- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (172)
AGD (1063)
AGD do zabudowy (77)
AGD małe (1425)
Komputery i tablety (579)
Smartfony i zegarki (9)
Foto i kamery (6)
Gaming (3)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Druk w kolorze: | Nie |
|---|---|
| Szybkość druku [str/min]: | 40 w czerni |
| Maksymalny format druku: | 207.4 x 347.1 mm |
| Automatyczny druk dwustronny: | Tak |
| Wbudowany faks: | Nie |
| Druk w kolorze: | Tak |
|---|---|
| Szybkość druku [str/min]: | 15.5 w czerni , 8.5 w kolorze |
| Maksymalny format druku: | 210 x 297 mm |
| Automatyczny druk dwustronny: | Tak |
| Wbudowany faks: | Nie |
| Druk w kolorze: | Tak |
|---|---|
| Szybkość druku [str/min]: | 15 w czerni , 10 w kolorze |
| Maksymalny format druku: | 210 x 297 mm |
| Automatyczny druk dwustronny: | Tak |
| Wbudowany faks: | Nie |
| Druk w kolorze: | Tak |
|---|---|
| Szybkość druku [str/min]: | 13 w czerni , 6.8 w kolorze |
| Maksymalny format druku: | 216 x 297 mm |
| Automatyczny druk dwustronny: | Tak |
| Wbudowany faks: | Nie |
| Niszczy: | Papier |
|---|---|
| Rodzaj cięcia: | |
| Blokada bezpieczeństwa: | Nie |
| Maksymalna liczba niszczonych kartek: | 5 |
| Pojemność kosza [l]: | 7 |
| Kolor obudowy: | Czarny |
| Druk w kolorze: | Tak |
|---|---|
| Szybkość druku [str/min]: | 13 w czerni , 6.8 w kolorze |
| Maksymalny format druku: | 215.9 x 676 mm |
| Automatyczny druk dwustronny: | Tak |
| Wbudowany faks: | Nie |
| Druk w kolorze: | Tak |
|---|---|
| Szybkość druku [str/min]: | 13 w czerni , 6.8 w kolorze |
| Maksymalny format druku: | 210 x 297 mm |
| Automatyczny druk dwustronny: | Tak |
| Wbudowany faks: | Nie |
Zakres od A do G
| Wymiary (SxWxG) [cm]: | 59.8 x 82 x 55 |
|---|---|
| 15 | |
| Poziom emisji hałasu [dB]: | 42 |
| 65 kWh = 83.85 zł | |
| Zużycie wody na cykl w programie EKO [l/cykl]: | 10.5 |
| Funkcje: | Sterowanie smartfonem, Trzecia szuflada, Połowa załadunku, Automatyczne otwieranie drzwi |
| Funkcje dodatkowe: | Filtr antybakteryjny, Funkcja Express, Mycie parowe, Zmywanie impulsowe |
| Elektroniczne |
Zakres od A do G
| Druk w kolorze: | Tak |
|---|---|
| Szybkość druku [str/min]: | 20 w czerni , 10 w kolorze |
| Maksymalny format druku: | 210 x 297 mm |
| Automatyczny druk dwustronny: | Tak |
| Wbudowany faks: | Tak |
| Druk w kolorze: | Nie |
|---|---|
| Szybkość druku [str/min]: | 40 w czerni |
| Maksymalny format druku: | A4 |
| Automatyczny druk dwustronny: | Tak |
| Wi-Fi: | Nie |
| Bluetooth: | Nie |
| Kolor obudowy: | Biało-czarny |
| Sterowanie: | Przyciski |
| Druk w kolorze: | Nie |
|---|---|
| Szybkość druku [str/min]: | 48 w czerni |
| Maksymalny format druku: | 210 x 297 mm |
| Automatyczny druk dwustronny: | Tak |
| Wbudowany faks: | Tak |
| Niszczy: | Karty kredytowe, Papier, Płyty CD/DVD/Blu-ray |
|---|---|
| Rodzaj cięcia: | |
| Blokada bezpieczeństwa: | Tak |
| Maksymalna liczba niszczonych kartek: | 200 |
| Pojemność kosza [l]: | 32 |
| Kolor obudowy: | Czarny |
| Druk w kolorze: | Nie |
|---|---|
| Szybkość druku [str/min]: | 36 w czerni |
| Maksymalny format druku: | 216 x 355.6 mm |
| Automatyczny druk dwustronny: | Tak |
| Wi-Fi: | Tak |
| Bluetooth: | Nie |
| Kolor obudowy: | Biało-czarny |
| Sterowanie: | Przyciski |
| Druk w kolorze: | Tak |
|---|---|
| Szybkość druku [str/min]: | 31 w czerni , 31 w kolorze |
| Maksymalny format druku: | A4 |
| Automatyczny druk dwustronny: | Tak |
| Wi-Fi: | Tak |
| Bluetooth: | Nie |
| Kolor obudowy: | Biało-czarny |
| Sterowanie: | Przyciski |
| Druk w kolorze: | Nie |
|---|---|
| Szybkość druku [str/min]: | 34 w czerni |
| Maksymalny format druku: | 215.9 x 355.6 mm |
| Automatyczny druk dwustronny: | Tak |
| Wbudowany faks: | Nie |
| Niszczy: | Karty kredytowe, Papier, Spinacze, Zszywki |
|---|---|
| Rodzaj cięcia: | |
| Blokada bezpieczeństwa: | Tak |
| Maksymalna liczba niszczonych kartek: | 15 |
| Pojemność kosza [l]: | 23 |
| Kolor obudowy: | Biały |
| Druk w kolorze: | Tak |
|---|---|
| Szybkość druku [str/min]: | 13 w czerni , 6.8 w kolorze |
| Maksymalny format druku: | 215.9 x 676 mm |
| Automatyczny druk dwustronny: | Tak |
| Wbudowany faks: | Nie |
| Funkcje: | Programator czasowy, Regulacja temperatury |
|---|---|
| 11 | |
| Moc [W]: | 2800 |
| Pojemność koszyka [kg]: | 5.5 |
| Zakres temperatury (min-max): | 40 - 200 °C |
| Niszczy: | Karty kredytowe, Papier, Płyty CD/DVD/Blu-ray |
|---|---|
| Rodzaj cięcia: | |
| Blokada bezpieczeństwa: | Nie |
| Maksymalna liczba niszczonych kartek: | 16 |
| Pojemność kosza [l]: | 33 |
| Kolor obudowy: | Biały |
| Niszczy: | Karty kredytowe, Papier, Płyty CD/DVD/Blu-ray, Zszywki |
|---|---|
| Rodzaj cięcia: | |
| Maksymalna liczba niszczonych kartek: | 6 |
| Pojemność kosza [l]: | 9 |
| Kolor obudowy: | Czarny |
| Druk w kolorze: | Tak |
|---|---|
| Szybkość druku [str/min]: | 30 w czerni , 30 w kolorze |
| Maksymalny format druku: | 210 x 297 mm |
| Automatyczny druk dwustronny: | Tak |
| Wbudowany faks: | Tak |
| Funkcje: | Programator czasowy, Regulacja temperatury, Filtr antyzapachowy |
|---|---|
| 5.5 | |
| Moc [W]: | 1800 |
| Pojemność koszyka [kg]: | 2.5 |
| Zakres temperatury (min-max): | 80 - 200 °C |
| Funkcje: | Programator czasowy, Regulacja temperatury |
|---|---|
| 8.5 | |
| Moc [W]: | 2300 |
| Zakres temperatury (min-max): | 40 - 200 °C |
| Możliwość mycia części w zmywarce: | Misa |
| Funkcje: | Programator czasowy, Regulacja temperatury |
|---|---|
| 8.8 | |
| Moc [W]: | 2200 |
| Pojemność koszyka [kg]: | 8.8 |
| Zakres temperatury (min-max): | 80 - 200 °C |
| Druk w kolorze: | Tak |
|---|---|
| Szybkość druku [str/min]: | 40 w czerni , 40 w kolorze |
| Maksymalny format druku: | 210 x 297 mm |
| Automatyczny druk dwustronny: | Tak |
| Wbudowany faks: | Tak |
| Niszczy: | Papier, Spinacze, Zszywki |
|---|---|
| Rodzaj cięcia: | |
| Blokada bezpieczeństwa: | Nie |
| Maksymalna liczba niszczonych kartek: | 10 |
| Pojemność kosza [l]: | 18 |
| Kolor obudowy: | Biały |