- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (172)
AGD (1062)
AGD do zabudowy (77)
AGD małe (1426)
Komputery i tablety (579)
Smartfony i zegarki (9)
Foto i kamery (6)
Gaming (3)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| Moc [W]: | 1400 |
| Pojemność koszyka [kg]: | 7 |
| Zakres temperatury (min-max): | 80 - 200 °C |
| Możliwość mycia części w zmywarce: | Koszyk |
| Rodzaj: | Automatyczna konewka do nawadniania |
|---|---|
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Funkcje: | Grill, Oświetlenie wnętrza, Wyświetlacz |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | 14 automatycznych programów, Blokada rodzicielska, Szybki start, Timer |
| Sterowanie: | Mechaniczne |
| Rodzaj: | Wolnostojąca |
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| 6.2 | |
| Moc [W]: | 1700 |
| Pojemność koszyka [kg]: | 6.2 |
| Zakres temperatury (min-max): | 75 - 205 °C |
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| 6 | |
| Moc [W]: | 1500 |
| Zakres temperatury (min-max): | 40 - 200 °C |
| Możliwość mycia części w zmywarce: | Koszyk, Misa, Ruszt |
| Niszczy: | Karty kredytowe, Papier, Paski magnetyczne, Płyty CD/DVD/Blu-ray, Zszywki |
|---|---|
| Maksymalna liczba niszczonych kartek: | 10 |
| Pojemność kosza [l]: | 0.8, 15 |
| Kolor obudowy: | Czarny |
| Wyposażenie: | Brak |
| Rodzaj produktu: | Niszczarka |
Sugerowana cena producenta:
279 zł
| Kolor obudowy: | Biały |
|---|---|
| Druk w kolorze: | Nie |
| Szybkość druku [str/min]: | 75 w czerni |
| Maksymalny format druku: | 216 x 356 mm |
| Automatyczny druk dwustronny: | Tak |
| Wi-Fi: | Nie |
| Bluetooth: | Nie |
| Poziom hałasu [dB]: | 56 |
| Wyposażenie: | Kabel zasilający, Toner czarny |
| Sterowanie: | Przyciski |
|---|---|
| Kolor obudowy: | Biało-czarny |
| Druk w kolorze: | Nie |
| Szybkość druku [str/min]: | 48 w czerni |
| Maksymalny format druku: | 210 x 297 mm |
| Automatyczny druk dwustronny: | Tak |
| Wi-Fi: | Nie |
| Bluetooth: | Nie |
| Poziom hałasu [dB]: | 54 |
| Wyposażenie: | Kabel zasilający, Materiały eksploatacyjne |
| Funkcje: | Drukowanie + Skanowanie + Kopiowanie + Faksowanie |
|---|---|
| Sterowanie: | Aplikacja mobilna, Dotykowe |
| Kolor obudowy: | Biały |
| Druk w kolorze: | Nie |
| Szybkość druku [str/min]: | 40 w czerni |
| Niszczy: | Karty kredytowe, Papier, Spinacze, Zszywki |
|---|---|
| Blokada bezpieczeństwa: | Tak |
| Maksymalna liczba niszczonych kartek: | 300 |
| Pojemność kosza [l]: | 60 |
| Kolor obudowy: | Biały |
| Wyposażenie: | Brak |
| Rodzaj produktu: | Niszczarka |
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| 7.7 | |
| Moc [W]: | 1800 |
| Zakres temperatury (min-max): | 80 - 200 °C |
| Możliwość mycia części w zmywarce: | Misa |
| Niszczy: | Karty kredytowe, Papier, Spinacze, Zszywki |
|---|---|
| Blokada bezpieczeństwa: | Tak |
| Maksymalna liczba niszczonych kartek: | 18 |
| Pojemność kosza [l]: | 25 |
| Kolor obudowy: | Biały |
| Wyposażenie: | 1 arkusz papieru olejowego, Kabel zasilający |
| Rodzaj produktu: | Niszczarka |
| Niszczy: | Karty kredytowe, Papier, Płyty CD/DVD/Blu-ray, Spinacze, Zszywki |
|---|---|
| Blokada bezpieczeństwa: | Nie |
| Maksymalna liczba niszczonych kartek: | 10 |
| Pojemność kosza [l]: | 18 |
| Kolor obudowy: | Biały |
| Wyposażenie: | Kabel zasilający |
| Rodzaj produktu: | Niszczarka |
| Niszczy: | Karty kredytowe, Papier, Płyty CD/DVD/Blu-ray, Spinacze, Zszywki |
|---|---|
| Blokada bezpieczeństwa: | Nie |
| Maksymalna liczba niszczonych kartek: | 12 |
| Pojemność kosza [l]: | 26 |
| Kolor obudowy: | Biały |
| Rodzaj produktu: | Niszczarka |
| Niszczy: | Karty kredytowe, Papier, Paski magnetyczne, Płyty CD/DVD/Blu-ray, Zszywki |
|---|---|
| Blokada bezpieczeństwa: | Tak |
| Maksymalna liczba niszczonych kartek: | 10 |
| Pojemność kosza [l]: | 25 |
| Kolor obudowy: | Czarny |
| Wyposażenie: | Brak |
| Rodzaj produktu: | Niszczarka |
| Niszczy: | Papier, Spinacze, Zszywki |
|---|---|
| Blokada bezpieczeństwa: | Tak |
| Maksymalna liczba niszczonych kartek: | 10 |
| Pojemność kosza [l]: | 23 |
| Kolor obudowy: | Biały |
| Wyposażenie: | Brak |
| Rodzaj produktu: | Niszczarka |
| Niszczy: | Papier, Spinacze, Zszywki |
|---|---|
| Blokada bezpieczeństwa: | Tak |
| Maksymalna liczba niszczonych kartek: | 8 |
| Pojemność kosza [l]: | 14 |
| Kolor obudowy: | Czarny |
| Wyposażenie: | Kabel zasilający |
| Rodzaj produktu: | Niszczarka |
| Niszczy: | Karty kredytowe, Papier, Spinacze, Zszywki |
|---|---|
| Blokada bezpieczeństwa: | Nie |
| Maksymalna liczba niszczonych kartek: | 90 |
| Pojemność kosza [l]: | 34 |
| Kolor obudowy: | Czarny |
| Wyposażenie: | Kabel zasilający |
| Rodzaj produktu: | Niszczarka |
| Niszczy: | Karty kredytowe, Papier, Spinacze, Zszywki |
|---|---|
| Blokada bezpieczeństwa: | Nie |
| Maksymalna liczba niszczonych kartek: | 45 |
| Pojemność kosza [l]: | 20 |
| Kolor obudowy: | Czarny |
| Wyposażenie: | Kabel zasilający |
| Rodzaj produktu: | Niszczarka |
| Niszczy: | Papier, Spinacze, Zszywki |
|---|---|
| Blokada bezpieczeństwa: | Nie |
| Maksymalna liczba niszczonych kartek: | 10 |
| Pojemność kosza [l]: | 23 |
| Kolor obudowy: | Czarny |
| Wyposażenie: | Kabel zasilający |
| Rodzaj produktu: | Niszczarka |
| Funkcje dodatkowe: | Timer, Wyłącznik czasowy |
|---|---|
| Dotykowe, Za pomocą pilota | |
| Wymiary (GxSxW) [cm]: | 42.7 x 60 x 43 |
| 58 | |
| Tryb pracy: | , |
| Pojemność [l]: | 2.5, 4.5 |
|---|---|
| Materiał wykonania: | Tworzywo sztuczne |
| Przeznaczenie: | Dla kota |
| Informacje dodatkowe: | Dwukierunkowy głos, Harmonogram karmienia, Kamera, Łatwy w czyszczeniu, Możliwość ustawienia wielkości porcji... |
| Wyposażenie: | 1 x dozownik karmy, 1 x fontanna wodna, 1 x miarka, 1 x miska ze stali nierdzewnej, 1 x osuszacz wilgoci... |
| Zasilanie: | Bateryjne, Sieciowe |
| Pojemność [l]: | 4.5 |
|---|---|
| Materiał wykonania: | Tworzywo sztuczne |
| Przeznaczenie: | Dla kota |
| Informacje dodatkowe: | Harmonogram karmienia, Łatwy w czyszczeniu, Możliwość ustawienia wielkości porcji, Nagrywanie komunikatów... |
| Wyposażenie: | 1 x dozownik karmy, 1 x miska ze stali nierdzewnej, 2 x pochłaniacz wilgoci, Przewód zasilający |
| Zasilanie: | Bateryjne, Sieciowe |
| Pojemność [l]: | 4.5 |
|---|---|
| Materiał wykonania: | Tworzywo sztuczne |
| Przeznaczenie: | Dla kota |
| Informacje dodatkowe: | Harmonogram karmienia, Łatwy w czyszczeniu, Możliwość ustawienia wielkości porcji, Nagrywanie komunikatów... |
| Wyposażenie: | 1 x dozownik karmy, 1 x miska ze stali nierdzewnej, 2 x pochłaniacz wilgoci, Przewód zasilający |
| Zasilanie: | Bateryjne, Sieciowe |
| Pojemność [l]: | 3.4 |
|---|---|
| Materiał wykonania: | Stal nierdzewna, Tworzywo ABS |
| Przeznaczenie: | Dla kota, Dla psa |
| Informacje dodatkowe: | Dwie opcje zasilania, Mechanizm zapobiegający zapychaniu, Monitorowanie czasu jedzenia... |
| Wyposażenie: | 1 x dozownik karmy, 1 x miska ze stali nierdzewnej, 1 x środek osuszający, 1 x zasilacz |
| Zasilanie: | Bateryjne, Sieciowe |
| Funkcje dodatkowe: | 7 trybów rotacji |
|---|---|
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Materiał wykonania: | ABS, TPE |
| Informacje dodatkowe: | Łatwy w czyszczeniu, Pasuje do wszystkich rozmiarów, Ultramiękka, przypominająca skórę wewnętrzna powłoka |
| Tak | |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Czas pracy [min]: | 60 |
| Waga [g]: | 590 |
| Funkcje dodatkowe: | 7 trybów rotacji, 7 trybów ruchu |
|---|---|
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Materiał wykonania: | Tworzywo sztuczne |
| Informacje dodatkowe: | Stopień ochrony IPX7 |
| Tak | |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Czas pracy [min]: | 60 |
| Waga [g]: | 620 |
| Funkcje dodatkowe: | 5 trybów obrotowych, 7 rodzajów podświetlenia, Masaż wodą |
|---|---|
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Materiał wykonania: | ABS, Silikon, TPE |
| Informacje dodatkowe: | Materiał przypominający skórę, Stopień ochrony IPX7 |
| Tak | |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Czas pracy [min]: | 100 |
| Waga [g]: | 761 |
| Pojemność [l]: | 0.4 |
|---|---|
| Materiał wykonania: | Tworzywo sztuczne |
| Przeznaczenie: | Dla kota |
| Informacje dodatkowe: | Bezpieczeństwo materiałów do kontaktu z żywnością, Zasilanie awaryjne |
| Wyposażenie: | 2 x obroża, 2 x tag |
| Zasilanie: | USB |
Sugerowana cena producenta:
409 zł