PROFESIONALNE
HOBBISTYCZNE
Z GPS
Z KAMERĄ
| Typ: | , |
|---|---|
| GPS: | Nie |
| Czytnik kart pamięci: | Nie |
| Kamera: | Nie |
Konstrukcja skrywająca ogromne możliwości
System headless i utrzymania wysokości lotu
Konstrukcja skrywająca ogromne możliwości
System headless i utrzymania wysokości lotu
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Typ: | |
|---|---|
| Przewidywany czas lotu do [min]: | 31 |
| Rozdzielczość filmów: | 2.7K (2720 x 1530), Full HD (1920 x 1080) |
| GPS: | Tak |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Typ: | |
|---|---|
| Przewidywany czas lotu do [min]: | 31 |
| Rozdzielczość filmów: | 2.7K (2720 x 1530), Full HD (1920 x 1080) |
| GPS: | Tak |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Typ: | |
|---|---|
| Przewidywany czas lotu do [min]: | 16 |
| Rozdzielczość filmów: | 4K (3840 x 2160), 8K (7680 x 4320) |
| GPS: | Nie |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Typ: | |
|---|---|
| Przewidywany czas lotu do [min]: | 36 |
| Rozdzielczość filmów: | 1512 x 2688, 4K (3840 x 2160), Full HD (1920 x 1080) |
| GPS: | Tak |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.

