- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
AGD małe (8)
Komputery i tablety (22)
Smartfony i zegarki (3)
Rowery i hulajnogi (10)
Fitness i sport (8)
Warsztat i ogród (2618)
Zabawki i LEGO (54)
Książki, muzyka, film (3)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Rodzaj: | Zestaw przyłączeniowy |
|---|---|
| Zastosowanie: | Połączenie węża z kranem lub innym urządzeniem |
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Typ podłączenia: | Gwint |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Rodzaj: | Bit |
|---|---|
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 25 |
| Przeznaczenie: | Do wkrętów |
| Zawartość zestawu: | Bity pozidriv |
| Rodzaj: | Zestaw bitów |
|---|---|
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 32 |
| Zawartość zestawu: | 1 x adapter nasadkowy 1/4" kwadrat - 1/4" sześciokąt, 30 x bit 25 mm, Obrotowy klips do pasa z otworem Euro, Pudełko... |
| Rodzaj: | Brzeszczot do wyrzynarki |
|---|---|
| Zastosowanie: | Do drewna |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 10 |
| Długość całkowita [mm]: | 80, 90, 100 |
| Przeznaczenie: | Do drewna |
| Rodzaj: | Zestaw przyłączeniowy |
|---|---|
| Zastosowanie: | Do pomp |
| Kolor: | Żółto-czarny |
| Przeznaczenie: | Pompy ogrodowe |
| Średnica gwintu [mm]: | 33.3 |
| Rodzaj: | Zestaw wkrętaków |
|---|---|
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 18 |
| Długość całkowita [mm]: | 38, 50, 75, 100, 150 |
| Magnetyczna końcówka: | Tak |
| Grzechotka: | Nie |
| Rodzaj: | Zestaw kluczy imbusowych |
|---|---|
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 8 |
| Długość całkowita [mm]: | 11, 16, 20 |
| Rozmiar klucza: | 10 mm, 2 mm, 2.5 mm, 3 mm, 4 mm, 5 mm, 6 mm, 8 mm |
| Rodzaj: | Otwornica |
|---|---|
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 6 |
| Przeznaczenie: | Do betonu, Do cegły, Do kamienia, Do płytek, Do stali, Do tworzyw sztucznych |
| Zawartość zestawu: | Adapter, Otwornice (5 szt.) |
| Rodzaj: | Zestaw wierteł |
|---|---|
| Zastosowanie: | Do glazury, Do szkła, Do terakoty |
| Materiał: | Węglik wolframu |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 3 |
| Długość całkowita [mm]: | 70, 76, 83 |
| Zastosowanie: | Do ceramiki, Do specjalistycznych zastosowań |
| Typ mocowania: | Cylindryczny (walcowy) |
| Średnica [mm]: | 5, 6, 8 |
| Zawartość zestawu: | 3 wiertła |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 57 |
|---|---|
| Długość całkowita [mm]: | 38, 50, 75 - 150 |
| Magnetyczna końcówka: | Tak |
| Grzechotka: | Nie |
| Rodzaj: | Zestaw otwornic |
|---|---|
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 8 |
| Przeznaczenie: | Do ceramiki, Do gresu, Do kamienia, Do szkła, Do terakoty |
| Zawartość zestawu: | Otwornice (7 szt.), Prowadnica |
| Rodzaj: | Zestaw otwornic |
|---|---|
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 12 |
| Przeznaczenie: | Do drewna |
| Zawartość zestawu: | Dwa adaptery, Klucz imbusowy, Otwornice (8 szt.), Wiertło prowadzące |
| Rodzaj: | Zestaw kluczy imbusowych |
|---|---|
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 8 |
| Długość całkowita [mm]: | 121 |
| Rozmiar klucza: | 1.5 mm, 2 mm, 2.5 mm, 3 mm, 4 mm, 5 mm, 6 mm, 8 mm |
| Grzechotka: | Nie |
| Rodzaj: | Tarcza do cięcia |
|---|---|
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 10 |
| Przeznaczenie: | Do stali |
| Średnica otworu [mm]: | 22.2 |
| Grubość tarczy [mm]: | 1 |
| Rodzaj: | Zestaw bitów |
|---|---|
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 59 |
| Przeznaczenie: | Do wkrętarek akumulatorowych |
| Zawartość zestawu: | Bity, Grzechotka, Uchwyt magnetyczny |
| Rodzaj: | Zestaw przyłączeniowy |
|---|---|
| Zastosowanie: | Do pomp |
| Kolor: | Czarno-pomarańczowy |
| Średnica gwintu [mm]: | 33.3 |
| Rodzaj: | Zestaw wykrętaków |
|---|---|
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 5 |
| Bity: | Nie |
| Grzechotka: | Nie |
| Końcówki wkrętakowe: | Nie |
| Nasadki: | Nie |
| Walizka: | Nie |
| Zawartość zestawu: | 5 wykrętaków |
| Rodzaj: | Zestaw otwornic |
|---|---|
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 8 |
| Przeznaczenie: | Do drewna, Do płyt gips-karton, Do płyt pilśniowych, Do sklejki |
| Zawartość zestawu: | Klucz imbusowy, Otwornice (5 szt.), Płyta montażowa, Trzpień |
| Rodzaj: | Zestaw kluczy oczkowych |
|---|---|
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 4 |
| Grzechotka: | Nie |
| Rozmiar klucza oczkowego [mm]: | 6 x E8m, E10 x E12, E14 x E18, E20 x E2 |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 63 |
|---|---|
| Grzechotka: | Tak |
| Końcówki wkrętakowe: | Tak |
| Walizka: | Tak |
| Zawartość zestawu: | Adapter, Grzechotka 1/4 cala, Pokrętło typu T, Przegub 1/4, Uchwyt wkrętakowy 1/4" |
| Rozmiar klucza [cal]: | 1/4 |
| Rodzaj: | Zestaw wierteł |
|---|---|
| Zastosowanie: | Do betonu, Do cegły |
| Materiał: | Węglik wolframu |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 5 |
| Długość całkowita [mm]: | 110, 160 |
| Zastosowanie: | Do betonu, Do kamienia |
| Typ mocowania: | SDS-Plus |
| Średnica [mm]: | 5, 6, 8, 10 |
| Zawartość zestawu: | Wiertła (5 szt.) |
| Rodzaj: | Brzeszczot do piły szablastej |
|---|---|
| Zastosowanie: | Metal |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 2 |
| Długość całkowita [mm]: | 150 |
| Przeznaczenie: | Metal |
| Rodzaj: | Zestaw bitów |
|---|---|
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 31 |
| Zawartość zestawu: | Bity, Opakowanie plastikowe, Uchwyt szybkomocujący |