Trylogia Crysis Remastered zawiera wszystkie kampanie dla pojedynczego gracza z legendarnych strzelanek pierwszoosobowych Crysis, Crysis 2 i Crysis 3. Przystosowano je do możliwości dzisiejszego sprzętu. Ponownie przeżyj niezapomnianą przygodę dzięki temu wspaniałemu pakietowi.

HUMANKIND™ to najważniejsza produkcja Amplitude Studios. W tej historycznej grze strategicznej to TY kształtujesz od nowa dzieje ludzkości — wpływając na jej kulturę, historię i wartości, stworzysz cywilizację równie wyjątkową jak ty.

ZACZNIJ TERAZ

Kup objęte promocją urządzenie z procesorem Intel® Core™.

1

Kup produkt objęty promocją.

2

Zarejestruj swój zakup w poniższym formularzu.

3

Odbierz kod (wysyłka kodów na wskazany w formularzu adres e-mail
nastąpi 14 dni po rejestracji zgłoszenia)

4

Przejdź do strony https://softwareoffer.intel.com/redeem.

5

Zaloguj się lub załóż konto.

6

Wprowadź otrzymany kod.

7

Postępuj zgodnie z dalszymi instrukcjami.

8

Wybierz i pobierz dostępne oprogramowanie.

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY
Współadministratorami danych są spółki z Grupy Media Expert (ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów), kontakt: inspektor@me.pl. Dane będziemy przetwarzać w celu przeprowadzenia promocji oraz w celach marketingowych, w tym do przesyłania komunikacji marketingowej (jeżeli wyrazisz na to zgodę). Możesz zawsze cofnąć zgodę na komunikację marketingową m.in. na https://www.mediaexpert.pl/lp,rezygnacja. Masz także prawo: dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz przenoszenia, sprzeciwu wobec przetwarzania danych, a także złożenia skargi dotyczącej przetwarzania danych. Tutaj dowiesz się więcej o tym, jak chronimy Twoje dane.
ZGŁOSZENIE BĘDZIE WAŻNE DOPIERO PO AKTYWACJI LINKU PRZYSŁANEGO NA TWOJĄ SKRZYNKĘ E-MAIL

Promocja trwa od 14.09.2021 godz. 00:00 do 31.01.2022 r. lub do wyczerpania zapasów.
Kody można wykorzystać do 28.02.2022

© 2021 Intel Corporation. Wszelkie prawa zastrzeżone. Intel i logo Intel są znakami towarowymi firmy Intel Corporation lub jej spółek zależnych w Stanach Zjednoczonych i / lub innych krajach. Wszystkie inne nazwy, logo i znaki towarowe są własnością odpowiednich właścicieli.


Oferta ważna tylko do 31 stycznia 2022 r. lub do wyczerpania zapasów. Zastrzegamy sobie prawo do zastąpienia tytułów w ofercie innymi o takiej samej lub większej wartości. Niektóre tytuły mogą nie być dostępne dla wszystkich użytkowników z powodu ograniczeń wiekowych. Oferta może zostać zmieniona, anulowana lub zawieszona w dowolnym momencie, z jakiegokolwiek powodu, bez uprzedzenia, według uznania firmy Intel, jeśli zasady uczciwości zostały naruszone, czy to z powodu błędu ludzkiego, czy technicznego. Sponsorem oferty jest firma Intel Corporation z siedzibą pod adresem 2200 Mission College Blvd., Santa Clara, CA 95054, USA. Aby skorzystać z oferty, musisz założyć konto Intel Digital Hub, zakupić produkt objęty ofertą w danym okresie, wpisać ważny klucz główny i wypełnić krótką ankietę. Informacje przesyłane przez użytkownika są gromadzone, przechowywane, przetwarzane i używane na serwerach w Stanach Zjednoczonych. W przypadku obywateli rosyjskich informacje przechowywane są także na serwerach w Rosji. Aby uzyskać więcej informacji na temat szczegółów oferty, kryteriów kwalifikacji, ograniczeń oraz naszej polityki prywatności odwiedź stronę https://softwareoffer.intel.com/offer/21Q3-22/terms.

Sprawdź co jeszcze możesz zyskać »

Zapisz się na niskie ceny!

Zostaw nam swój e-mail, aby otrzymywać informacje o nowościach oraz gazetkę promocyjną

Sprzedaż dla firm i instytucji

Ubezpieczenia "Gwarancja PLUS"

Zakupy na raty przez internet

Karty podarunkowe Media Expert