- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
AGD małe (8)
Komputery i tablety (22)
Smartfony i zegarki (3)
Rowery i hulajnogi (10)
Fitness i sport (8)
Warsztat i ogród (2550)
Zabawki i LEGO (54)
Książki, muzyka, film (3)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Rodzaj: | Zestaw kluczy Torx |
|---|---|
| Rozmiar klucza: | T10, T15, T20, T25, T27, T30, T40, T45, T50 |
| Długość całkowita [mm]: | 195 |
| Materiał: | Stal chromowo-wanadowa |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 9 |
| Wykonanie: | Stal węglowa |
|---|---|
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 8 |
| Typ: | Klucze oczkowe odgięte |
| Grzechotka: | Nie |
| Walizka: | Nie |
| Rozmiar klucza oczkowego [mm]: | 6 - 22 |
| Rodzaj: | Zestaw frezów do drewna |
|---|---|
| Długość całkowita [mm]: | 51, 54, 55, 56, 65 |
| Wykonanie: | Stal węglowa, Węglik wolframu |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 9 |
| Typ: | Frez do drewna |
| Przeznaczenie: | Do drewna |
| Walcowy | |
| Opakowanie: | Pudełko |
| Rodzaj: | Zestaw kluczy Torx |
|---|---|
| Rozmiar klucza: | TX10, TX15, TX20, TX25, TX27, TX30, TX40, TX45, TX50 |
| Materiał: | Stal S2 |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 9 |
| Grzechotka: | Nie |
| Rodzaj: | Zestaw szczypiec |
|---|---|
| Długość całkowita [mm]: | 255 |
| Materiał: | Stal wysokowęglowa |
| Typ: | Boczne, Wydłużone, Zaciskowe |
| Zastosowanie: | Do cięcia, Do zaginania, kształtowania i zaciskania |
| Wykonanie: | Stal chromowo-wanadowa |
|---|---|
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 8 |
| Typ: | Klucze płasko-oczkowe |
| Grzechotka: | Tak |
| Walizka: | Nie |
| Rozmiar klucza płaskiego [mm]: | 8 - 19 |
| Rozmiar klucza oczkowego [mm]: | 8 - 19 |
| Rodzaj: | Zestaw kluczy imbusowych |
|---|---|
| Rozmiar klucza: | 1.5 mm, 10 mm, 2 mm, 2.5 mm, 3 mm, 4 mm, 5 mm, 6 mm, 8 mm |
| Długość całkowita [mm]: | 62, 71, 87, 90, 101, 119, 141, 156, 178 |
| Materiał: | Stal S2 |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 9 |
| Grzechotka: | Nie |
| Rodzaj: | Zestaw kluczy oczkowych |
|---|---|
| Materiał: | Stal chromowo-wanadowa |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 5 |
| Grzechotka: | Nie |
| Rozmiar klucza oczkowego [mm]: | 10 x 11, 12 x 13, 14 x 15, 16 x 17, 18 x 19 |
| Rodzaj: | Zestaw przebijaków |
|---|---|
| Wykonanie: | Stal hartowana |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 9 |
| Zastosowanie: | Do skóry |
| Rodzaj: | Zestaw otwornic |
|---|---|
| Materiał: | Stal wysokowęglowa |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 5 |
| Typ: | Stolarskie |
| Przeznaczenie: | Do drewna |
| Okrągły | |
| Opakowanie: | Pudełko |
| Rodzaj: | Klucz imbusowy |
|---|---|
| Rozmiar klucza: | 1.5 mm, 10 mm, 2 mm, 2.5 mm, 3 mm, 4 mm, 5 mm, 6 mm, 8 mm |
| Długość całkowita [mm]: | 80 |
| Materiał: | Stal chromowo-wanadowa |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 9 |
| Rodzaj: | Zestaw wierteł |
|---|---|
| Długość całkowita [mm]: | 60, 75, 85, 100, 120 |
| Wykonanie: | Węglik spiekany |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 8 |
| Typ: | Spiralne |
| Zastosowanie: | Do betonu |
| Walcowy | |
| Zastosowanie: | Do betonu, Do cegły |
| Opakowanie: | Pudełko |
| Rodzaj: | Brzeszczot do narzędzia wielofunkcyjnego |
|---|---|
| Długość całkowita [mm]: | 43, 52, 100 |
| Wykonanie: | Bimetal, Stal wysokowęglowa HCS |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 5 |
| Przeznaczenie: | Do drewna, Do płyty kartonowo-gipsowej, Do tworzyw sztucznych |
| Zastosowanie: | Do drewna, Do płyty kartonowo-gipsowej, Do tworzyw sztucznych |
| Długość całkowita [mm]: | 166 |
|---|---|
| Materiał: | Aluminium, Stal S2, Tworzywo ABS |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 26 |
| Typ: | Zestaw wkrętaków |
| Grzechotka: | Nie |
| Izolacja: | Nie |
| Magnetyczna końcówka: | Tak |
| Wykonanie: | Stal chromowo-wanadowa |
|---|---|
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 14 |
| Typ: | Klucze nasadowe |
| Grzechotka: | Tak |
| Walizka: | Nie |
| Wykonanie: | Stal chromowo-wanadowa |
|---|---|
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 82 |
| Grzechotka: | Tak |
| Walizka: | Tak |
| Rozmiar klucza płaskiego [mm]: | 8, 10, 11, 12, 13, 14, 17, 19, 22 |
| Liczba elementów: | 8 |
|---|---|
| Opakowanie: | Pudełko |
| Rozmiar: | T30, T40, T45, T50, T55, T60, T70, T80 |
| Mocowanie: | 1 |
| Rodzaj: | Szczotka do czyszczenia |
|---|---|
| Zastosowanie: | Czyszczenie |
| Możliwość podłączenia wody: | Tak |
| Materiał włosia: | Tworzywo sztuczne |
| Właściwości czyszczące: | Mycie powierzchni gładkich |
| Kolor: | Czarno-pomarańczowy |
| Rodzaj: | Zestaw wierteł |
|---|---|
| Wykonanie: | Stal szybkotnąca |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 10 |
| Typ: | Spiralne |
| Zastosowanie: | Do metalu |
| Walcowy | |
| Zastosowanie: | Do metalu |
| Rodzaj: | Zestaw wierteł |
|---|---|
| Wykonanie: | Stal szybkotnąca |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 10 |
| Typ: | Spiralne |
| Zastosowanie: | Do metalu |
| Walcowy | |
| Zastosowanie: | Do metalu |
| Opakowanie: | Pudełko |
| Rodzaj: | Zestaw frezów |
|---|---|
| Wykonanie: | Węglik krzemu |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 27 |
| Typ: | Uniwersalny |
| Przeznaczenie: | Do drewna, Do metalu, Do tworzyw sztucznych |
| Walcowy | |
| Opakowanie: | Pudełko |
| Rodzaj: | Zestaw wierteł |
|---|---|
| Wykonanie: | Stal |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 7 |
| Typ: | Spiralne |
| Zastosowanie: | Do drewna, Do elektronarzędzi i szlifierki, Do metalu, Do tworzyw sztucznych |
| Walcowy | |
| Zastosowanie: | Do drewna, Do metalu, Do tworzyw sztucznych |
| Opakowanie: | Blister |
| Zastosowanie: | Do użytku domowego |
|---|---|
| Typ uchwytu: | Szybkozaciskowy |
| Opakowanie: | Walizka |
| 2 | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| 2x akumulator w zestawie |
| Rodzaj: | Zestaw |
|---|---|
| Zastosowanie: | Do podłączenia węża z urządzeniem |
| Rozmiar pasującego węża: | 1/2" |
| Autostop: | Nie |
Sugerowana cena producenta:
45 zł
| Długość całkowita [mm]: | 206 |
|---|---|
| Materiał rączki: | Tworzywo sztuczne |
| Szerokość [cm]: | 9.7 |
| Otwór do wieszania: | Tak |
| Waga [g]: | 100 |
Sugerowana cena producenta:
45 zł
| Rodzaj: | Zestaw wierteł |
|---|---|
| Długość całkowita [mm]: | 115, 165 |
| Wykonanie: | Węglik spiekany |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 7 |
| Typ: | Udarowe |
| Zastosowanie: | Do betonu, Do kamienia |
| SDS Plus | |
| Zastosowanie: | Do betonu, Do kamienia |
| Opakowanie: | Pudełko |