- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (174)
AGD (1061)
AGD do zabudowy (77)
AGD małe (1419)
Komputery i tablety (577)
Smartfony i zegarki (9)
Foto i kamery (6)
Gaming (3)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Moc [W]: | 700 |
|---|---|
| Liczba kanapek: | 4 |
| Kształt kanapek: | Trójkąty |
| Funkcje: | Nieprzywieralna powłoka płytek |
| Funkcje dodatkowe: | Antypoślizgowe nóżki, Lampka kontrolna, Termostat |
| Wykonanie obudowy: | Tworzywo sztuczne |
| Wyposażenie: | Brak |
| Funkcje dodatkowe: | Aluminiowy talerz, Wyjście RCA |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Napęd: | |
| Sterowanie: | |
| Prędkość obrotowa [RPM]: | , |
| Złącze USB: | Nie |
| Przedwzmacniacz: | Tak |
| Głośniki: | Nie |
| Bluetooth: | Tak |
| Wyposażenie: | Adapter dla płyt 45 obrotów, Pokrywa ochronna, Przewód RCA, Zasilacz |
| Funkcje: | Drukowanie + Skanowanie + Kopiowanie |
|---|---|
| Sterowanie: | Aplikacja mobilna, Dotykowe |
| Bluetooth: | Nie |
| Druk w kolorze: | Tak |
| Szybkość druku [str/min]: | 33 w czerni , 33 w kolorze |
Zakres od A do G
| Funkcje: | Trzecia szuflada, Automatyczne otwieranie drzwi |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | Automatyczne wyłączanie, Czujnik zabrudzenia wody, Dodatkowe płukanie, Funkcja sterylizacji ExtraHygiene... |
| Kolor: | Stalowy |
| Elektroniczne | |
| 10 | |
Zakres od A do G
| Funkcje: | Drukowanie + Skanowanie + Kopiowanie |
|---|---|
| Sterowanie: | Przyciski |
| Bluetooth: | Tak |
| Druk w kolorze: | Tak |
| Szybkość druku [str/min]: | 10 w czerni , 7 w kolorze |
| Funkcje: | Drukowanie + Skanowanie + Kopiowanie |
|---|---|
| Sterowanie: | Aplikacja mobilna, Dotykowe |
| Bluetooth: | Nie |
| Druk w kolorze: | Tak |
| Szybkość druku [str/min]: | 15 w czerni , 10 w kolorze |
| Funkcje: | Drukowanie + Skanowanie + Kopiowanie |
|---|---|
| Sterowanie: | Aplikacja mobilna, Przyciski |
| Bluetooth: | Nie |
| Druk w kolorze: | Tak |
| Szybkość druku [str/min]: | 9.9 w czerni , 5.7 w kolorze |
| Funkcje: | Drukowanie + Skanowanie + Kopiowanie + Faksowanie |
|---|---|
| Sterowanie: | Przyciski |
| Bluetooth: | Tak |
| Druk w kolorze: | Tak |
| Szybkość druku [str/min]: | 10 w czerni , 7 w kolorze |
| Moc [W]: | 40 |
|---|---|
| Funkcje: | Automatyczne wyłączenie, Błyskawiczne nagrzewanie, Nawiew zimnego powietrza, Obrotowy przewód, Powłoka ceramiczna... |
| Funkcje dodatkowe: | 3 kierunki kręcenia loków, Regulacja temperatury |
| Kolor: | Czarno-miedziany |
Zakres od A do G
| Funkcje: | Sterowanie smartfonem, Autodozowanie, Trzecia szuflada, Połowa załadunku, Automatyczne otwieranie drzwi |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | Sygnalizacja dźwiękowa, System zmiękczający wodę |
| Kolor: | Inox |
| Elektroniczne | |
| 16 | |
Zakres od A do G
| Rodzaj cięcia: | |
|---|---|
| Maksymalna liczba niszczonych kartek: | 200 |
| Pojemność kosza [l]: | 32 |
| Wyposażenie: | Kabel zasilający |
| Funkcje: | Oświetlenie wnętrza, Wyświetlacz |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | 12 programów automatycznych, Blokada rodzicielska, Sygnał dźwiękowy zakończenia pracy |
| Kolor: | Beżowy |
| Sterowanie: | Mechaniczne |
| Funkcje: | Drukowanie + Skanowanie + Kopiowanie + Faksowanie |
|---|---|
| Sterowanie: | Przyciski |
| Bluetooth: | Nie |
| Druk w kolorze: | Tak |
| Szybkość druku [str/min]: | 8.8 w czerni , 4.4 w kolorze |
| Funkcje: | Drukowanie + Skanowanie + Kopiowanie |
|---|---|
| Sterowanie: | Aplikacja mobilna, Dotykowe |
| Bluetooth: | Nie |
| Druk w kolorze: | Tak |
| Szybkość druku [str/min]: | 16 w czerni , 18 w kolorze |
| Sterowanie: | Dotykowe |
|---|---|
| Bluetooth: | Nie |
| Druk w kolorze: | Tak |
| Szybkość druku [str/min]: | 30 w czerni , 30 w kolorze |
| Maksymalny format druku: | A4 |
| Automatyczny druk dwustronny: | Tak |
| Wi-Fi: | Tak |
| Poziom hałasu [dB]: | 48 |
| Wyposażenie: | Bęben, Kabel zasilający, Pas transmisyjny, Pojemnik na zużyty toner, Tonery startowe |
| Funkcje: | Drukowanie + Skanowanie + Kopiowanie + Faksowanie |
|---|---|
| Sterowanie: | Przyciski |
| Bluetooth: | Nie |
| Druk w kolorze: | Nie |
| Szybkość druku [str/min]: | 29 w czerni |
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Pojemność [l]: | 0.72 |
| Materiał wykonania: | Tworzywo sztuczne |
| Przeznaczenie: | Dla kota |
| Informacje dodatkowe: | Monitorowanie czasu jedzenia, Możliwość mycia w zmywarce, Wi-Fi |
| Wyposażenie: | 1 x dozownik karmy |
| Funkcje: | Drukowanie + Skanowanie + Kopiowanie |
|---|---|
| Sterowanie: | Aplikacja mobilna, Przyciski |
| Bluetooth: | Nie |
| Druk w kolorze: | Tak |
| Szybkość druku [str/min]: | 13 w czerni , 6.8 w kolorze |
| Sterowanie: | Przyciski |
|---|---|
| Bluetooth: | Nie |
| Druk w kolorze: | Nie |
| Szybkość druku [str/min]: | 38 w czerni |
| Maksymalny format druku: | 215.9 x 355.6 mm |
| Automatyczny druk dwustronny: | Tak |
| Wi-Fi: | Nie |
| Poziom hałasu [dB]: | 53 |
| Wyposażenie: | Kabel zasilający, Toner startowy, Zwrotny moduł obrazujący |
| Bluetooth: | Nie |
|---|---|
| Druk w kolorze: | Tak |
| Szybkość druku [str/min]: | 27 w czerni , 27 w kolorze |
| Maksymalny format druku: | 216 x 340 mm |
| Automatyczny druk dwustronny: | Tak |
| Wi-Fi: | Tak |
| Poziom hałasu [dB]: | 48 |
| Wyposażenie: | Kabel USB, Kabel zasilający, Toner startowy |
| 1500 | |
| Funkcje: | Programator czasowy, Regulacja temperatury |
| Funkcje dodatkowe: | 10 automatycznych programów, Automatyczne wyłączenie, Cyfrowy ekran dotykowy, Podgrzewanie, Smażenie, Wskaźnik czasu... |
| Kolor: | Grafitowy |
| Sterowanie: | Elektroniczne |
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
| 5 | |
| Zakres temperatury (min-max): | 70 - 200 °C |
| Możliwość mycia części w zmywarce: | Kratka, Szuflada |
| 2750 | |
| Funkcje: | Programator czasowy, Regulacja temperatury, Gotowanie na parze |
| Funkcje dodatkowe: | 12 automatycznych programów, Aplikacja HomeID, Automatyczne wyłączenie, Chłodna w dotyku obudowa i uchwyt... |
| Kolor: | Srebrny |
| Sterowanie: | Elektroniczne |
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
| 9 | |
| Pojemność koszyka [kg]: | 9 |
| Zakres temperatury (min-max): | 40 - 200 °C |
| Możliwość mycia części w zmywarce: | Misa |
| Wytwórnia: | Dimple Discs |
|---|---|
| Wykonawca / Zespół: | Jah Wobble & Jon Klein |
| Tytuł albumu: | Automated Paradise |
| Nośnik: | Winyl LP |
| Liczba nośników: | 1 |
| Data wydania nośnika: | 2026-01-30 |
| Wytwórnia: | Dualtone |
|---|---|
| Wykonawca / Zespół: | Lumineers |
| Tytuł albumu: | Automatic |
| Nośnik: | CD |
| Liczba nośników: | 1 |
| Data wydania nośnika: | 2025-02-14 |
| Wytwórnia: | Cherry Red |
|---|---|
| Wykonawca / Zespół: | Jim Bob |
| Tytuł albumu: | Automatic |
| Nośnik: | Winyl LP |
| Liczba nośników: | 1 |
| Data wydania nośnika: | 2025-08-22 |
| Wytwórnia: | Goomah Music |
|---|---|
| Wykonawca / Zespół: | Automatic Sam |
| Tytuł albumu: | Arcs |
| Nośnik: | CD |
| Liczba nośników: | 1 |
| Data wydania nośnika: | 2017-03-30 |