- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
Komputery i tablety (294)
Foto i kamery (1)
Zabawki i LEGO (13)
Książki, muzyka, film (6)
Outlet (2)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Format: | A4 |
|---|---|
| Gramatura [g/m2]: | 255 |
| Liczba arkuszy: | 30 |
| Rodzaj: | Papier fotograficzny |
| Rodzaj powierzchni: | Błyszczące |
| Format: | 100 x 150 mm |
|---|---|
| Gramatura [g/m2]: | 255 |
| Liczba arkuszy: | 80 |
| Rodzaj: | Papier fotograficzny |
| Rodzaj powierzchni: | Błyszczące |
| Format: | A4 |
|---|---|
| Gramatura [g/m2]: | 167 |
| Liczba arkuszy: | 50 |
| Rodzaj: | Papier fotograficzny |
| Rodzaj powierzchni: | Matowe |
Sugerowana cena producenta:
85 zł
| Format: | A4 |
|---|---|
| Gramatura [g/m2]: | 125 |
| Liczba arkuszy: | 100 |
| Rodzaj: | Papier fotograficzny |
| Rodzaj powierzchni: | Matowe |
| Format: | A4 |
|---|---|
| Gramatura [g/m2]: | 160 |
| Liczba arkuszy: | 100 |
| Rodzaj: | Papier fotograficzny |
| Rodzaj powierzchni: | Błyszczące |
| Format: | A6 |
|---|---|
| Gramatura [g/m2]: | 200 |
| Liczba arkuszy: | 50 |
| Rodzaj: | Papier fotograficzny |
| Rodzaj powierzchni: | Błyszczące |
42,98 zł
| Format: | 100 x 150 mm |
|---|---|
| Gramatura [g/m2]: | 260 |
| Liczba arkuszy: | 50 |
| Rodzaj: | Papier fotograficzny |
| Rodzaj powierzchni: | Błyszczące |
| Format: | A4 |
|---|---|
| Gramatura [g/m2]: | 200 |
| Liczba arkuszy: | 20 |
| Rodzaj: | Papier fotograficzny |
| Rodzaj powierzchni: | Błyszczące |
| Format: | A4 |
|---|---|
| Gramatura [g/m2]: | 230 |
| Liczba arkuszy: | 20 |
| Rodzaj: | Papier fotograficzny |
| Rodzaj powierzchni: | Błyszczące |
| Format: | A3 |
|---|---|
| Gramatura [g/m2]: | 260 |
| Liczba arkuszy: | 20 |
| Rodzaj: | Papier fotograficzny |
| Rodzaj powierzchni: | Błyszczące |
| Format: | A3 |
|---|---|
| Gramatura [g/m2]: | 145 |
| Liczba arkuszy: | 25 |
| Rodzaj: | Papier fotograficzny |
| Rodzaj powierzchni: | Matowe |
| Format: | 10 x 14.8 cm |
|---|---|
| Liczba arkuszy: | 108 |
| Rodzaj: | Papier fotograficzny |
| Rodzaj powierzchni: | Błyszczące |
| Format: | A3+ |
|---|---|
| Gramatura [g/m2]: | 189 |
| Liczba arkuszy: | 50 |
| Rodzaj: | Papier fotograficzny |
| Rodzaj powierzchni: | Matowe |
Sugerowana cena producenta:
290 zł
| Format: | A3 |
|---|---|
| Gramatura [g/m2]: | 167 |
| Liczba arkuszy: | 50 |
| Rodzaj: | Papier fotograficzny |
| Rodzaj powierzchni: | Matowe |
Sugerowana cena producenta:
219 zł
| Format: | A3 |
|---|---|
| Gramatura [g/m2]: | 189 |
| Liczba arkuszy: | 50 |
| Rodzaj: | Papier fotograficzny |
| Rodzaj powierzchni: | Matowe |
Sugerowana cena producenta:
229 zł
| Format: | 130 x 180 mm |
|---|---|
| Gramatura [g/m2]: | 255 |
| Liczba arkuszy: | 30 |
| Rodzaj: | Papier fotograficzny |
| Rodzaj powierzchni: | Błyszczące |
| Format: | A4 |
|---|---|
| Gramatura [g/m2]: | 110 |
| Liczba arkuszy: | 100 |
| Rodzaj: | Papier fotograficzny |
| Rodzaj powierzchni: | Matowe |
| Format: | A3 |
|---|---|
| Gramatura [g/m2]: | 200 |
| Liczba arkuszy: | 20 |
| Rodzaj: | Papier fotograficzny |
| Rodzaj powierzchni: | Błyszczące |
Sugerowana cena producenta:
134 zł
| Format: | A4 |
|---|---|
| Gramatura [g/m2]: | 200 |
| Liczba arkuszy: | 100 |
| Rodzaj: | Papier fotograficzny |
| Rodzaj powierzchni: | Błyszczące |
| Format: | 100 x 150 mm |
|---|---|
| Gramatura [g/m2]: | 200 |
| Liczba arkuszy: | 50 |
| Rodzaj: | Papier fotograficzny |
| Rodzaj powierzchni: | Błyszczące |
| Format: | 130 x 180 mm |
|---|---|
| Gramatura [g/m2]: | 240 |
| Liczba arkuszy: | 50 |
| Rodzaj: | Papier fotograficzny |
| Rodzaj powierzchni: | Błyszczące |
| Format: | 72 x 85 mm |
|---|---|
| Gramatura [g/m2]: | 260 |
| Liczba arkuszy: | 20 |
| Rodzaj: | Papier fotograficzny |
| Rodzaj powierzchni: | Błyszczące |
| Format: | 100 mm x 150 mm |
|---|---|
| Liczba arkuszy: | 20 |
| Rodzaj: | Papier fotograficzny |
| Rodzaj powierzchni: | Błyszczące, Półbłyszczący |
Sugerowana cena producenta:
89 zł
| Format: | A4 |
|---|---|
| Gramatura [g/m2]: | 145 |
| Liczba arkuszy: | 25 |
| Rodzaj: | Papier fotograficzny |
| Rodzaj powierzchni: | Matowe |
| Autor: | PRACA ZBIOROWA |
|---|---|
| Seria: | brak |
| Tematyka: | Bajka |
| Liczba stron: | 32 |
| Przedział wiekowy: | 6+ |
| Okładka: | Miękka |