- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (172)
AGD (1063)
AGD do zabudowy (77)
AGD małe (1425)
Komputery i tablety (579)
Smartfony i zegarki (9)
Foto i kamery (6)
Gaming (3)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Pojemność [l]: | 4, 5 |
|---|---|
| Materiał wykonania: | Tworzywo sztuczne |
| Przeznaczenie: | Dla kota, Dla psa |
| Informacje dodatkowe: | 2 komory, Inteligentna kontrola karmienia, Kamera, Monitorowanie czasu jedzenia, Podwójne źródło zasilania... |
| Wyposażenie: | 1 x miska ze stali nierdzewnej, 1 x zasilacz, Przewód zasilający |
| Pojemność [l]: | 3 |
|---|---|
| Materiał wykonania: | Tworzywo sztuczne |
| Przeznaczenie: | Dla psa |
| Informacje dodatkowe: | Harmonogram karmienia, Inteligentna kontrola karmienia, Możliwość mycia w zmywarce |
| Wyposażenie: | 1 x miska na żywność, Przewód zasilający |
| Wyposażenie: | Przewód zasilający, Toner startowy |
|---|---|
| Druk w kolorze: | Nie |
| Szybkość druku [str/min]: | 33 w czerni |
| Maksymalny format druku: | 210 x 297 mm |
| Automatyczny druk dwustronny: | Tak |
| Wyposażenie: | Bęben, Przewód zasilający, Toner startowy |
|---|---|
| Druk w kolorze: | Nie |
| Szybkość druku [str/min]: | 50 w czerni |
| Maksymalny format druku: | 210 x 297 mm |
| Automatyczny druk dwustronny: | Tak |
| Wyposażenie: | Brak |
|---|---|
| Niszczy: | Karty kredytowe, Papier, Spinacze, Zszywki |
| Rodzaj cięcia: | |
| Blokada bezpieczeństwa: | Tak |
| Maksymalna liczba niszczonych kartek: | 8 |
| Pojemność kosza [l]: | 15 |
| Kolor obudowy: | Czarno-srebrny |
| Rodzaj produktu: | Niszczarka |
| Wyposażenie: | Bęben, Przewód zasilający, Toner startowy |
|---|---|
| Druk w kolorze: | Nie |
| Szybkość druku [str/min]: | 34 w czerni |
| Maksymalny format druku: | 210 x 297 mm |
| Automatyczny druk dwustronny: | Tak |
| Wyposażenie: | Przewód zasilający, Tusze startowe |
|---|---|
| Druk w kolorze: | Tak |
| Szybkość druku [str/min]: | 24 w czerni , 15.5 w kolorze |
| Maksymalny format druku: | 210 x 297 mm |
| Automatyczny druk dwustronny: | Tak |
| Pojemność [l]: | 2.8 |
|---|---|
| Materiał wykonania: | Tworzywo ABS |
| Przeznaczenie: | Dla kota, Dla psa |
| Informacje dodatkowe: | Możliwość mycia w zmywarce, Podwójne zasilanie, Wi-Fi |
| Wyposażenie: | 1 x dozownik karmy, 1 x miska na żywność, 1 x taca na miskę, 1 x wkład osuszający, 1 x zasilacz |
| Wyposażenie: | Bęben, Kabel zasilający, Tonery startowe |
|---|---|
| Druk w kolorze: | Nie |
| Szybkość druku [str/min]: | 50 w czerni |
| Maksymalny format druku: | A4 |
| Automatyczny druk dwustronny: | Tak |
| Wi-Fi: | Tak |
| Bluetooth: | Nie |
| Kolor obudowy: | Biały |
| Wyposażenie: | Instrukcja obsługi, Kabel zasilający, Tonery startowe |
|---|---|
| Druk w kolorze: | Tak |
| Szybkość druku [str/min]: | 25 w czerni , 25 w kolorze |
| Maksymalny format druku: | 216 x 356 mm |
| Automatyczny druk dwustronny: | Tak |
| Wi-Fi: | Nie |
| Bluetooth: | Nie |
| Kolor obudowy: | Biało-czarny |
| Wyposażenie: | Bęben, Kabel zasilający, Tonery startowe |
|---|---|
| Druk w kolorze: | Nie |
| Szybkość druku [str/min]: | 50 w czerni |
| Maksymalny format druku: | A4 |
| Automatyczny druk dwustronny: | Tak |
| Wi-Fi: | Nie |
| Bluetooth: | Nie |
| Kolor obudowy: | Biały |
| Wyposażenie: | Przewód zasilający, Tusze startowe |
|---|---|
| Druk w kolorze: | Tak |
| Szybkość druku [str/min]: | 22 w czerni , 18 w kolorze |
| Maksymalny format druku: | 210 x 297 mm |
| Automatyczny druk dwustronny: | Tak |
| Wyposażenie: | Instrukcja obsługi, Przewód zasilający, Tusze startowe |
|---|---|
| Druk w kolorze: | Tak |
| Szybkość druku [str/min]: | 22 w czerni , 18 w kolorze |
| Maksymalny format druku: | 210 x 297 mm |
| Automatyczny druk dwustronny: | Tak |
| Wyposażenie: | Brak |
|---|---|
| Niszczy: | Karty kredytowe, Papier, Spinacze, Zszywki |
| Rodzaj cięcia: | |
| Blokada bezpieczeństwa: | Tak |
| Maksymalna liczba niszczonych kartek: | 150 |
| Pojemność kosza [l]: | 44 |
| Kolor obudowy: | Biały |
| Rodzaj produktu: | Niszczarka |
| Wyposażenie: | Butelka z atramentem - 4 szt., Przewód zasilający |
|---|---|
| Druk w kolorze: | Tak |
| Szybkość druku [str/min]: | 15 w czerni , 10 w kolorze |
| Maksymalny format druku: | 210 x 297 mm |
| Automatyczny druk dwustronny: | Tak |
| Wyposażenie: | 1 arkusz papieru olejowego, Kabel zasilający |
|---|---|
| Niszczy: | Karty kredytowe, Papier, Spinacze, Zszywki |
| Rodzaj cięcia: | |
| Blokada bezpieczeństwa: | Tak |
| Maksymalna liczba niszczonych kartek: | 10 |
| Pojemność kosza [l]: | 20 |
| Kolor obudowy: | Biały |
| Rodzaj produktu: | Niszczarka |
| Wyposażenie: | Kabel zasilający |
|---|---|
| Niszczy: | Karty kredytowe, Papier, Płyty CD/DVD/Blu-ray, Spinacze, Zszywki |
| Rodzaj cięcia: | |
| Blokada bezpieczeństwa: | Nie |
| Maksymalna liczba niszczonych kartek: | 13 |
| Pojemność kosza [l]: | 23 |
| Kolor obudowy: | Biały |
| Rodzaj produktu: | Niszczarka |
| Wyposażenie: | Tonery startowe |
|---|---|
| Druk w kolorze: | Tak |
| Szybkość druku [str/min]: | 40 w czerni , 40 w kolorze |
| Maksymalny format druku: | 210 x 297 mm |
| Automatyczny druk dwustronny: | Tak |
Sugerowana cena producenta:
69 zł
| Wyposażenie: | Kabel zasilający, Płyta ze sterownikami i oprogramowaniem, Toner startowy |
|---|---|
| Druk w kolorze: | Nie |
| Szybkość druku [str/min]: | 36 w czerni |
| Maksymalny format druku: | A4 |
| Automatyczny druk dwustronny: | Tak |
| Wi-Fi: | Tak |
| Bluetooth: | Nie |
| Kolor obudowy: | Biało-szary |
| Pojemność [l]: | 4 |
|---|---|
| Materiał wykonania: | Tworzywo sztuczne |
| Przeznaczenie: | Dla kota, Dla psa |
| Informacje dodatkowe: | Bateria rezerwowa, Kamera z noktowizją, Przezroczysty pojemnik z miarką, Wbudowany głośnik, Wbudowany mikrofon |
| Wyposażenie: | 1 x zasilacz, 3 x bateria |
| Wyposażenie: | Przewód zasilający, Toner startowy |
|---|---|
| Druk w kolorze: | Nie |
| Szybkość druku [str/min]: | 40 w czerni |
| Maksymalny format druku: | 216 x 356 mm |
| Automatyczny druk dwustronny: | Tak |
| Wyposażenie: | Butelka z atramentem - 2 szt., Kabel zasilający |
|---|---|
| Druk w kolorze: | Nie |
| Szybkość druku: | 39 w czerni |
| Maksymalny format druku: | 210 x 297 mm |
| Automatyczny druk dwustronny: | Tak |
| Wi-Fi: | Tak |
| Bluetooth: | Nie |
| Kolor obudowy: | Czarno-biały |
| Wyposażenie: | Kabel zasilający |
|---|---|
| Niszczy: | Karty kredytowe, Papier, Spinacze, Zszywki |
| Rodzaj cięcia: | |
| Blokada bezpieczeństwa: | Nie |
| Maksymalna liczba niszczonych kartek: | 150 |
| Pojemność kosza [l]: | 44 |
| Kolor obudowy: | Szary |
| Rodzaj produktu: | Niszczarka |
| Wyposażenie: | Kabel zasilający |
|---|---|
| Niszczy: | Karty kredytowe, Papier, Płyty CD/DVD/Blu-ray, Spinacze, Zszywki |
| Rodzaj cięcia: | |
| Blokada bezpieczeństwa: | Tak |
| Maksymalna liczba niszczonych kartek: | 25 |
| Pojemność kosza [l]: | 28 |
| Kolor obudowy: | Czarno-srebrny |
| Rodzaj produktu: | Niszczarka |
| Wyposażenie: | Przewód zasilający, Tusze startowe |
|---|---|
| Druk w kolorze: | Tak |
| Szybkość druku [str/min]: | 32 w czerni , 22 w kolorze |
| Maksymalny format druku: | 216 x 356 mm |
| Automatyczny druk dwustronny: | Tak |
| Wyposażenie: | Instrukcja obsługi, Przewód zasilający, Tusze startowe |
|---|---|
| Druk w kolorze: | Tak |
| Szybkość druku [str/min]: | 32 w czerni ,16 (dwustronne) w czerni , 22 w kolorze ,9 (dwustronne) w kolorze |
| Maksymalny format druku: | 329 x 483 mm |
| Automatyczny druk dwustronny: | Tak |
| Wyposażenie: | Kabel zasilający |
|---|---|
| Niszczy: | Karty kredytowe, Papier, Płyty CD/DVD/Blu-ray, Spinacze, Zszywki |
| Rodzaj cięcia: | |
| Blokada bezpieczeństwa: | Nie |
| Maksymalna liczba niszczonych kartek: | 550 |
| Pojemność kosza [l]: | 83 |
| Kolor obudowy: | Czarny |
| Rodzaj produktu: | Niszczarka |
| Wyposażenie: | Kabel zasilający, Materiały eksploatacyjne |
|---|---|
| Druk w kolorze: | Tak |
| Szybkość druku [str/min]: | 31 w czerni , 31 w kolorze |
| Maksymalny format druku: | A4 |
| Automatyczny druk dwustronny: | Tak |
| Wi-Fi: | Tak |
| Bluetooth: | Nie |
| Kolor obudowy: | Biało-czarny |
| Wyposażenie: | Kabel zasilający, Materiały eksploatacyjne |
|---|---|
| Druk w kolorze: | Nie |
| Szybkość druku [str/min]: | 40 w czerni |
| Maksymalny format druku: | 210 x 297 mm |
| Automatyczny druk dwustronny: | Tak |
| Wi-Fi: | Nie |
| Bluetooth: | Nie |
| Kolor obudowy: | Szary |