PROFESIONALNE
HOBBISTYCZNE
Z GPS
Z KAMERĄ
Kod: 2132203
| Typ: | |
|---|---|
| Przewidywany czas lotu do [min]: | 10 |
| Rozdzielczość filmów: | VGA (640 x 480) |
| GPS: | Nie |
Gogle i kontroler w zestawie
Analogowa transmisja obrazu wideo
Gogle i kontroler w zestawie
Analogowa transmisja obrazu wideo
| Typ: | |
|---|---|
| Przewidywany czas lotu do [min]: | 38 |
| Rozdzielczość filmów: | 2.7K (2720 x 1530), 4K (3840 x 2160), Full HD (1920 x 1080) |
| GPS: | Tak |
Sprawdź
Dostawa 2-5 dni
Produkty dostarczane są zazwyczaj w ciągu 2-5 dni roboczych od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Sprawdź
Dostawa 2-5 dni
Produkty dostarczane są zazwyczaj w ciągu 2-5 dni roboczych od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
| Typ: | |
|---|---|
| Przewidywany czas lotu do [min]: | 38 |
| Rozdzielczość filmów: | 2.7K (2720 x 1530), 4K (3840 x 2160), Full HD (1920 x 1080) |
| GPS: | Tak |
Sprawdź
Dostawa 2-5 dni
Produkty dostarczane są zazwyczaj w ciągu 2-5 dni roboczych od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Sprawdź
Dostawa 2-5 dni
Produkty dostarczane są zazwyczaj w ciągu 2-5 dni roboczych od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
| Typ: | |
|---|---|
| Przewidywany czas lotu do [min]: | 31 |
| Rozdzielczość filmów: | 2.7K (2720 x 1530), 4K (3840 x 2160), Full HD (1920 x 1080) |
| GPS: | Tak |
| Typ: | |
|---|---|
| Przewidywany czas lotu do [min]: | 31 |
| Rozdzielczość filmów: | 2.7K (2720 x 1530), 4K (3840 x 2160), Full HD (1920 x 1080) |
| GPS: | Tak |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Typ: | |
|---|---|
| Przewidywany czas lotu do [min]: | 38 |
| Rozdzielczość filmów: | 2.7K (2720 x 1530), 4K (3840 x 2160), Full HD (1920 x 1080) |
| GPS: | Tak |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Typ: | |
|---|---|
| Przewidywany czas lotu do [min]: | 52 |
| Rozdzielczość filmów: | 1512 x 2688, 4K (3840 x 2160), Full HD (1920 x 1080) |
| GPS: | Tak |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Typ: | |
|---|---|
| Przewidywany czas lotu do [min]: | 31 |
| Rozdzielczość filmów: | 2.7K (2720 x 1530), Full HD (1920 x 1080) |
| GPS: | Tak |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.



