrożeń: | Gaz |
| Komunikaty: | Optyczne, Sygnał dźwiękowy |
| Komunikacja: | Brak |
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Przeznaczenie: | Czujnik wewnętrzny |
| Wyświetlacz: | Nie |
| Zasilanie: | Bateryjne |
|---|---|
| Rodzaj: | Detektor przewodów |
| Wykrywane materiały: | Drewno, Metal diamagnetyczny, Metal ferromagnetyczny, Przewody pod napięciem |
| Alarm: | Dźwiękowy, Wizualny |
| Kalibracja: | Automatyczna |
| Wyświetlacz: | Tak |
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie: | Bateryjne |
|---|---|
| Rodzaj: | Detektor wycieku gazu |
| Wykrywane materiały: | Gaz |
| Alarm: | Dźwiękowy, Wibracyjny, Wizualny |
| Kalibracja: | Fabryczna |
| Wyświetlacz: | Nie |
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie: | Bateria 1 x 9V |
|---|---|
| Częstotliwość pracy [kHz]: | 12 |
| Wodoodporny: | Tak |
| Głębokość wyszukiwania [cm]: | 7 - 15 |
| Długość całkowita [cm]: | 23 |
| Wyświetlacz: | Nie |
| Kolor: | Pomarańczowy |
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Rodzaj: | Detektor metalu |
| Wykrywane materiały: | Metal, Przewody pod napięciem |
| Alarm: | Dźwiękowy |
| Kalibracja: | Fabryczna |
| Wyświetlacz: | Nie |
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie: | Bateria 1 x 9V |
|---|---|
| Częstotliwość pracy [kHz]: | 12 |
| Wodoodporny: | Tak |
| Głębokość wyszukiwania [cm]: | 7 - 15 |
| Długość całkowita [cm]: | 23 |
| Wyświetlacz: | Nie |
| Kolor: | Czarny |
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie: | Bateryjne |
|---|---|
| Rodzaj: | Detektor metalu, Detektor przewodów |
| Wykrywane materiały: | Metal, Przewody pod napięciem |
| Alarm: | Dźwiękowy |
| Kalibracja: | Automatyczna |
| Wyświetlacz: | Nie |
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie: | Bateryjne |
|---|---|
| Rodzaj: | Detektor wiązki laserowej |
| Wykrywane materiały: | Wiązka laserowa |
| Alarm: | Dźwiękowy, Wizualny |
| Kalibracja: | Fabryczna |
| Wyświetlacz: | Tak |
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie: | Baterie 2 x AA |
|---|---|
| Wodoodporny: | Tak |
| Głębokość wyszukiwania [cm]: | 7 |
| Długość całkowita [cm]: | 90 |
| Wyświetlacz: | Tak |
| Kolor: | Czarno-zielony |
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie: | Bateryjne |
|---|---|
| Rodzaj: | Detektor wycieku gazu |
| Wykrywane materiały: | Gaz |
| Alarm: | Dźwiękowy |
| Kalibracja: | Fabryczna |
| Wyświetlacz: | Tak |
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie: | Bateryjne |
|---|---|
| Rodzaj: | Detektor wycieku gazu |
| Wykrywane materiały: | Gaz |
| Alarm: | Dźwiękowy, Wizualny |
| Kalibracja: | Fabryczna |
| Wyświetlacz: | Tak |
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie: | Baterie 2 x 9V |
|---|---|
| Wodoodporny: | Tak |
| Głębokość wyszukiwania [cm]: | 18 |
| Długość całkowita [cm]: | 130 |
| Wyświetlacz: | Tak |
| Kolor: | Czarno-żółty |
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie: | Bateryjne |
|---|---|
| Rodzaj: | Detektor przewodów |
| Wykrywane materiały: | Przewody pod napięciem |
| Alarm: | Dźwiękowy |
| Kalibracja: | Automatyczna |
| Wyświetlacz: | Nie |
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie: | Bateria 1 x 9V |
|---|---|
| Częstotliwość pracy [kHz]: | 10.5 - 13.5 |
| Wodoodporny: | Tak |
| Głębokość wyszukiwania [cm]: | 300 |
| Długość całkowita [cm]: | 27 |
| Wyświetlacz: | Nie |
| Kolor: | Czarno-pomarańczowy |
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie: | Bateryjne |
|---|---|
| Rodzaj: | Detektor wiązki laserowej |
| Wykrywane materiały: | Wiązka laserowa |
| Alarm: | Dźwiękowy |
| Kalibracja: | Fabryczna |
| Wyświetlacz: | Tak |
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie: | Baterie 4 x AA |
|---|---|
| Częstotliwość pracy [kHz]: | 8 |
| Wodoodporny: | Nie |
| Głębokość wyszukiwania [cm]: | 20 - 25 |
| Długość całkowita [cm]: | 129 |
| Kolor: | Czarno-żółty |
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie: | Bateryjne |
|---|---|
| Rodzaj: | Detektor wiązki laserowej |
| Wykrywane materiały: | Wiązka laserowa |
| Alarm: | Nie |
| Kalibracja: | Fabryczna |
| Wyświetlacz: | Tak |
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Rodzaj wykrywanych zagrożeń: | Tlenek węgla (CO) i Gazy palne: metan, etan i propan, butan |
|---|---|
| Komunikacja: | Sygnał dźwiękowy |
| Rodzaj wykrywanych zagrożeń: | Tlenek węgla (CO) i Gazy palne: metan, etan i propan, butan |
|---|---|
| Komunikacja: | Sygnał dźwiękowy |
| Rodzaj wykrywanych zagrożeń: | Gazy palne: metanu, etanu i propanu, butanu |
|---|---|
| Komunikacja: | Dedykowana aplikacja TUYA SMART LIFE |
| Rodzaj wykrywanych zagrożeń: | Gazy palne: metan, etan i propan, butan |
|---|---|
| Komunikacja: | Dedykowana aplikacja TUYA SMART LIFE |