- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
AGD małe (8)
Komputery i tablety (22)
Smartfony i zegarki (3)
Rowery i hulajnogi (10)
Fitness i sport (8)
Warsztat i ogród (2552)
Zabawki i LEGO (54)
Książki, muzyka, film (3)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Typ: | Z uchwytem |
|---|---|
| Materiał: | Stal chromowo-wanadowa |
| Długość całkowita [mm]: | 30, 75 |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 40 |
| Przeznaczenie: | Do użytku domowego |
| Szybkomocujący | |
| Zastosowanie: | Do użytku domowego |
| Zawartość zestawu: | Końcówki sześciokątne, Końcówki Torx, Nasadki Spline, Redukcje do bitów |
| Wykonanie: | Stal S2 |
|---|---|
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 32 |
| Przeznaczenie: | Do prac montażowych |
| Opakowanie: | Pudełko |
| Długość robocza [mm]: | 25 |
| Zawartość zestawu: | 30 x końcówka 25 mm, Adapter 1/4 cala, Przedłużka magnetyczna |
| Typ: | Krzyżowy, Płaskie |
|---|---|
| Materiał: | Stal chromowo-wanadowa |
| Izolacja: | Nie |
| Magnetyczna końcówka: | Tak |
| Długość całkowita [mm]: | 50, 75, 100 |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 34 |
| Wykonanie: | Stal chromowo-wanadowa |
|---|---|
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 40 |
| Przeznaczenie: | Do użytku domowego |
| Zastosowanie: | Do użytku domowego |
| Długość robocza [mm]: | 25 |
| Zawartość zestawu: | Adapter sześciokątny na 1/4, Bity krzyżowe, Bity płaskie, Bity pozidriv, Bity sześciokątne, Bity torx... |
| Wykonanie: | Stal S2 |
|---|---|
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 32 |
| Przeznaczenie: | Do użytku domowego |
| Opakowanie: | Pudełko |
| Długość robocza [mm]: | 25 |
| Zawartość zestawu: | Adapter sześciokątny na 1/4, Bity krzyżowe, Bity pozidriv, Bity torx, Uchwyt magnetyczny |
| Typ: | Krzyżowy, Płaskie |
|---|---|
| Materiał: | Stal S2 |
| Izolacja: | Tak |
| Magnetyczna końcówka: | Nie |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 6 |
| Wykonanie: | Stal HSS |
|---|---|
| Długość całkowita [mm]: | 100, 152, 203, 228 |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 12 |
| Przeznaczenie: | Do drewna, Metal |
| Zastosowanie: | Do drewna, Metal |
| Materiał: | Stal chromowo-wanadowa |
|---|---|
| Długość całkowita [mm]: | 50, 53, 60, 66, 74, 81, 93, 104 |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 8 |
| Rozmiar klucza: | 10 mm, 2 mm, 2.5 mm, 3 mm, 4 mm, 5 mm, 6 mm, 8 mm |
| Typ: | Puszkowa |
|---|---|
| Materiał: | Stal |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 7 |
| Przeznaczenie: | Do drewna |
| Walcowy | |
| Długość robocza [mm]: | 45 |
| Zawartość zestawu: | Otwornice (7 szt.), Wiertło pilotujące |
| Materiał: | Stal narzędziowa |
|---|---|
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 3 |
| Przeznaczenie: | Do wkrętów udarowych |
| Zastosowanie: | Do wkrętów udarowych |
| Długość robocza [mm]: | 75 |
| Zawartość zestawu: | Nasadki |
| Typ: | Spiralne |
|---|---|
| Wykonanie: | Stal |
| Długość całkowita [mm]: | 160 |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 5 |
| Zastosowanie: | Do betonu |
| SDS Plus | |
| Zastosowanie: | Do betonu, Do cegły |
| Opakowanie: | Pudełko |
| Zawartość zestawu: | Wiertła (5 szt.) |
| Zastosowanie: | Do użytku domowego |
|---|---|
| Typ uchwytu: | Wewnętrzny sześciokątny 1/4" |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| 2x akumulator w zestawie | |
| Opakowanie: | Walizka |
| Typ: | Krzyżowy, Płaski, Sześciokątny |
|---|---|
| Materiał: | Stal |
| Izolacja: | Nie |
| Magnetyczna końcówka: | Nie |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 32 |
| Typ: | Do pierścieni osadczych zewnętrzne proste, Do pierścieni osadczych zewnętrzne wygięte |
|---|---|
| Materiał: | Stal nierdzewna |
| Zastosowanie: | Do pierścieni |
| Hartowane szczęki: | Nie |
| Typ: | Do użytku domowego |
|---|---|
| Materiał: | Stal chromowo-molibdenowa, Stal chromowo-wanadowa, Stal S2 |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 120 |
| Zawartość zestawu: | 3 x przegub Cardana, Bity na nasadkach, Bity torx, Grzechotki, Klucze nasadowe, Klucze płasko-oczkowe... |
| Walizka: | Tak |
| Typ: | Zestaw wkrętaków |
|---|---|
| Materiał: | Stal |
| Izolacja: | Nie |
| Magnetyczna końcówka: | Tak |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 30 |
| Typ: | Spiralne |
|---|---|
| Wykonanie: | Stal HSS |
| Długość całkowita [mm]: | 75, 80, 86, 93, 109, 117 |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 6 |
| Zastosowanie: | Do metalu |
| Walcowy | |
| Zastosowanie: | Do metalu |
| Opakowanie: | Zawieszka |
| Rodzaj produktu: | Wiertło do metalu |
| Zawartość zestawu: | Wiertła (6 szt.) |
| Rodzaj zestawu: | Zestaw do wiercenia i wkręcania |
|---|---|
| Rodzaj końcówek: | HEX, Phillips, Pozidriv |
| Liczba elementów: | 46 |
| Opakowanie: | Pudełko |
| Wykonanie: | Stal z nasypem diamentowym |
|---|---|
| Długość całkowita [mm]: | 76 |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 3 |
| Przeznaczenie: | Do fug, Do glazury, Do płytek ceramicznych |
| Zastosowanie: | Do fug, Do glazury, Do płytek ceramicznych |
| Wykonanie: | Stal szybkotnąca HCS |
|---|---|
| Długość całkowita [mm]: | 20, 34 |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 3 |
| Przeznaczenie: | Do drewna |
| Zastosowanie: | Do drewna |
| Typ: | Zestaw frezów |
|---|---|
| Wykonanie: | Stal |
| Długość całkowita [mm]: | 1880 |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 6 |
| Przeznaczenie: | Do drewna |
| Zastosowanie: | Do użytku domowego |
| Opakowanie: | Pudełko |
| Zawartość zestawu: | 2 frezy rowkowe, Frez do łuków z łożyskiem kulkowym, Frez do żłobień, Frez kątowy, Frez kształtowy z łożyskiem kulkowym |
| Wykonanie: | Stal chromowo-wanadowa |
|---|---|
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 26 |
| Zawartość zestawu: | Kaseta plastikowa, Klucze płasko-oczkowe |
| Walizka: | Nie |
| Typ: | Spiralne |
|---|---|
| Materiał: | Stal stopowa |
| Izolacja: | Nie |
| Magnetyczna końcówka: | Nie |
| Długość całkowita [mm]: | 170 |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 5 |
| Typ: | Klucze płasko-oczkowe |
|---|---|
| Wykonanie: | Stal chromowo-wanadowa |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 12 |
| Zawartość zestawu: | Klucze płasko-oczkowe |
| Walizka: | Nie |
| Typ: | Wkrętak krzyżowy, Wkrętak płaski |
|---|---|
| Materiał: | Stal chromowo-wanadowa |
| Izolacja: | Nie |
| Magnetyczna końcówka: | Nie |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 7 |
| Wykonanie: | Stal |
|---|---|
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 10 |
| Zastosowanie: | Do metalu |
| Długość robocza [mm]: | 140 |
| Przekrój: | Kwadratowy, Okrągły, Płaski, Półokrągły, Trójkątny |
| Uchwyt: | Tak |
| Wykonanie: | Stal |
|---|---|
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 6 |
| Zastosowanie: | Do metalu |
| Długość robocza [mm]: | 150 |
| Przekrój: | Kwadratowy, Okrągły, Płaski, Półokrągły, Trójkątny |
| Uchwyt: | Tak |