- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (172)
AGD (1063)
AGD do zabudowy (77)
AGD małe (1425)
Komputery i tablety (579)
Smartfony i zegarki (9)
Foto i kamery (6)
Gaming (3)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Druk w kolorze: | Tak |
|---|---|
| Szybkość druku [str/min]: | 33 w czerni , 33 w kolorze |
| Maksymalny format druku: | 216 x 356 mm |
| Automatyczny druk dwustronny: | Tak |
| Wbudowany faks: | Tak |
| Niszczy: | Karty kredytowe, Papier, Zszywki |
|---|---|
| Rodzaj cięcia: | |
| Blokada bezpieczeństwa: | Nie |
| Maksymalna liczba niszczonych kartek: | 6 |
| Pojemność kosza [l]: | 8 |
| Kolor obudowy: | Czarny |
| Rodzaj produktu: | Niszczarka |
Sugerowana cena producenta:
139 zł
| Druk w kolorze: | Tak |
|---|---|
| Szybkość druku [str/min]: | 24 w czerni , 15.5 w kolorze |
| Maksymalny format druku: | 210 x 297 mm |
| Automatyczny druk dwustronny: | Tak |
| Wbudowany faks: | Tak |
| Druk w kolorze: | Tak |
|---|---|
| Szybkość druku [str/min]: | 33 w czerni , 33 w kolorze |
| Maksymalny format druku: | 216 x 356 mm |
| Automatyczny druk dwustronny: | Tak |
| Wbudowany faks: | Tak |
| Gwint przyłącza [cale]: | 1 1/2" |
|---|---|
| Kształt: | Okrągły |
| Wykończenie: | Tworzywo sztuczne |
| Funkcje: | Z przelewem, Zamykany |
| Zastosowanie: | Do zlewozmywaków |
| Wyposażenie: | Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna |
Sugerowana cena producenta:
69 zł
| Niszczy: | Papier, Spinacze, Zszywki |
|---|---|
| Rodzaj cięcia: | |
| Blokada bezpieczeństwa: | Tak |
| Maksymalna liczba niszczonych kartek: | 130 |
| Pojemność kosza [l]: | 44 |
| Kolor obudowy: | Czarny |
| Rodzaj produktu: | Niszczarka |
| Wyposażenie: | Brak |
| Niszczy: | Karty kredytowe, Papier, Płyty CD/DVD/Blu-ray, Spinacze, Zszywki |
|---|---|
| Rodzaj cięcia: | |
| Blokada bezpieczeństwa: | Tak |
| Maksymalna liczba niszczonych kartek: | 16 |
| Pojemność kosza [l]: | 28 |
| Kolor obudowy: | Czarno-biały, Srebrny |
| Rodzaj produktu: | Niszczarka |
| Wyposażenie: | Brak |
| Druk w kolorze: | Tak |
|---|---|
| Szybkość druku [str/min]: | 38 w czerni , 24 w kolorze |
| Maksymalny format druku: | 329 x 483 mm |
| Automatyczny druk dwustronny: | Tak |
| Wbudowany faks: | Tak |
Sugerowana cena producenta:
2 690 zł
| Niszczy: | Karty kredytowe, Spinacze, Zszywki |
|---|---|
| Rodzaj cięcia: | |
| Blokada bezpieczeństwa: | Tak |
| Maksymalna liczba niszczonych kartek: | 20 |
| Pojemność kosza [l]: | 30 |
| Kolor obudowy: | Biały |
| Rodzaj produktu: | Niszczarka |
| Wyposażenie: | Kabel zasilający |
| Elektryczny: | Tak |
|---|---|
| Wysokość ekranu [cm]: | 136 |
| Szerokość ekranu [cm]: | 214 |
| Wysokość całkowita [cm]: | 145 |
| Szerokość całkowita [cm]: | 235 |
| Rodzaj powierzchni: | |
| Mocowanie ekranu: | , |
| Sposób rozwijania ekranu: | , |
| Mobilny: | Nie |
| Wyposażenie: | Baterie do pilota, Pilot, Uchwyt ścienny na pilota, Zestaw montażowy |
| Przeznaczenie: | Dla kota, Dla psa |
|---|---|
| Pojemność [l]: | 3 |
| Materiał wykonania: | Stal nierdzewna, Tworzywo sztuczne |
| Wyposażenie: | 1 x miska ze stali nierdzewnej, 1 x zasilacz, Przewód zasilający |
| Druk w kolorze: | Tak |
|---|---|
| Szybkość druku [str/min]: | 17 w czerni , 9.5 w kolorze |
| Maksymalny format druku: | 210 x 297 mm |
| Automatyczny druk dwustronny: | Tak |
| Wbudowany faks: | Tak |
| Niszczy: | Papier, Spinacze, Zszywki |
|---|---|
| Rodzaj cięcia: | |
| Blokada bezpieczeństwa: | Tak |
| Maksymalna liczba niszczonych kartek: | 10 |
| Pojemność kosza [l]: | 35 |
| Kolor obudowy: | Biały |
| Rodzaj produktu: | Niszczarka |
| Druk w kolorze: | Nie |
|---|---|
| Szybkość druku [str/min]: | 50 w czerni |
| Maksymalny format druku: | 210 x 297 mm |
| Automatyczny druk dwustronny: | Tak |
| Wbudowany faks: | Tak |
| Przeznaczenie: | Dla kota, Dla psa |
|---|---|
| Pojemność [l]: | 4 |
| Materiał wykonania: | Tworzywo ABS |
| Wyposażenie: | 1 x adapter, 1 x dozownik karmy, 1 x miska na żywność, 1 x środek osuszający, 1 x tacka, 2 x obroża, 2 x tag |
| Druk w kolorze: | Nie |
|---|---|
| Szybkość druku [str/min]: | 38 w czerni |
| Maksymalny format druku: | 210 x 297 mm |
| Automatyczny druk dwustronny: | Tak |
| Wi-Fi: | Nie |
| Bluetooth: | Nie |
| Kolor obudowy: | Biały |
| Poziom hałasu [dB]: | 54 |
| Sterowanie: | Przyciski |
| Wyposażenie: | Kabel zasilający, Toner startowy |
| Druk w kolorze: | Tak |
|---|---|
| Szybkość druku [str/min]: | 30 w czerni , 30 w kolorze |
| Maksymalny format druku: | 297 x 420 mm |
| Automatyczny druk dwustronny: | Tak |
| Wbudowany faks: | Tak |
| Druk w kolorze: | Nie |
|---|---|
| Szybkość druku [str/min]: | 29 w czerni |
| Maksymalny format druku: | A4 |
| Automatyczny druk dwustronny: | Tak |
| Wi-Fi: | Tak |
| Bluetooth: | Nie |
| Kolor obudowy: | Czarny |
| Poziom hałasu [dB]: | 69.3 |
| Sterowanie: | Aplikacja mobilna, Przyciski |
| Wyposażenie: | Kabel zasilający, Toner startowy |
| Niszczy: | Karty kredytowe, Papier, Płyty CD/DVD/Blu-ray, Spinacze, Zszywki |
|---|---|
| Rodzaj cięcia: | |
| Blokada bezpieczeństwa: | Nie |
| Maksymalna liczba niszczonych kartek: | 10 |
| Pojemność kosza [l]: | 20 |
| Kolor obudowy: | Biały |
| Rodzaj produktu: | Niszczarka |
| Wyposażenie: | Kabel zasilający |
| Niszczy: | Karty kredytowe, Papier, Płyty CD/DVD/Blu-ray, Spinacze, Zszywki |
|---|---|
| Rodzaj cięcia: | |
| Blokada bezpieczeństwa: | Tak |
| Maksymalna liczba niszczonych kartek: | 18 |
| Pojemność kosza [l]: | 25 |
| Kolor obudowy: | Czarny |
| Rodzaj produktu: | Niszczarka |
| Druk w kolorze: | Tak |
|---|---|
| Szybkość druku [str/min]: | 30 w czerni , 30 w kolorze |
| Maksymalny format druku: | 297 x 420 mm |
| Automatyczny druk dwustronny: | Tak |
| Wbudowany faks: | Tak |
| Niszczy: | Karty kredytowe, Spinacze, Zszywki |
|---|---|
| Rodzaj cięcia: | |
| Blokada bezpieczeństwa: | Tak |
| Maksymalna liczba niszczonych kartek: | 12 |
| Pojemność kosza [l]: | 22 |
| Kolor obudowy: | Czarny |
| Rodzaj produktu: | Niszczarka |
| Wyposażenie: | Kabel zasilający |
| Niszczy: | Karty kredytowe, Papier, Płyty CD/DVD/Blu-ray |
|---|---|
| Rodzaj cięcia: | |
| Blokada bezpieczeństwa: | Tak |
| Maksymalna liczba niszczonych kartek: | 10 |
| Pojemność kosza [l]: | 18 |
| Kolor obudowy: | Czarny |
| Rodzaj produktu: | Niszczarka |
| Wyposażenie: | Kabel zasilający |
| Przeznaczenie: | Dla kota |
|---|---|
| Pojemność [l]: | 2.5, 4.5 |
| Materiał wykonania: | Tworzywo sztuczne |
| Wyposażenie: | 1 x dozownik karmy, 1 x fontanna wodna, 1 x miarka, 1 x miska ze stali nierdzewnej, 1 x osuszacz wilgoci... |
| Przeznaczony: | Dla dziewczynki |
|---|---|
| Wyposażenie: | Dzwonek, Instrukcja obsługi i montażu, Karta gwarancyjna |
| Rama: | Aluminiowa, 9.5" |
| Funkcje: | Programator czasowy, Regulacja temperatury |
|---|---|
| Sterowanie: | Elektroniczne |
| 5.5 | |
| Moc [W]: | 1200 |
| Pojemność koszyka [kg]: | 5.5 |
| Druk w kolorze: | Tak |
|---|---|
| Szybkość druku [str/min]: | 15 w czerni , 10 w kolorze |
| Maksymalny format druku: | 216 x 297 mm |
| Automatyczny druk dwustronny: | Tak |
| Wbudowany faks: | Nie |