- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (174)
AGD (1063)
AGD do zabudowy (77)
AGD małe (1425)
Komputery i tablety (578)
Smartfony i zegarki (9)
Foto i kamery (6)
Gaming (3)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| 9 | |
| Moc [W]: | 2200 |
| Pojemność koszyka [kg]: | 4.5 |
| Zakres temperatury (min-max): | 50 - 200 °C |
Zakres od A do G
| Funkcje: | Sterowanie smartfonem, Trzecia szuflada, Połowa załadunku, Automatyczne otwieranie drzwi |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | Filtr antybakteryjny, Inteligentny system czujników, System suszenia kondensacyjnego... |
| Elektroniczne | |
| Wymiary (SxWxG) [cm]: | 60 x 82 x 55 |
| 16 | |
| Poziom emisji hałasu [dB]: | 44 |
| 66 kWh = 85.14 zł | |
| Zużycie wody na cykl w programie EKO [l/cykl]: | 9.5 |
| Zastosowane technologie: | , Aquaprotect, PowerWash |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Funkcje: | Sterowanie smartfonem, Połowa załadunku, Automatyczne otwieranie drzwi |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | Sygnalizacja dźwiękowa |
| Elektroniczne | |
| Wymiary (SxWxG) [cm]: | 60 x 85 x 60 |
| 16 | |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Funkcje: | Sterowanie smartfonem, Trzecia szuflada, Połowa załadunku, Automatyczne otwieranie drzwi |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | Aplikacja hOn, Czujnik zabrudzenia wody, Filtr antybakteryjny ABT, Kondensacyjny system suszenia, Silnik inwerterowy... |
| Elektroniczne | |
| Wymiary (SxWxG) [cm]: | 44.8 x 84.6 x 60.5 |
| 11 | |
Zakres od A do G
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| 6 | |
| Moc [W]: | 1550 |
| Zakres temperatury (min-max): | 80 - 200 °C |
| Możliwość mycia części w zmywarce: | Koszyk |
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| 7 | |
| Moc [W]: | 1800 |
| Pojemność koszyka [kg]: | 2 |
| Zakres temperatury (min-max): | 35 - 200 °C |
| Szybkość druku [str/min]: | 61 w czerni |
|---|---|
| Maksymalny format druku: | A4 |
| Automatyczny druk dwustronny: | Tak |
| Wi-Fi: | Nie |
| Bluetooth: | Nie |
| Poziom hałasu [dB]: | 55 |
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| 6.5 | |
| Moc [W]: | 1700 |
| Pojemność koszyka [kg]: | 6.5 |
| Zakres temperatury (min-max): | 40 - 200 °C |
Sugerowana cena producenta:
699 zł
| Typ: | Akcesorium czyszczące |
|---|---|
| Rodzaj produktu: | Stacja czyszcząca |
| Zastosowanie: | Przedłużenie czasu pracy urządzenia |
| Liczba szt w opakowaniu: | 1 |
| Współpracuje z produktem: | Hobot Legee D8 |
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| 5 | |
| Moc [W]: | 1500 |
| Zakres temperatury (min-max): | 80 - 200 °C |
| Możliwość mycia części w zmywarce: | Koszyk, Ruszt |
| Moc [W]: | 105 |
|---|---|
| Funkcje: | Automatyczne wyłączenie, Błyskawiczne nagrzewanie, Jonizacja, Szczotka obrotowa, Obrotowy przewód, Powłoka ceramiczna... |
| Funkcje dodatkowe: | Obrót w obu kierunkach, Regulacja temperatury |
| Rodzaj: | Lokówka automatyczna |
| Sterowanie: | Dotykowe, Przyciski |
|---|---|
| Szybkość druku [str/min]: | 40 w czerni , 40 w kolorze |
| Maksymalny format druku: | A4 |
| Automatyczny druk dwustronny: | Tak |
| Wi-Fi: | Nie |
| Bluetooth: | Nie |
| Poziom hałasu [dB]: | 56.5 |
| Sterowanie: | Dotykowe, Przyciski |
|---|---|
| Szybkość druku [str/min]: | 40 w czerni , 40 w kolorze |
| Maksymalny format druku: | A4 |
| Automatyczny druk dwustronny: | Tak |
| Wi-Fi: | Nie |
| Bluetooth: | Nie |
| Poziom hałasu [dB]: | 56.5 |
| Typ: | Urządzenie wielofunkcyjne Smart |
|---|---|
| 4.5 | |
| Moc [W]: | 1400 |
| Pojemność koszyka [kg]: | 3.5 |
| Zakres temperatury (min-max): | 80 - 200 °C |
| Funkcje: | Drukowanie + Skanowanie + Kopiowanie |
|---|---|
| Sterowanie: | Aplikacja mobilna, Dotykowe, Przyciski |
| Szybkość druku [str/min]: | 38 w czerni |
| Maksymalny format druku: | 216 x 356 mm |
| Automatyczny druk dwustronny: | Tak |
| Funkcje: | Drukowanie + Skanowanie + Kopiowanie |
|---|---|
| Sterowanie: | Aplikacja mobilna, Dotykowe |
| Szybkość druku [str/min]: | 25 w czerni |
| Maksymalny format druku: | 329 x 483 mm |
| Automatyczny druk dwustronny: | Tak |
| Typ: | Akcesorium czyszczące |
|---|---|
| Rodzaj produktu: | Stacja ładująca, Stacja opróżniająca |
| Zastosowanie: | Higieniczne opróżnianie pojemnika, Wychwytywanie kurzu |
| Liczba szt w opakowaniu: | 1 |
| Współpracuje z produktem: | Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop 2 Ultra |
| Sterowanie: | Przyciski |
|---|---|
| Szybkość druku [str/min]: | 40 w czerni |
| Maksymalny format druku: | 215.9 x 359.9 mm |
| Automatyczny druk dwustronny: | Tak |
| Wi-Fi: | Tak |
| Bluetooth: | Nie |
| Poziom hałasu [dB]: | 53 |
| Typ: | Akcesorium czyszczące |
|---|---|
| Rodzaj produktu: | Stacja opróżniająca |
| Zastosowanie: | Higieniczne opróżnianie pojemnika, Przedłużenie czasu pracy urządzenia |
| Liczba szt w opakowaniu: | 1 |
| Współpracuje z produktem: | Ecovacs Deebot OZMO N8, Ecovacs Deebot OZMO N8 Pro, Ecovacs Deebot OZMO T9, Ecovacs Deebot OZMO T9+, Ecovacs Deebot T8 |
Sugerowana cena producenta:
1 199 zł
| Funkcje dodatkowe: | Timer, Wyłącznik czasowy |
|---|---|
| Dotykowe, Za pomocą pilota | |
| Wymiary (GxSxW) [cm]: | 42.7 x 90 x 43 |
| Rodzaj okapu: | Skośny |
| 401 | |
| Sterowanie: | Przyciski |
|---|---|
| Szybkość druku [str/min]: | 33 w czerni |
| Maksymalny format druku: | A4 |
| Automatyczny druk dwustronny: | Tak |
| Wi-Fi: | Nie |
| Bluetooth: | Nie |
| Poziom hałasu [dB]: | 55 |