- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
AGD małe (8)
Komputery i tablety (22)
Smartfony i zegarki (3)
Rowery i hulajnogi (10)
Fitness i sport (8)
Warsztat i ogród (2618)
Zabawki i LEGO (54)
Książki, muzyka, film (3)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 48 |
|---|---|
| Rodzaj: | Zestaw bitów |
| Wykonanie: | Stal |
| Przeznaczenie: | Do użytku domowego |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 10 |
|---|---|
| Rodzaj: | Zestaw bitów |
| Wykonanie: | Stal hartowana |
| Przeznaczenie: | Do użytku domowego |
| Typ: | Li-Ion |
|---|---|
| 2.5 | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Czas ładowania [min]: | 50 |
| Wskaźnik stanu baterii: | Tak |
| Waga [g]: | 820 |
| Kompatybilność marka: | Einhell |
| Kompatybilność seria: | Power X-Change |
| Typ: | Li-Ion |
|---|---|
| 2.5 | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Czas ładowania [min]: | 79 |
| Wskaźnik stanu baterii: | Tak |
| Waga [g]: | 570 |
| Kompatybilność marka: | Bosch |
| Kompatybilność seria: | Power For All 18V |
| Typ: | Li-Ion |
|---|---|
| 4 | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Czas ładowania [min]: | 75 |
| Wskaźnik stanu baterii: | Tak |
| Waga [g]: | 1030 |
| Kompatybilność marka: | Einhell |
| Kompatybilność seria: | Power X-Change |
| Typ: | Do elektronarzędzi |
|---|---|
| 2.5 | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Wskaźnik stanu baterii: | Nie |
| Waga [g]: | 760 |
| Napięcie [V]: | 18 |
| Wskaźnik naładowania: | Nie |
| Kompatybilność marka: | Gardena |
| Kompatybilność seria: | Power For All 18V |
| Ilość gniazd: | 1 |
| Natężenie [A]: | 2.5 |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 220 |
|---|---|
| Wykonanie: | Stal chromowo-wanadowa |
| Typ: | Klucze nasadowe |
| Grzechotka: | Tak |
| Rozmiar klucza [cal]: | 1/2, 1/4, 3/8 |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 11 |
|---|---|
| Rodzaj: | Zestaw wkrętaków |
| Materiał: | Metal |
| Typ: | Krzyżowy, Płaski |
| Grzechotka: | Nie |
| Izolacja: | Nie |
| Magnetyczna końcówka: | Nie |
| Długość całkowita [mm]: | 185 |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 9 |
|---|---|
| Rodzaj: | Zestaw kluczy sześciokątnych |
| Materiał: | Stal chromowo-wanadowa |
| Rozmiar klucza: | 1.5 mm, 10 mm, 2 mm, 2.5 mm, 3 mm, 4 mm, 5 mm, 6 mm, 8 mm |
| Rodzaj: | Zestaw czyszczący |
|---|---|
| Obszar zastosowania: | Dom, Taras |
| Kompatybilność: | AQT 33-10, AQT 33-11, AQT 35-12, AQT 37-13, AQT 40-13, AQT 42-13, EasyAquatak 100LL/110/120, UniversalAquatak |
| Waga [g]: | 687 |
|---|---|
| Napięcie [V]: | 18 |
| Wskaźnik naładowania: | Nie |
| Kompatybilność marka: | Gardena |
| Kompatybilność seria: | Power For All 18V |
| Ilość gniazd: | 1 |
| Natężenie [A]: | 2 |
| Typ: | Li-Ion |
|---|---|
| 2.5 | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Czas ładowania [min]: | 79 |
| Wskaźnik stanu baterii: | Tak |
| Waga [g]: | 570 |
| Kompatybilność marka: | Bosch |
| Kompatybilność seria: | Power For All 18V |
| Zastosowanie: | Do użytku domowego |
| 1x akumulator w zestawie | |
| Waga [kg]: | 1 |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Maksymalny moment obrotowy [Nm]: | 60 |
| Silnik: | Bezszczotkowy |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
Wartość poza zestawem:
444,00 zł
| Rodzaj: | Podkaszarka |
|---|---|
| Typ: | Akumulatorowa |
| Kompatybilność seria: | Bosch Power For All 18V |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Rodzaj: | Pojemnik |
|---|---|
| Wykonanie: | Tworzywo sztuczne |
| Długość całkowita [mm]: | 120 |
| Kolor: | Czarny |
| Montaż: | Wiszący |
| 2 | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Kompatybilność seria: | 18V XR |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| 2x akumulator w zestawie | |
| Waga [kg]: | 1.2 |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Maksymalny moment obrotowy [Nm]: | 65 |
| Silnik: | Bezszczotkowy |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Zastosowanie: | Do użytku domowego |
|---|---|
| Waga [kg]: | 3.75 |
| Przyłącze do odsysania pyłu: | Tak |
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Średnica tarczy [mm]: | 225 |
| Rodzaj produktu: | Szlifierka do gipsu |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| 4 | |
| Kompatybilność seria: | SAS+ALL |
| Zastosowanie: | Do użytku domowego |
| 1x akumulator w zestawie | |
| Waga [kg]: | 1.4 |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Silnik: | Szczotkowy |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Typ: | Li-Ion |
|---|---|
| Czas ładowania [min]: | 79 |
| Wskaźnik stanu baterii: | Tak |
| Waga [g]: | 570 |
| Kompatybilność marka: | Bosch |
| Kompatybilność seria: | Power For All 18V, Bosch Power For All 18V |
| Akumulator w zestawie | |
| 4 | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Kompatybilność seria: | SAS+ALL |
| Zastosowanie: | Do użytku domowego |
| 1x akumulator w zestawie | |
| Waga [kg]: | 2.8 |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Rodzaj produktu: | Piła tarczowa |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Regulacja obrotów: | Nie |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 34 |
|---|---|
| Rodzaj: | Wkrętaki |
| Materiał: | Stal |
| Typ: | Bity |
| Izolacja: | Nie |
| Magnetyczna końcówka: | Nie |
| Długość całkowita [mm]: | 25 |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 15 |
|---|---|
| Rodzaj: | Przewody i końcówki do miernika |
| Wykonanie: | Metal, Tworzywo sztuczne |
| Kolor: | Czerwono-czarny |
| 4 | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Kompatybilność seria: | SAS+ALL |
| Zastosowanie: | Do użytku domowego |
| 1x akumulator w zestawie | |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Maksymalny moment obrotowy [Nm]: | 280 |
| Silnik: | Bezszczotkowy |
| Typ: | Do drewna, Do metalu, Do tworzyw |
|---|---|
| 2.5 | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Kompatybilność seria: | Power For All 18V |
| Zastosowanie: | Do użytku domowego |
| 1x akumulator w zestawie | |
| Waga [kg]: | 2.5 |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Maksymalna głębokość cięcia w stali [mm]: | 20 |
| Maksymalna głębokość cięcia w drewnie [mm]: | 100 |
| Rodzaj produktu: | Piła szablasta |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| 4 | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Kompatybilność seria: | SAS+ALL |
| Zastosowanie: | Do użytku domowego |
| 1x akumulator w zestawie | |
| Waga [kg]: | 2.4 |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Silnik: | Szczotkowy |
| Rodzaj produktu: | Młotowiertarka |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| 4 | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Kompatybilność seria: | SAS+ALL |
| Zastosowanie: | Do użytku domowego |
| 1x akumulator w zestawie | |
| Waga [kg]: | 2.1 |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Silnik: | Szczotkowy |
| Rodzaj produktu: | Szlifierka kątowa |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Regulacja obrotów: | Nie |
| Typ: | Piła szablasta |
|---|---|
| 4 | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Kompatybilność seria: | SAS+ALL |
| Zastosowanie: | Do użytku domowego |
| 1x akumulator w zestawie | |
| Waga [kg]: | 2.65 |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Maksymalna głębokość cięcia w stali [mm]: | 5 |
| Maksymalna głębokość cięcia w drewnie [mm]: | 120 |
| Rodzaj produktu: | Piła szablasta |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
|---|---|
| Kompatybilność seria: | SAS+ALL |
| Zastosowanie: | Do użytku domowego |
| 1x akumulator w zestawie | |
| Waga [kg]: | 1.5 |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Silnik: | Bezszczotkowy |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Regulacja obrotów: | Tak |
| 4 | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Kompatybilność seria: | 18V |
| Zastosowanie: | Do użytku domowego |
| 1x akumulator w zestawie | |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Rodzaj produktu: | Narzędzie wielofunkcyjne |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Regulacja obrotów: | Tak |