- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (172)
AGD (1063)
AGD do zabudowy (77)
AGD małe (1425)
Komputery i tablety (579)
Smartfony i zegarki (9)
Foto i kamery (6)
Gaming (3)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| 10 | |
| Moc [W]: | 2400 |
| Pojemność koszyka [kg]: | 2.4 |
| Zakres temperatury (min-max): | 80 - 200 °C |
| Niszczy: | Karty kredytowe, Papier, Zszywki |
|---|---|
| Rodzaj cięcia: | |
| Blokada bezpieczeństwa: | Nie |
| Maksymalna liczba niszczonych kartek: | 5 |
| Pojemność kosza [l]: | 11 |
| Kolor obudowy: | Czarny |
| Niszczy: | Karta chipowa, Karty kredytowe, Papier, Paski magnetyczne |
|---|---|
| Rodzaj cięcia: | |
| Maksymalna liczba niszczonych kartek: | 8 |
| Pojemność kosza [l]: | 20 |
| Kolor obudowy: | Czarny |
| Rodzaj: | Automatyczna konewka do nawadniania |
|---|---|
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Pojemność [l]: | 3 |
|---|---|
| Materiał wykonania: | Tworzywo ABS |
| Przeznaczenie: | Dla kota, Dla psa |
| Informacje dodatkowe: | Wyświetlacz LCD |
| Wyposażenie: | 1 x adapter, 1 x dozownik karmy, 1 x miska ze stali nierdzewnej, 1 x tacka, Kabel zasilający |
| Zasilanie: | Bateryjne, Sieciowe |
| Kolor: | Biały |
| Pojemność [l]: | 5 |
|---|---|
| Materiał wykonania: | Stal nierdzewna, Tworzywo ABS |
| Przeznaczenie: | Dla kota, Dla psa |
| Informacje dodatkowe: | Harmonogram karmienia, Kamera, Łatwy w czyszczeniu, Noktowizja w podczerwieni, Podwójne źródło zasilania... |
| Wyposażenie: | 1 x dozownik karmy, 1 x miska ze stali nierdzewnej, 1 x pochłaniacz wilgoci, 1 x pojemnik na karmę, 1 x zasilacz |
| Zasilanie: | Bateryjne, Sieciowe |
| Kolor: | Biały |
| Funkcje: | Drukowanie + Skanowanie + Kopiowanie + Faksowanie |
|---|---|
| Sterowanie: | Dotykowe |
| Kolor obudowy: | Czarny |
| Wyposażenie: | Przewód zasilający, Tusze startowe |
| Druk w kolorze: | Tak |
| Funkcje dodatkowe: | 4+1 poziomy ssania, 9 poziomów wibracji, Tryb ogrzewania |
|---|---|
| Rodzaj: | Masturbator |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Materiał wykonania: | ABS, Silikon |
| Informacje dodatkowe: | Pasuje do większości rozmiarów, Teksturowany otwór |
| Tak | |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Czas pracy [min]: | 75 |
| Kolor: | Biały |
| Funkcje: | Drukowanie + Skanowanie + Kopiowanie + Faksowanie |
|---|---|
| Sterowanie: | Dotykowe |
| Kolor obudowy: | Biały |
| Wyposażenie: | Przewód zasilający, Toner startowy |
| Druk w kolorze: | Nie |
| Funkcje: | Drukowanie + Skanowanie + Kopiowanie + Faksowanie |
|---|---|
| Sterowanie: | Dotykowe |
| Kolor obudowy: | Biało-niebiesko-czarny |
| Wyposażenie: | Przewód zasilający, Toner startowy |
| Druk w kolorze: | Tak |
| Niszczy: | Karty kredytowe, Papier |
|---|---|
| Rodzaj cięcia: | |
| Blokada bezpieczeństwa: | Tak |
| Maksymalna liczba niszczonych kartek: | 100 |
| Pojemność kosza [l]: | 17 |
| Kolor obudowy: | Biały |
| Wyposażenie: | Podajnik do papieru |
| Sterowanie: | Pokrętło |
|---|---|
| Kolor obudowy: | Biało-niebieski |
| Wyposażenie: | Instrukcja obsługi, Kabel USB-B do USB-A, Kabel zasilający, Tonery startowe |
| Druk w kolorze: | Tak |
| Szybkość druku [str/min]: | 33 w czerni , 33 w kolorze |
| Maksymalny format druku: | 212 x 352 mm |
| Automatyczny druk dwustronny: | Tak |
| Wi-Fi: | Tak |
| Bluetooth: | Nie |
| Wyświetlacz: | Tak |
| Funkcje: | Drukowanie + Skanowanie + Kopiowanie + Faksowanie |
|---|---|
| Sterowanie: | Dotykowe |
| Kolor obudowy: | Biało-czarny |
| Wyposażenie: | Przewód zasilający |
| Druk w kolorze: | Tak |
| Niszczy: | Karty kredytowe, Papier, Płyty CD/DVD/Blu-ray, Spinacze, Zszywki |
|---|---|
| Rodzaj cięcia: | |
| Blokada bezpieczeństwa: | Tak |
| Maksymalna liczba niszczonych kartek: | 6 |
| Pojemność kosza [l]: | 20 |
| Kolor obudowy: | Biały |
| Wyposażenie: | Brak |
| Niszczy: | Karty kredytowe, Papier, Spinacze, Zszywki |
|---|---|
| Rodzaj cięcia: | |
| Blokada bezpieczeństwa: | Tak |
| Maksymalna liczba niszczonych kartek: | 11 |
| Pojemność kosza [l]: | 18 |
| Kolor obudowy: | Czarny |
| Wyposażenie: | Kabel zasilający |
| Niszczy: | Karty kredytowe, Papier, Spinacze, Zszywki |
|---|---|
| Rodzaj cięcia: | |
| Blokada bezpieczeństwa: | Nie |
| Maksymalna liczba niszczonych kartek: | 100 |
| Pojemność kosza [l]: | 34 |
| Kolor obudowy: | Biały |
| Wyposażenie: | Kabel zasilający |
| Pojemność [l]: | 2.6 |
|---|---|
| Materiał wykonania: | Tworzywo ABS |
| Przeznaczenie: | Dla kota, Dla psa |
| Informacje dodatkowe: | Stylowy wygląd, Ułatwia wydzielanie regularnych porcji karmy, Wi-Fi, Wskaźnik LED, Zasilanie awaryjne |
| Wyposażenie: | 1 x dozownik karmy, 1 x miska na żywność, 1 x przewód USB, 1 x wkład osuszający |
| Zasilanie: | Bateryjne, USB-C |
| Kolor: | Biało-szary |
| Niszczy: | Karty kredytowe, Papier, Spinacze, Zszywki |
|---|---|
| Rodzaj cięcia: | |
| Blokada bezpieczeństwa: | Tak |
| Maksymalna liczba niszczonych kartek: | 20 |
| Pojemność kosza [l]: | 30 |
| Kolor obudowy: | Czarny |
| Wyposażenie: | Kabel zasilający |
| Funkcje: | Drukowanie + Skanowanie + Kopiowanie + Faksowanie |
|---|---|
| Sterowanie: | Dotykowe |
| Kolor obudowy: | Biały |
| Wyposażenie: | Przewód zasilający, Toner startowy |
| Druk w kolorze: | Tak |
| Funkcje: | Drukowanie + Skanowanie + Kopiowanie + Faksowanie |
|---|---|
| Sterowanie: | Dotykowe, Przyciski |
| Kolor obudowy: | Biało-szary |
| Wyposażenie: | Przewód zasilający, Toner startowy |
| Druk w kolorze: | Nie |
| Funkcje: | Drukowanie + Skanowanie + Kopiowanie + Faksowanie |
|---|---|
| Sterowanie: | Aplikacja mobilna, Dotykowe |
| Kolor obudowy: | Biało-czarny |
| Wyposażenie: | Butelka z atramentem - 6 szt., Przewód zasilający |
| Druk w kolorze: | Tak |
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| 6 | |
| Moc [W]: | 2000 |
| Zakres temperatury (min-max): | 40 - 230 °C |
| Możliwość mycia części w zmywarce: | Koszyk, Kratka |
| Przeznaczony: | Dla chłopca |
|---|---|
| Wyposażenie: | Dzwonek, Instrukcja obsługi i montażu, Karta gwarancyjna |
| Rama: | Aluminiowa, 9.5" |
| Dominujący kolor: | Niebieski |
| Przeznaczony: | Dla chłopca |
|---|---|
| Wyposażenie: | Dzwonek, Instrukcja obsługi i montażu, Karta gwarancyjna |
| Rama: | Aluminiowa, 9" |
| Dominujący kolor: | Niebieski |
| Funkcje dodatkowe: | 7 trybów rotacji, 7 trybów wibracji, Turbo Climax Boost |
|---|---|
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Materiał wykonania: | Tworzywo sztuczne |
| Informacje dodatkowe: | Materiał przypominający skórę |
| Tak | |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Czas pracy [min]: | 60 |
| Kolor: | Szary |
| Funkcje dodatkowe: | 3 różne tryby ssania |
|---|---|
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Materiał wykonania: | ABS, TPE |
| Informacje dodatkowe: | Bezpieczny dla ciała materiał |
| Tak | |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Czas pracy [min]: | 120 |
| Kolor: | Czarny |
| Pojemność [l]: | 5 |
|---|---|
| Materiał wykonania: | Stal nierdzewna |
| Przeznaczenie: | Dla kota, Dla psa |
| Informacje dodatkowe: | Bezpieczeństwo materiałów do kontaktu z żywnością, Harmonogram karmienia, Kompatybilna z aplikacją mobilną... |
| Wyposażenie: | 1 x dozownik karmy, 1 x miska na żywność, 1 x środek osuszający, 1 x taca na miskę, 1 x zasilacz, Przewód zasilający |
| Zasilanie: | Bateryjne |
| Kolor: | Biały |
| Obsługiwane typy akumulatorów: | AAA AA |
|---|---|
| Liczba akumulatorów ładowanych jednocześnie: | 4 |
| Wyświetlacz: | Tak |