- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
AGD (8)
AGD małe (67)
Smartfony i zegarki (1)
Fitness i sport (1)
Dom (207)
Warsztat i ogród (2)
Artykuły dla zwierząt (201)
Zabawki i LEGO (14)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Rodzaj: | Neutralizator |
|---|---|
| Typ: | Granulki |
| Waga [g]: | 2000 |
| Zastosowanie: | Do kuwet |
| Informacje dodatkowe: | Pomaga zapobiegać rozwojowi bakterii, Skutecznie neutralizuje nieprzyjemny zapach z kuwety |
| Wyposażenie: | 4 x neutralizator 500 g |
Wartość poza zestawem:
35,60 zł
| Rodzaj: | Neutralizator |
|---|---|
| Typ: | Granulki |
| Waga [g]: | 2000 |
| Zastosowanie: | Do kuwet |
| Informacje dodatkowe: | Skutecznie neutralizuje nieprzyjemny zapach z kuwety, Zapobiega przyklejaniu się żwirku do dna kuwety |
| Wyposażenie: | 4 x neutralizator 500 g |
| Kolor: | Biało-czerwony |
Wartość poza zestawem:
39,36 zł
| Rodzaj: | Neutralizator |
|---|---|
| Typ: | Granulki |
| Waga [g]: | 2000 |
| Zastosowanie: | Do kuwet |
| Informacje dodatkowe: | Może być stosowany w połączeniu ze żwirkiem, Skutecznie neutralizuje nieprzyjemny zapach z kuwety, Wchłania wilgoć... |
| Wyposażenie: | 4 x neutralizator 500 g |
| Kolor: | Biało-zielony |
Wartość poza zestawem:
38,00 zł
| Rodzaj: | Pochłaniacz |
|---|---|
| Typ: | Proszek |
| Waga [g]: | 1350 |
| Zastosowanie: | Do kuwet |
| Informacje dodatkowe: | Pozbawiony toksyn i szkodliwych substancji |
| Wyposażenie: | 3 x neutralizator 450 g |
Wartość poza zestawem:
17,46 zł
| Rodzaj: | Neutralizator |
|---|---|
| Typ: | Spray |
| Pojemność [ml]: | 750 |
| Waga [g]: | 750 |
| Zastosowanie: | Do klatek, Do kuwet, Do legowisk |
| Informacje dodatkowe: | Akceptowalny przez wszystkie zwierzęta, Długotrwałe działanie |
| Wyposażenie: | 3 x neutralizator 250 ml |
Wartość poza zestawem:
28,32 zł
| Rodzaj: | Neutralizator |
|---|---|
| Typ: | Spray |
| Pojemność [ml]: | 750 |
| Zastosowanie: | Do klatek, Do kuwet, Do legowisk |
| Informacje dodatkowe: | Długotrwałe działanie, Skutecznie neutralizuje nieprzyjemny zapach z kuwety |
| Wyposażenie: | 3 x neutralizator 250 ml |
Wartość poza zestawem:
30,36 zł
| Rodzaj: | Neutralizator |
|---|---|
| Typ: | Proszek |
| Waga [g]: | 1500 |
| Zastosowanie: | Do kuwet |
| Informacje dodatkowe: | Może być stosowany w połączeniu ze żwirkiem, Skutecznie neutralizuje nieprzyjemny zapach z kuwety... |
| Wyposażenie: | 3 x neutralizator 500 g |
Wartość poza zestawem:
35,97 zł
| Rodzaj: | Neutralizator |
|---|---|
| Typ: | Spray |
| Pojemność [ml]: | 750 |
| Zastosowanie: | Do klatek, Do kuwet, Do legowisk |
| Informacje dodatkowe: | Akceptowalny przez wszystkie zwierzęta, Długotrwałe działanie, Skutecznie neutralizuje nieprzyjemny zapach z kuwety |
| Wyposażenie: | 3 x neutralizator 250 ml |
Wartość poza zestawem:
28,14 zł
| Rodzaj: | Pochłaniacz |
|---|---|
| Typ: | Proszek |
| Waga [g]: | 1350 |
| Zastosowanie: | Do kuwet |
| Informacje dodatkowe: | Wykonany z naturalnego mineralnego surowca |
| Wyposażenie: | 3 x pochłaniacz 450 g |
Wartość poza zestawem:
20,79 zł
| Rodzaj: | Pochłaniacz |
|---|---|
| Typ: | Proszek |
| Waga [g]: | 1350 |
| Zastosowanie: | Do kuwet |
| Informacje dodatkowe: | Pozbawiony toksyn i szkodliwych substancji |
| Wyposażenie: | 3 x neutralizator 450 g |
Wartość poza zestawem:
20,04 zł
| Rodzaj: | Pochłaniacz |
|---|---|
| Typ: | Żel krzemionkowy |
| Waga [g]: | 600 |
| Zastosowanie: | Do kuwet |
| Informacje dodatkowe: | Wchłania wilgoć |
| Wyposażenie: | 3 x pochłaniacz 200 g |
Wartość poza zestawem:
29,34 zł
| Rodzaj: | Neutralizator |
|---|---|
| Typ: | Żel krzemionkowy |
| Pojemność [ml]: | 750 |
| Waga [g]: | 750 |
| Zastosowanie: | Do klatek, Do kuwet |
| Informacje dodatkowe: | Skutecznie neutralizuje nieprzyjemny zapach z kuwety, Ulega rozkładowi, Wchłania wilgoć |
| Wyposażenie: | 3 x neutralizator 250 g |
| Kolor: | Przezroczysty |
Wartość poza zestawem:
32,67 zł
| Rodzaj: | Pochłaniacz |
|---|---|
| Typ: | Proszek |
| Waga [g]: | 900 |
| Zastosowanie: | Do kuwet |
| Informacje dodatkowe: | Pozbawiony toksyn i szkodliwych substancji, Produkt pochodzenia roślinnego, Ulega rozkładowi, Wchłania wilgoć... |
| Wyposażenie: | 3 x pochłaniacz 300 g |
Wartość poza zestawem:
22,68 zł
| Rodzaj: | Neutralizator |
|---|---|
| Typ: | Granulki |
| Waga [g]: | 1500 |
| Zastosowanie: | Do kuwet |
| Informacje dodatkowe: | Pomaga zapobiegać rozwojowi bakterii, Skutecznie neutralizuje nieprzyjemny zapach z kuwety |
| Wyposażenie: | 3 x neutralizator 500 g |
Wartość poza zestawem:
26,70 zł
| Rodzaj: | Neutralizator |
|---|---|
| Typ: | Granulki |
| Waga [g]: | 1500 |
| Zastosowanie: | Do kuwet |
| Informacje dodatkowe: | Może być stosowany w połączeniu ze żwirkiem, Skutecznie neutralizuje nieprzyjemny zapach z kuwety, Wchłania wilgoć... |
| Wyposażenie: | 3 x neutralizator 500 g |
| Kolor: | Biało-zielony |
Wartość poza zestawem:
28,50 zł
| Rodzaj: | Neutralizator |
|---|---|
| Typ: | Granulki |
| Waga [g]: | 1500 |
| Zastosowanie: | Do kuwet |
| Informacje dodatkowe: | Skutecznie neutralizuje nieprzyjemny zapach z kuwety, Zapobiega przyklejaniu się żwirku do dna kuwety |
| Wyposażenie: | 3 x neutralizator 500 g |
| Kolor: | Biało-czerwony |
Wartość poza zestawem:
29,52 zł
| Rodzaj: | Pochłaniacz |
|---|---|
| Typ: | Proszek |
| Waga [g]: | 900 |
| Zastosowanie: | Do kuwet |
| Informacje dodatkowe: | Pozbawiony toksyn i szkodliwych substancji |
| Wyposażenie: | 2 x neutralizator 450 g |
Wartość poza zestawem:
11,64 zł
| Rodzaj: | Neutralizator |
|---|---|
| Typ: | Spray |
| Pojemność [ml]: | 500 |
| Waga [g]: | 500 |
| Zastosowanie: | Do klatek, Do kuwet, Do legowisk |
| Informacje dodatkowe: | Akceptowalny przez wszystkie zwierzęta, Długotrwałe działanie |
| Wyposażenie: | 2 x neutralizator 250 ml |
Wartość poza zestawem:
18,88 zł
| Rodzaj: | Neutralizator |
|---|---|
| Typ: | Spray |
| Pojemność [ml]: | 500 |
| Zastosowanie: | Do klatek, Do kuwet, Do legowisk |
| Informacje dodatkowe: | Długotrwałe działanie, Skutecznie neutralizuje nieprzyjemny zapach z kuwety |
| Wyposażenie: | 2 x neutralizator 250 ml |
Wartość poza zestawem:
20,24 zł
| Rodzaj: | Neutralizator |
|---|---|
| Typ: | Spray |
| Pojemność [ml]: | 500 |
| Zastosowanie: | Do klatek, Do kuwet, Do legowisk |
| Informacje dodatkowe: | Akceptowalny przez wszystkie zwierzęta, Długotrwałe działanie, Skutecznie neutralizuje nieprzyjemny zapach z kuwety |
| Wyposażenie: | 2 x neutralizator 250 ml |
| Rodzaj: | Pochłaniacz |
|---|---|
| Typ: | Proszek |
| Waga [g]: | 900 |
| Zastosowanie: | Do kuwet |
| Informacje dodatkowe: | Wykonany z naturalnego mineralnego surowca |
| Wyposażenie: | 2 x pochłaniacz 450 g |
Wartość poza zestawem:
13,86 zł
| Rodzaj: | Neutralizator |
|---|---|
| Typ: | Proszek |
| Waga [g]: | 1000 |
| Zastosowanie: | Do kuwet |
| Informacje dodatkowe: | Może być stosowany w połączeniu ze żwirkiem, Skutecznie neutralizuje nieprzyjemny zapach z kuwety... |
| Wyposażenie: | 2 x neutralizator 500 g |
Wartość poza zestawem:
23,98 zł
| Rodzaj: | Pochłaniacz |
|---|---|
| Typ: | Proszek |
| Waga [g]: | 900 |
| Zastosowanie: | Do kuwet |
| Informacje dodatkowe: | Pozbawiony toksyn i szkodliwych substancji |
| Wyposażenie: | 2 x neutralizator 450 g |
| Rodzaj: | Pochłaniacz |
|---|---|
| Typ: | Żel krzemionkowy |
| Waga [g]: | 400 |
| Zastosowanie: | Do kuwet |
| Informacje dodatkowe: | Wchłania wilgoć |
| Wyposażenie: | 2 x pochłaniacz 200 g |
Wartość poza zestawem:
19,56 zł
| Rodzaj: | Pochłaniacz |
|---|---|
| Typ: | Proszek |
| Waga [g]: | 600 |
| Zastosowanie: | Do kuwet |
| Informacje dodatkowe: | Pozbawiony toksyn i szkodliwych substancji, Produkt pochodzenia roślinnego, Ulega rozkładowi, Wchłania wilgoć... |
| Wyposażenie: | 2 x pochłaniacz 300 g |
| Rodzaj: | Neutralizator |
|---|---|
| Typ: | Żel krzemionkowy |
| Pojemność [ml]: | 500 |
| Waga [g]: | 500 |
| Zastosowanie: | Do klatek, Do kuwet |
| Informacje dodatkowe: | Skutecznie neutralizuje nieprzyjemny zapach z kuwety, Ulega rozkładowi, Wchłania wilgoć |
| Wyposażenie: | 2 x neutralizator 250 g |
| Kolor: | Przezroczysty |
| Rodzaj: | Neutralizator |
|---|---|
| Typ: | Granulki |
| Waga [g]: | 1000 |
| Zastosowanie: | Do kuwet |
| Informacje dodatkowe: | Pomaga zapobiegać rozwojowi bakterii, Skutecznie neutralizuje nieprzyjemny zapach z kuwety |
| Wyposażenie: | 2 x neutralizator 500 g |
| Rodzaj: | Neutralizator |
|---|---|
| Typ: | Granulki |
| Waga [g]: | 1000 |
| Zastosowanie: | Do kuwet |
| Informacje dodatkowe: | Może być stosowany w połączeniu ze żwirkiem, Skutecznie neutralizuje nieprzyjemny zapach z kuwety, Wchłania wilgoć... |
| Wyposażenie: | 2 x neutralizator 500 g |
| Kolor: | Biało-zielony |
Wartość poza zestawem:
19,00 zł
| Rodzaj: | Neutralizator |
|---|---|
| Typ: | Granulki |
| Waga [g]: | 1000 |
| Zastosowanie: | Do kuwet |
| Informacje dodatkowe: | Skutecznie neutralizuje nieprzyjemny zapach z kuwety, Zapobiega przyklejaniu się żwirku do dna kuwety |
| Wyposażenie: | 2 x neutralizator 500 g |
| Kolor: | Biało-czerwony |