- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (172)
AGD (1063)
AGD do zabudowy (77)
AGD małe (1425)
Komputery i tablety (579)
Smartfony i zegarki (9)
Foto i kamery (6)
Gaming (3)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Druk w kolorze: | Tak |
|---|---|
| Szybkość druku [str/min]: | 25 w czerni , 25 w kolorze |
| Maksymalny format druku: | 216 x 355.6 mm |
| Automatyczny druk dwustronny: | Tak |
| Wi-Fi: | Tak |
| Bluetooth: | Nie |
| Sterowanie: | Aplikacja mobilna, Przyciski |
| Wyposażenie: | Kabel zasilający, Toner startowy |
| Zastosowanie: | Do biura |
| Waga [kg]: | 14.5 |
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| 7.7 | |
| Moc [W]: | 1800 |
| Pojemność koszyka [kg]: | 6 |
| Zakres temperatury (min-max): | 80 - 200 °C |
| Druk w kolorze: | Nie |
|---|---|
| Szybkość druku [str/min]: | 48 w czerni |
| Maksymalny format druku: | 215.9 x 355.6 mm |
| Automatyczny druk dwustronny: | Tak |
| Wi-Fi: | Tak |
| Druk w kolorze: | Tak |
|---|---|
| Szybkość druku [str/min]: | 25 w czerni , 20 w kolorze |
| Maksymalny format druku: | 210 x 297 mm |
| Automatyczny druk dwustronny: | Tak |
| Wi-Fi: | Tak |
| Druk w kolorze: | Tak |
|---|---|
| Szybkość druku [str/min]: | 22 w czerni , 18 w kolorze |
| Maksymalny format druku: | 297 x 431.8 mm |
| Automatyczny druk dwustronny: | Tak |
| Wi-Fi: | Tak |
| Druk w kolorze: | Tak |
|---|---|
| Szybkość druku [str/min]: | 18 w czerni , 13 w kolorze |
| Maksymalny format druku: | 210 x 297 mm |
| Automatyczny druk dwustronny: | Tak |
| Wi-Fi: | Tak |
| Druk w kolorze: | Tak |
|---|---|
| Szybkość druku [str/min]: | 30 w czerni , 30 w kolorze |
| Maksymalny format druku: | 297 x 420 mm |
| Automatyczny druk dwustronny: | Tak |
| Wi-Fi: | Tak |
| Druk w kolorze: | Tak |
|---|---|
| Szybkość druku [str/min]: | 31 w czerni , 31 w kolorze |
| Maksymalny format druku: | 210 x 297 mm |
| Automatyczny druk dwustronny: | Tak |
| Wi-Fi: | Tak |
| Pojemność [l]: | 0.9 |
|---|---|
| Materiał wykonania: | Tworzywo sztuczne |
| Przeznaczenie: | Dla kota |
| Informacje dodatkowe: | 6 komór, Blokada przed dziećmi, Funkcja chłodzenia, Harmonogram karmienia, Łatwy w czyszczeniu... |
| Wyposażenie: | 1 x dozownik karmy, 1 x przewód USB, 1 x zasilacz |
| Zasilanie: | Bateryjne, USB-C |
| Kolor: | Biały |
| Waga [kg]: | 1.7 |
| Moc [W]: | 0.15, 40 |
|---|---|
| Funkcje: | Automatyczne wyłączanie, Bezprzewodowy, Powłoka ceramiczna, Szybkie nagrzewanie, Wygładzanie, Wyświetlacz LCD... |
| Funkcje dodatkowe: | Sygnał dźwiękowy, Terapia czerwonym światłem, Terapia niebieskim światłem, Timer, Wibracje soniczne |
| Wyposażenie: | 2 x spinki do włosów, Etui na urządzenie Curly, Grzebień |
| Rodzaj: | Lokówka automatyczna, Masażer do oczu |
| Zasilanie: | Akumulatorowe, Bateryjne |
| Kolor: | Biały, Czarno-fioletowy |
| Druk w kolorze: | Tak |
|---|---|
| Szybkość druku [str/min]: | 16 w czerni , 9 w kolorze |
| Maksymalny format druku: | 210 x 297 mm |
| Automatyczny druk dwustronny: | Tak |
| Wi-Fi: | Tak |
| Funkcje: | Grill, Oświetlenie wnętrza, Wyświetlacz |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | 18 automatycznych programów, Szybki start, Timer |
| Sterowanie: | Mechaniczne |
| 29 | |
| Wyposażenie: | Bęben na wąż, Uchwyt do zawieszenia, Wąż |
|---|---|
| Rodzaj: | Bęben |
| Maksymalna długość węża [m]: | 30 |
| Materiał bębna: | Tworzywo sztuczne |
| Materiał stelażu: | Tworzywo sztuczne |
| Blokada bezpieczeństwa: | Nie |
|---|---|
| Maksymalna liczba niszczonych kartek: | 15 |
| Wyposażenie: | Kabel zasilający |
| Waga [kg]: | 13 |
| Funkcje: | Z przelewem, Zamykany |
|---|---|
| Zastosowanie: | Do zlewozmywaków |
| Wyposażenie: | Kielich odpływu, Linka do pokrętła, Sitko, Śruba, Uszczelki, Wyjście na przelew |
| Gwint przyłącza [cale]: | 1 1/2" |
| Wykończenie: | Stal szlachetna |
| Kolor: | Stalowy |
Sugerowana cena producenta:
129 zł
| Pojemność [l]: | 4.5 |
|---|---|
| Materiał wykonania: | Tworzywo sztuczne |
| Przeznaczenie: | Dla psa |
| Informacje dodatkowe: | Harmonogram karmienia, Łatwy w czyszczeniu, Możliwość ustawienia wielkości porcji, Nagrywanie komunikatów... |
| Wyposażenie: | 1 x dozownik karmy, 1 x miska ze stali nierdzewnej, 2 x pochłaniacz wilgoci, Przewód zasilający |
| Zasilanie: | Bateryjne, Sieciowe |
| Kolor: | Czarny |
| Waga [kg]: | 1.5 |
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| 16 | |
| Moc [W]: | 1900 |
| Zakres temperatury (min-max): | 30 - 220 °C |
| Możliwość mycia części w zmywarce: | Koszyk, Taca |
| Druk w kolorze: | Tak |
|---|---|
| Szybkość druku [str/min]: | 15 w czerni , 10 w kolorze |
| Maksymalny format druku: | 216 x 297 mm |
| Automatyczny druk dwustronny: | Tak |
| Wi-Fi: | Tak |
Sugerowana cena producenta:
289 zł
| Bluetooth: | Tak |
|---|---|
| Wyposażenie: | Kabel zasilający |
| Typ subwoofera: | |
| Moc znamionowa RMS [W]: | 250 |
| Kolor: | Czarny |
| Złącze: | Ethernet (LAN), RCA |
| Waga [kg]: | 16 |
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| 11 | |
| Moc [W]: | 2800 |
| Pojemność koszyka [kg]: | 11 |
| Zakres temperatury (min-max): | 80 - 200 °C |
| Typ: | Bezprzewodowy |
|---|---|
| Pojemność [l]: | 2.7 |
| Rodzaj: | Ręczny |
| Zastosowanie: | Do rozsiewania nasion i nawozu; do soli, piasku i granulatu |
| Szerokość rozrzutu [cm]: | 50 |
| Napęd: | Elektryczny (bateryjny) |