- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
AGD małe (8)
Komputery i tablety (22)
Smartfony i zegarki (3)
Rowery i hulajnogi (10)
Fitness i sport (8)
Warsztat i ogród (2550)
Zabawki i LEGO (54)
Książki, muzyka, film (3)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Rodzaj: | Zestaw wierteł |
|---|---|
| Typ: | Udarowe |
| Typ mocowania: | SDS-Plus |
| Zastosowanie: | Do betonu, Do kamienia |
| Średnica [mm]: | 5, 6, 8, 10, 12 |
| Długość całkowita [mm]: | 115, 165 |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 7 |
| Zastosowanie: | Do betonu, Do kamienia |
| Długość robocza [mm]: | 50, 100 |
| Wykonanie: | Węglik spiekany |
| Materiał: | Węglik spiekany |
| Rodzaj: | Zestaw nasadek i końcówek wkrętakowych |
|---|---|
| Rozmiar klucza [cal]: | 1/2, 1/4, 3/8 |
| Grzechotka: | Tak |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 150 |
| Przegub: | Tak |
| Materiał: | Stal chromowo-wanadowa |
| Rodzaj: | Zestaw nasadek i końcówek wkrętakowych |
|---|---|
| Długość całkowita [mm]: | 60 |
| Grzechotka: | Tak |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 23 |
| Przegub: | Tak |
| Materiał: | Metal, Tworzywo sztuczne |
| Rodzaj: | Zestaw frezów |
|---|---|
| Typ: | Kątowy, Płaskie |
| Długość całkowita [mm]: | 20, 170, 225 |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 17 |
| Przeznaczenie: | Do specjalistycznych zastosowań |
| Długość robocza [mm]: | 14, 15.5, 17, 17.5, 19, 21, 21.5 |
| Wykonanie: | Stal |
| Typ: | Zestaw wkrętaków |
|---|---|
| Grzechotka: | Tak |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 12 |
| Materiał: | Metal, Tworzywo sztuczne |
| Izolacja: | Nie |
| Rodzaj: | Zestaw wierteł |
|---|---|
| Typ: | Spiralne |
| Typ mocowania: | Cylindryczny (walcowy) |
| Zastosowanie: | Do stali |
| Średnica [mm]: | 1, 1.5, 2, 2.5, 3, 3.5, 4, 4.5, 5, 5.5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9, 9.5, 10 |
| Długość całkowita [mm]: | 34, 40, 49, 57, 61, 70, 75, 80, 86, 93, 101, 109, 117, 125, 133 |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 19 |
| Zastosowanie: | Do metalu |
| Długość robocza [mm]: | 12, 18, 24, 30, 33, 39, 43, 47, 52, 57, 63, 69, 75, 81, 87 |
| Wykonanie: | Kobalt, Stal szybkotnąca |
| Materiał: | Stal HSS-Co |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
|---|---|
| Przeznaczenie: | Do młotowiertarki |
| Rodzaj produktu: | Zestaw do odsysania pyłu |
| Rodzaj: | Zestaw do ostrzenia łańcucha |
|---|---|
| Zastosowanie: | Do ostrzenia łańcuchów |
| Podziałka: | 3/8" |
| Materiał: | Stal, Tworzywo sztuczne |
| Rodzaj: | Zestaw kluczy imbusowych |
|---|---|
| Grzechotka: | Nie |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 9 |
| Materiał: | Stal |
| Rozmiar klucza: | 1.5 mm, 10 mm, 2 mm, 2.5 mm, 3 mm, 4 mm, 5 mm, 6 mm, 8 mm |
| Rodzaj: | Skrzynia, Wózek |
|---|---|
| Długość całkowita [mm]: | 620 |
| Wykonanie: | Metal, Tworzywo sztuczne |
| Kolor: | Czarno-żółty |
| Uchwyt: | Tak |
| System modułowy: | Tak |
| Rodzaj: | Półka |
|---|---|
| Długość całkowita [mm]: | 190 |
| Wykonanie: | Tworzywo sztuczne |
| Kolor: | Czerwony |
| Uchwyt: | Nie |
| System modułowy: | Nie |
| Montaż: | Wiszący |
| Rodzaj: | Zestaw kluczy Torx |
|---|---|
| Grzechotka: | Nie |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 8 |
| Materiał: | Stal |
| Rozmiar klucza: | T10, T15, T20, T25, T27, T30, T40, T9 |
| Typ: | Bity, Z grzechotką z wymiennymi końcówkami, Zestaw wkrętaków |
|---|---|
| Długość całkowita [mm]: | 50 |
| Grzechotka: | Tak |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 40 |
| Materiał: | Stal chromowo-wanadowa |
| Izolacja: | Tak |
| Rodzaj: | Zestaw frezów |
|---|---|
| Typ: | Do drewna |
| Zastosowanie: | Do drewna |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 22 |
| Przeznaczenie: | Do drewna |
| Długość robocza [mm]: | 12.7, 20, 25.4 |
| Wykonanie: | Metal, Tworzywo sztuczne |
| Rodzaj: | Zestaw wierteł |
|---|---|
| Typ: | Punktowe |
| Typ mocowania: | Cylindryczny (walcowy) |
| Zastosowanie: | Do ceramiki |
| Średnica [mm]: | 4, 5, 6, 8, 10 |
| Długość całkowita [mm]: | 70, 80, 90 |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 5 |
| Zastosowanie: | Do ceramiki |
| Wykonanie: | Węglik spiekany |
| Materiał: | Stal |
| Rodzaj: | Zestaw bitów |
|---|---|
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 2 |
| Przeznaczenie: | Wkręcanie |
| Długość robocza [mm]: | 50 |
| Wykonanie: | Stal wysokogatunkowa |
| Rodzaj: | Zestaw bitów |
|---|---|
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 25 |
| Przeznaczenie: | Do użytku profesjonalnego |
| Długość robocza [mm]: | 25, 57, 89 |
| Wykonanie: | Stal |
| Rodzaj: | Zestaw podstawowy |
|---|---|
| Zastosowanie: | Do podłączania wody oraz akcesoriów |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Rozmiar gwintu: | 3/4" |
| Gwint: | Wewnętrzny |
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Zawór: | Tak |
| Typ podłączenia: | Gwint, Szybkozłącze |
| Rodzaj: | Zestaw wierteł |
|---|---|
| Typ: | Spiralne |
| Typ mocowania: | Cylindryczny (walcowy) |
| Zastosowanie: | Do stali, Do tworzyw sztucznych, Do żeliwa |
| Średnica [mm]: | 1, 1.5, 2, 2.5, 3, 3.5, 4, 4.5, 5, 5.5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9, 9.5, 10, 10.5, 11, 11.5, 12, 12.5, 13 |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 25 |
| Zastosowanie: | Do metalu, Do tworzyw sztucznych |
| Wykonanie: | Pokrycie warstwą azotku tytanu, Stal HSS |
| Materiał: | Stal HSS |
| Rodzaj: | Zestaw wierteł |
|---|---|
| Typ: | Spiralne |
| Typ mocowania: | SDS-Plus |
| Zastosowanie: | Do betonu, Do cegły |
| Średnica [mm]: | 6, 8, 10 |
| Długość całkowita [mm]: | 160 |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 3 |
| Zastosowanie: | Do betonu |
| Długość robocza [mm]: | 100 |
| Wykonanie: | Stal |
| Materiał: | Węglik wolframu |
| Rodzaj: | Brzeszczot do narzędzia wielofunkcyjnego |
|---|---|
| Zastosowanie: | Do drewna, Do metalu, Do płyty kartonowo-gipsowej, Do tworzyw sztucznych |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 6 |
| Przeznaczenie: | Do drewna, Do metalu, Do płyty kartonowo-gipsowej, Do tworzyw sztucznych |
| Wykonanie: | Stal |
| Rodzaj: | Zestaw wierteł |
|---|---|
| Typ: | Spiralne |
| Typ mocowania: | Cylindryczny (walcowy) |
| Zastosowanie: | Do metalu |
| Średnica [mm]: | 1, 1.5, 2, 2.5, 3, 3.5, 4, 4.5, 5, 5.5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9, 9.5, 10, 10.5, 11, 11.5, 12, 12.5, 13 |
| Długość całkowita [mm]: | 34, 40, 49, 57, 61, 70, 75, 80, 86, 93, 101, 109, 117, 125, 133, 142, 151 |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 25 |
| Zastosowanie: | Do metalu |
| Wykonanie: | Stal HSS |
| Materiał: | Stal HSS |
| Rodzaj: | Zestaw szczypiec |
|---|---|
| Typ: | Boczne, Do izolacji, Uniwersalne, Wydłużone proste |
| Zastosowanie: | Do prac elektrycznych |
| Długość całkowita [mm]: | 308 |
| Materiał: | Stal chromowo-wanadowa |
| Rodzaj: | Zestaw kluczy Torx |
|---|---|
| Długość całkowita [mm]: | 110 |
| Grzechotka: | Nie |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Materiał: | Stal chromowo-wanadowa, Tworzywo sztuczne |
| Rozmiar klucza: | T10, T15, T20, T25, T27, T30, T40, T9 |
| Rodzaj: | Zestaw bitów |
|---|---|
| Typ: | Udarowe |
| Długość całkowita [mm]: | 25 |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 2 |
| Przeznaczenie: | Do użytku domowego |
| Długość robocza [mm]: | 25 |
| Wykonanie: | Stal S2 |