SPRAWDŹ

NOWOŚCI

Z SERII MX

Logitech image


MYSZ

LOGITECH MX MASTER 3S

Logitech image

KLAWIATURA

LOGITECH MX MECHANICAL

Logitech image

KLAWIATURA

LOGITECH MX MECHANICAL MINI


Sprawdź pozostałe produkty z serii MX

MYSZ

LOGITECH MX MASTER 3S

bezprzewodowa mysz z 8K DPI do pracy na każdej powierzchni

Logitech image
Logitech image

TY DECYDUJESZ!

Mysz wyposażono w czujnik optyczny 8K, co sprawia, że responsywność weszła na nowy poziom generacji oraz pozwala pracować na dowolnej powierzchni, w tym na szkle.

WYDAJNOŚĆ I PŁYNNOŚĆ PRACY

Mysz MX Master 3S zapewni Ci satysfakcję podczas codziennego wykonywania obowiązków. Ergonomiczna budowa dopasowana do Twojej dłoni gwarantuje wyjątkową wygodę i komfort.

Logitech image
Logitech image

CICHE KLIKNIĘCIA

MX Master 3S jest bezgłośna, dzięki innowacyjnemu rozwiązaniu Quiet Clicks, które sprawia, że kliknięcia są o 90% cichsze. Ciesz się z bezgłośnego operowania myszą.

STWORZONA DLA CIEBIE

Nie tylko za sprawą ergonomii mysz MX Master 3S jest idealnie dopasowana do Twoich potrzeb. Dostosuj przyciski i zoptymalizuj swoją pracę przy pomocy aplikacji Logi Options+.

Logitech image
Logitech image

SZYBCIEJ JUŻ CHYBA SIĘ NIE DA

Przewijanie na poziomie 1000 wierszy na sekundę, precyzja i niemal zupełna cisza przy operowaniu — poznaj technologię przewijania elektromagnetycznego MagSpeed.

TECHNOLOGIA FLOW I BEZPROBLEMOWE POŁĄCZENIE

Zapomnij o ograniczeniach z MX Master 3S. Podłącz swoją mysz z 3 urządzeniami za pomocą Bluetooth® Low Energy lub dołączonego odbiornika Logi Bolt USB w systemach Windows, macOS, Chrome OS lub Linux. Dzięki FLOW w kilka sekund przełączysz się pomiędzy sprzętami oraz prześlesz plik, zdjęcia i teksty.

Logitech image
Logitech image

DŁUGI OKRES WYTRZYMAŁOŚCI BATERII

Szybkie ładowanie przez USB-C sprawia, że nawet 1 minuta w zasileniu pozwoli na 3 godziny pracy myszy. Pełen poziom naładowania wystarcza nawet na 70 dni intensywnego użytkowania MX Master 3S.

KLAWIATURA

LOGITECH MX MECHANICAL

2 WERSJE

podświetlana klawiatura bezprzewodowa

Logitech image
Logitech image

BEZPRZEWODOWA

MX Mechanical łączy się z Twoimi urządzeniami za pomocą technologii Bluetooth® Low Energy lub odbiornika Logi Bolt.

NISKOPROFILOWY KOMFORT

Klawisze mechaniczne zaprojektowane zgodnie z normami ergonomii, dzięki czemu nadgarstki pozostają w bardziej naturalnej pozycji. Zapewniają precyzję bez wysiłku i komfortowe warunki do pisania przez wiele godzin.

Logitech image
Logitech image

MECHANICZNIE DOSKONAŁA

Poznaj niespotykaną dotąd wygodę pracy na klawiaturze maszynowej. Sprężynowe klawisze Tactile Quiet sprawiają, że pisze się płynniej i ciszej. Dostępne także w wersji Clicky i Linear.

PODŚWIETLENIE DOPASOWANE DO OTOCZENIA

MX Mechanical wyposażono w inteligentne czujniki. Wystarczy, że zbliżysz swoje dłonie do klawiatury, a klawisze się podświetlą i automatycznie dopasują jasność do pomieszczenia, w którym pracujesz. Ciesz się pisaniem na swojej MX Mechanical nawet wieczorami.

Logitech image
Logitech image

SZYBKIE ŁADOWANIE

Z MX Mechanical możesz pracować przez 15 dni bez konieczności ładowania, a nawet do 10 miesięcy przy wyłączonej funkcji podświetlania. Klawiaturę ładuje się za pomocą przewodu USB-C.

3 OPCJE PRZEŁĄCZENIA

Klawiatura obsługuje maksymalnie 3 urządzenia. Sparuj klawiaturę ze sprzętem, z którego korzystasz na co dzień, bez względu na jakim systemie operacyjnym pracują. MX Mechanical jest kompatybilna m.in. z systemami Windows, macOS, Linux, iOS czy iPadOS.

Logitech image
Logitech image

TWOJE PREFERENCJE MAJĄ ZNACZENIE

Efektywniejsze i szybsze tempo pracy jest możliwe dzięki personalizacji. Dostosuj klawisze Fn, steruj efektem podświetlenia i zarządzaj funkcjami Flow cross-computer czy multi-device za pomocą intuicyjnej aplikacji Logi Options+.

MAŁA, NIEZWYKLE CZUŁA I NIESAMOWICIE WYDAJNA!

Mechaniczna klawiatura MX Mini to wejście do krainy czarów, w której możesz poczuć prawdziwą magię technologicznych rozwiązań od Logitech. Niskoprofilowe klawisze wraz z dostępną opcją 3 typów przełączenia zapewniają satysfakcję przy każdym naciśnięciu klawisza. Wykonanie z aluminium niskowęglowego zapewnia ogromny komfort pracy.

Logitech image
Sprawdź, co jeszcze możesz zyskać »


sgdata:2022-08-17 | 03:49:01

Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 39 875 000 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756