H7Wd3Za6mC9uTQCXExZcS35fpFkMcF2kdoXENybzAJtUZvh6tG
Promocja zakończona
Wybierz najlepsze wrażenia

Sztandarowa wydajność

Potężną wydajność w OnePlus 10T 5G zapewnia procesor Snapdragon 8+ Gen 1, stworzony dla urządzeń mobilnych, który wyróżnia się wysoką mocą, jednocześnie nie pobierając wiele energii. Dzięki temu Twój smartfon działa szybciej, zużywając mniej baterii.


Udoskonalony system chłodzenia

Temperatura smartfona OnePlus 10T 5G jest zawsze pod kontrolą dzięki udoskonalonemu systemowi chłodzenia 3D Cooling System 2.0. To jeden z najważniejszych elementów w urządzeniu, który wpływa nie tylko na wygodę i płynność grania, ale także na komfortowe użytkowanie na co dzień.


Ultraszybkie ładowanie

OnePlus 10T 5G jest wspierany przez wiodącą technologię ładowania SUPERVOC 150 W Endurance Edition. To dzięki niej potrzebujesz zaledwie 3 minuty, by naładować telefon do około 30%, około 10 minut do 70%, a około 18 minut, by naładować baterię do pełna. Koniec z czekaniem na ładujący się smartfon!


Dłuższa żywotność baterii

Niewiarygodna szybkość to jedno, a drugie to technologia Battery Heh Engine, która wydłuża żywotność baterii w porównaniu do wcześniejszych modeli. Bateria Twojego OnePlus 10T 5G będzie w świetnym stanie nawet po tysiącach cykli ładowania, co praktycznie wyklucza konieczność wymiany akumulatora.


Wyjątkowy wyświetlacz

OnePlus 10T 5G został wyposażony w ekran Fluid AMOLED o przekątnej 6,7” z technologią LTPO drugiej generacji, umożliwiającą dynamiczne dostosowywanie częstotliwości odświeżania od 1 Hz do aż 120 Hz, co znacząco wpływa na efektywne wykorzystanie baterii. Jednocześnie rozdzielczość FHD+ sprawi, że żaden, nawet najmniejszy detal Ci nie umknie.


Uchwyć każdą chwilę

OnePlus 10T 5G wyposażono w układ 3 aparatów: główny 50 MP, przysłona ƒ/1.8, optyczna stabilizacja obrazu - OIS; ultraszerokokątny 8 MP, przysłona ƒ/2.2, pole widzenia 119,9° i aparat do makro z matrycą 2 MP, ostrzący obraz z około 2-4 cm. Główny aparat wyposażono we flagowy sensor Sony IMX766 z OIS zbierający do 56% więcej światła, co sprawia, że fotografie są nieskazitelne i pełne naturalnych barw, nawet przy słabym oświetleniu.


Płynne przeglądanie

System operacyjny OxygenOS 12.1 zapewnia doskonałą wielozadaniowość, błyskawiczne uruchamianie aplikacji, a także szybkie przeglądanie i niskie zużycie energii. Możesz łatwo spersonalizować swój telefon, wybrać tryb ciemny oraz przełączać go pomiędzy trybem życia i pracy, by łatwiej zachować równowagę pomiędzy nimi.


W zestawie

Smartfon OnePlus 10T 5G, ładowarka 160 W SUPERVOOC USB-A, kabel USB-A/USB-C, igła do tacki SIM, folia ochronna, dokumentacja.


Zadbaj o swoją wygodę

Przy odbiorze urządzenia w sklepie, nasi specjaliści po raz pierwszy uruchomią je i wprowadzą podstawowe ustawienia oraz zainstalują trzy wybrane przez klienta aplikacje. Oprócz tego dotniemy kartę SIM, przeniesiemy listę kontaktów i bibliotekę multimediów oraz skonfigurujemy zabezpieczenia. Na życzenie klienta podłączamy i kalibrujemy gogle VR zakupione razem. Masz również możliwość zabezpieczenia go dedykowaną folią ochronną, która zostanie od razu naklejona.

Zamawiając urządzenie z dostawą do domu, również możesz wybrać usługę zabezpieczenia folią ochronną, by sprzęt dotarł do Ciebie już zabezpieczony idealnie dopasowaną do Twojego urządzenia folią, bez pęcherzyków powietrza czy innych nieestetycznych skaz. Stosowna przez nas folia nie zmniejsza czułości ekranu, jest wytrzymała i samoregenerująca się – małe rysy na jej powierzchni znikają.

Pamiętaj, że nieprawidłowe ustawienia lub brak zabezpieczeń może narazić na niebezpieczeństwo Twoje dane.Akcja obowiązuje do 04.09.2022 r. godz. 23:59 lub do wyczerpania zapasów na stronie www.mediaexpert.pl.


Sprawdź, co jeszcze możesz zyskać »


Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 39 875 000 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756