- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
AGD małe (8)
Komputery i tablety (22)
Smartfony i zegarki (3)
Rowery i hulajnogi (10)
Fitness i sport (8)
Warsztat i ogród (2551)
Zabawki i LEGO (54)
Książki, muzyka, film (3)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Rodzaj: | Tarcza do cięcia |
|---|---|
| Przeznaczenie: | Do betonu, Do metalu, Do płyt gips-karton, Do tworzyw sztucznych |
| Średnica tarczy [mm]: | 38 |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 5 |
| Wykonanie: | Węglik spiekany |
| Rodzaj: | Tarcza do cięcia |
|---|---|
| Przeznaczenie: | Do metalu |
| Średnica tarczy [mm]: | 38 |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 5 |
| Wykonanie: | Węglik spiekany |
| Rodzaj: | Wózek na wąż |
|---|---|
| Materiał bębna: | Tworzywo sztuczne |
| Materiał stelażu: | Aluminium |
| Kółka transportowe: | Tak |
| Wąż w zestawie: | Tak |
Sugerowana cena producenta:
799 zł
| Rodzaj zestawu: | Zestaw szlifierski |
|---|---|
| Rodzaj końcówek: | Końcówki szlifierskie |
| Liczba elementów: | 29 |
| Opakowanie: | Pudełko |
| Rodzaj zestawu: | Zestaw do grawerowania |
|---|---|
| Rodzaj końcówek: | Frezy |
| Liczba elementów: | 16 |
| Opakowanie: | Pudełko |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
|---|---|
| Opakowanie: | Walizka |
| Typ uchwytu: | 1.5 - 13 mm |
| 2 | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| 2x akumulator w zestawie | |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Rodzaj zestawu: | Zestaw wielofunkcyjny |
|---|---|
| Rodzaj końcówek: | Końcówki grawersko-szlifierskie, Ostrza i papier |
| Liczba elementów: | 37 |
| Opakowanie: | Walizka |
| Rodzaj zestawu: | Zestaw wielofunkcyjny |
|---|---|
| Rodzaj końcówek: | Frezy, Końcówki szlifierskie, Ostrza i papier |
| Liczba elementów: | 120 |
| Opakowanie: | Walizka |
| Rodzaj zestawu: | Zestaw wielofunkcyjny |
|---|---|
| Rodzaj końcówek: | Frezy, Końcówki szlifierskie, Ostrza i papier |
| Liczba elementów: | 150 |
| Opakowanie: | Walizka |
| Rodzaj: | Zestaw zraszający |
|---|---|
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Typ: | Punktowy |
| Regulacja strumienia wody: | Tak |
| Maksymalna powierzchnia zraszania [m2]: | 150 |
| Minimalna powierzchnia zraszania [m2]: | 1 |
| Rodzaj: | Zestaw |
|---|---|
| Rozmiar pasującego węża: | 1/2" |
| Zastosowanie: | Do podłączenia węża z urządzeniem |
| Autostop: | Nie |
Sugerowana cena producenta:
45 zł
Sugerowana cena producenta:
23 zł
| Rodzaj: | Sekator do gałęzi |
|---|---|
| Typ: | Akumulatorowe |
| Długość całkowita [mm]: | 302 |
| Antypoślizgowy uchwyt: | Nie |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Wysięgnik: | Nie |
| Rodzaj: | Zestaw otwornic |
|---|---|
| Przeznaczenie: | Do ceramiki |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 5 |
| Opakowanie: | Walizka |
| Gwint | |
| Typ: | Diamentowa |
| Materiał: | Stal z nasypem diamentowym |
| Zastosowanie: | Do użytku domowego |
|---|---|
| Opakowanie: | Torba |
| Typ uchwytu: | Samozaciskowy |
| 2 | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| 2x akumulator w zestawie | |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Rodzaj: | Zestaw bitów i nasadek |
|---|---|
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 94 |
| Materiał: | Stal chromowo-wanadowa |
| Rozmiar klucza nasadowego [mm]: | 4, 4.5, 5, 5.5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 27, 30, 32 |
| Rozmiar klucza [cal]: | 1/2, 1/4 |
| Grzechotka: | Tak |
| Przegub: | Tak |
| Zastosowanie: | Do użytku domowego |
|---|---|
| Opakowanie: | Kufer transportowy |
| Typ uchwytu: | Szybkozaciskowy |
| 1.5 | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| 2x akumulator w zestawie | |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
|---|---|
| Opakowanie: | Walizka |
| Typ uchwytu: | Zębaty |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Moc [W]: | 900 |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 3000 |
| Maksymalna średnica wiercenia w drewnie [mm]: | 25 |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 10 |
|---|---|
| Typ: | Płaskie |
| Długość całkowita [mm]: | 45, 60, 75, 100, 150 |
| Materiał: | Stal chromowo-wanadowa |
| Grzechotka: | Nie |
| Izolacja: | Nie |
| Magnetyczna końcówka: | Tak |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 6 |
|---|---|
| Typ: | Płaskie |
| Długość całkowita [mm]: | 50, 75, 100, 125, 150 |
| Materiał: | Stal wysokogatunkowa |
| Izolacja: | Tak |
| Zastosowanie: | Do użytku domowego |
|---|---|
| Opakowanie: | Walizka |
| Typ uchwytu: | Sześciokątny |
| 2 | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| 2x akumulator w zestawie | |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Rodzaj: | Zestaw wierteł |
|---|---|
| Zastosowanie: | Do metalu |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 19 |
| Opakowanie: | Pudełko |
| Cylindryczny | |
| Typ: | Spiralne |
| Zastosowanie: | Do stali |
| Długość całkowita [mm]: | 34, 40, 49, 57, 61, 70, 75, 80, 86, 93, 101, 109, 117, 125, 133 |
| Wykonanie: | Kobalt, Stal szybkotnąca |
| Typ mocowania: | Cylindryczny (walcowy) |
| Średnica [mm]: | 1, 1.5, 2, 2.5, 3, 3.5, 4, 4.5, 5, 5.5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9, 9.5, 10 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
|---|---|
| Opakowanie: | Walizka |
| Typ uchwytu: | 13 mm, Szybkozaciskowy |
| 5 | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| 2x akumulator w zestawie | |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
|---|---|
| Opakowanie: | Walizka |
| Typ uchwytu: | Szybkozaciskowy |
| 3 | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 12 |
| 2x akumulator w zestawie | |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
|---|---|
| Opakowanie: | Walizka |
| Typ uchwytu: | 13 mm, Szybkozaciskowy |
| 4 | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| 2x akumulator w zestawie | |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Rodzaj: | Tarcza diamentowa |
|---|---|
| Przeznaczenie: | Do betonu, Do cegły, Do ceramiki, Do klinkieru |
| Średnica otworu [mm]: | 22.23 |
| Średnica tarczy [mm]: | 230 |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 10 |
| Grubość tarczy [mm]: | 2.6 |
| Wykonanie: | Diament |
| Rodzaj: | Tarcza diamentowa |
|---|---|
| Przeznaczenie: | Do betonu, Do cegły, Do ceramiki, Do klinkieru |
| Średnica otworu [mm]: | 22.23 |
| Średnica tarczy [mm]: | 150 |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 10 |
| Grubość tarczy [mm]: | 2.4 |
| Wykonanie: | Diament |
| Zastosowanie: | Do użytku domowego |
|---|---|
| Opakowanie: | Walizka |
| Typ uchwytu: | Szybkozaciskowy |
| 2 | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 20 |
| 2x akumulator w zestawie | |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Zastosowanie: | Do użytku domowego |
|---|---|
| Opakowanie: | Walizka |
| Typ uchwytu: | Szybkozaciskowy |
| 5 | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| 2x akumulator w zestawie | |
| Akumulator w zestawie: | Tak |