- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
AGD małe (8)
Komputery i tablety (22)
Smartfony i zegarki (3)
Rowery i hulajnogi (10)
Fitness i sport (8)
Warsztat i ogród (2551)
Zabawki i LEGO (54)
Książki, muzyka, film (3)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Rodzaj: | Zestaw skrzynek narzędziowych |
|---|---|
| Uchwyt: | Tak |
| Wykonanie: | Tworzywo sztuczne |
| Typ: | Narzędziowa |
| Zastosowanie: | Na narzędzia |
| Szerokość [mm]: | 565 |
| Rodzaj: | Zestaw |
|---|---|
| Kolor: | Pomarańczowo-zielony |
| Regulacja strumienia wody: | Tak |
| Ochrona przed mrozem: | Nie |
| Zastosowanie: | Do podlewania |
| Typ: | Li-Ion |
|---|---|
| 6 | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 36 |
| Czas ładowania [min]: | 55 |
| Wskaźnik stanu baterii: | Tak |
| Waga [g]: | 90, 130 |
| Rodzaj: | Szyna prowadząca |
|---|---|
| Rodzaj produktu: | Zestaw akcesoriów |
| Przeznaczenie: | Do elektronarzędzi |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 3 |
| Szerokość [mm]: | 142 |
| Rodzaj: | Zestaw wkrętaków |
|---|---|
| Materiał: | Stal chromowo-molibdenowa |
| Typ: | Krzyżowy |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 7 |
| Izolacja: | Tak |
| Rodzaj: | Sterownik |
|---|---|
| Zastosowanie: | Do nawadniania |
| Maksymalna ilość cykli podlewania na dzień: | Dowolna |
| Kontrola rozpylania: | Tak |
| Możliwość dołożenia elektrozaworu: | Nie |
| Programy nawadniania: | Tak |
| Rodzaj: | Zestaw |
|---|---|
| Kolor: | Zielony |
| Regulacja strumienia wody: | Tak |
| Ochrona przed mrozem: | Nie |
| Zastosowanie: | Do podlewania |
| Rodzaj: | Zestaw kluczy sześciokątnych |
|---|---|
| Materiał: | Stal chromowo-wanadowa |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 9 |
| Rozmiar klucza: | T10, T15, T20, T25, T27, T30, T45, T50 |
| Grzechotka: | Nie |
| Wykonanie: | Stal wolframowa |
|---|---|
| Typ: | Gwintowniki, Narzynki |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 32 |
| Zawartość zestawu: | 21 x gwintowniki metryczne, 7 x narzynki metryczne, Grzebień metryczny, Uchwyt do gwintowników, Uchwyt do narzynek... |
| Grzechotka: | Nie |
| Walizka: | Tak |
| Rodzaj: | Zestaw |
|---|---|
| Kolor: | Pomarańczowo-zielony |
| Regulacja strumienia wody: | Tak |
| Ochrona przed mrozem: | Nie |
| Zastosowanie: | Do podlewania |
| Wykonanie: | Stal chromowo-wanadowa |
|---|---|
| Typ: | Klucze nasadowe |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 12 |
| Zawartość zestawu: | Grzechotka, Nasadki, Przedłużka |
| Grzechotka: | Tak |
| Rozmiar klucza [cal]: | 1/2 |
| Walizka: | Nie |
| Rozmiar klucza nasadowego [mm]: | 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 21, 24 |
| 1.5 | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Zastosowanie: | Do użytku domowego |
| Typ uchwytu: | 10 mm, Dwutulejowy |
| 2x akumulator w zestawie |
| Rodzaj: | Zestaw kluczy sześciokątnych |
|---|---|
| Materiał: | Stal chromowo-wanadowa |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 9 |
| Rozmiar klucza: | T10, T15, T20, T25, T27, T30, T40, T45, T50 |
| Grzechotka: | Nie |
| Rodzaj: | Zestaw bitów, Zestaw kluczy nasadowych |
|---|---|
| Materiał: | Stal chromowo-wanadowa |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 31 |
| Grzechotka: | Tak |
| Rozmiar klucza nasadowego [mm]: | 6 - 13 |
| Przegub: | Nie |
| Rodzaj: | Zestaw bitów, Zestaw kluczy nasadowych |
|---|---|
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 56 |
| Grzechotka: | Nie |
| Rozmiar klucza nasadowego [mm]: | 5 - 11 |
| Przegub: | Nie |
| Rodzaj: | Wykrętaki do śrub |
|---|---|
| Materiał: | Stal chromowo-molibdenowa |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 6 |
| Zawartość zestawu: | Wkrętaki precyzyjne |
| Grzechotka: | Nie |
| Rozmiar klucza [cal]: | 3/8 |
| Przegub: | Nie |
| Rodzaj: | Wkrętak udarowy |
|---|---|
| Materiał: | Stal chromowo-wanadowa |
| Typ: | Zestaw końcówek wkrętakowych i nasadek |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 10 |
| Izolacja: | Nie |
| Grzechotka: | Nie |
| Rodzaj: | Zestaw kluczy sześciokątnych |
|---|---|
| Materiał: | Stal chromowo-wanadowa |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 9 |
| Rozmiar klucza: | 1.5 mm, 10 mm, 2 mm, 2.5 mm, 3 mm, 4 mm, 5 mm, 6 mm, 8 mm |
| Rodzaj: | Zestaw pilników |
|---|---|
| Uchwyt: | Tak |
| Wykonanie: | Stal T12 |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 3 |
| Zastosowanie: | Do metalu |
| Długość robocza [mm]: | 200 |
| Przekrój: | Okrągły, Płaski, Półokrągły |
| Rodzaj: | Zestaw kluczy |
|---|---|
| Materiał: | Stal chromowo-wanadowa |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 46 |
| Zawartość zestawu: | Adapter do wkrętarki, Grzechotka 1/4 cala, Pokrętło typu T 1/4, Przedłużka 1/4 cala, Przegub uniwersalny... |
| Grzechotka: | Tak |
| Rozmiar klucza [cal]: | 1/4 |
| Walizka: | Tak |
| Rozmiar klucza nasadowego [mm]: | 4, 4.5, 5, 5.5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 |
| Rodzaj: | Zestaw bitów |
|---|---|
| Wykonanie: | Stal chromowo-wanadowa |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 38 |
| Zawartość zestawu: | 38 elementów |
| Rodzaj: | Zestaw kluczy oczkowych |
|---|---|
| Wykonanie: | Stal chromowo-wanadowa |
| Typ: | Klucze oczkowe odgięte |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 8 |
| Zawartość zestawu: | Klucze oczkowe |
| Grzechotka: | Nie |
| Walizka: | Nie |
| Rodzaj: | Zestaw kluczy płasko-oczkowych |
|---|---|
| Wykonanie: | Stal chromowo-wanadowa |
| Typ: | Klucze płasko-oczkowe |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 8 |
| Zawartość zestawu: | Klucze płasko-oczkowe |
| Grzechotka: | Nie |
| Walizka: | Nie |
| Rodzaj: | Zestaw kluczy imbusowych |
|---|---|
| Materiał: | Stal chromowo-wanadowa |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 8 |
| Rozmiar klucza: | 2 mm, 2.5 mm, 3 mm, 4 mm, 5 mm, 6 mm, 7 mm, 8 mm, T10 |
| Rodzaj: | Zestaw adapterów sześciokątnych |
|---|---|
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Zastosowanie: | Do gresu, Do kamienia, Do metalu |
| Rodzaj: | Przecinak |
|---|---|
| Materiał: | Stal chromowo-wanadowa |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 6 |
| Długość robocza: | 150 |
| Szerokość: | 76 |
| Rodzaj: | Końcówka na nasadce |
|---|---|
| Materiał: | Stal chromowo-wanadowa |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 9 |
| Grzechotka: | Nie |
| Rozmiar klucza [cal]: | 1/2 |
| Przegub: | Nie |
| Rodzaj: | Zestaw kluczy Torx |
|---|---|
| Materiał: | Stal chromowo-wanadowa |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 9 |
| Rozmiar klucza: | TS10, TS15, TS20, TS25, TS27, TS30, TS40, TS45, TS50 |
| Grzechotka: | Nie |