- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (172)
AGD (1063)
AGD do zabudowy (77)
AGD małe (1425)
Komputery i tablety (579)
Smartfony i zegarki (9)
Foto i kamery (6)
Gaming (3)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Druk w kolorze: | Nie |
|---|---|
| Szybkość druku [str/min]: | 40 w czerni |
| Maksymalny format druku: | 216 x 297 mm |
| Automatyczny druk dwustronny: | Tak |
| Wbudowany faks: | Nie |
| Druk w kolorze: | Nie |
|---|---|
| Szybkość druku [str/min]: | 25 w czerni |
| Maksymalny format druku: | 297 x 420 mm |
| Automatyczny druk dwustronny: | Tak |
| Wbudowany faks: | Nie |
| Rodzaj: | Lokówka automatyczna |
|---|---|
| Moc [W]: | 33 |
| 3 | |
| Funkcje: | Automatyczne wyłączenie, Błyskawiczne nagrzewanie, Jonizacja, Obrotowy przewód, Powłoka ceramiczna... |
| Moc [W]: | 1300 |
|---|---|
| Funkcje: | Programator czasowy, Regulacja temperatury, Filtr antyzapachowy |
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
| 2.5 | |
| Zakres temperatury (min-max): | 80 - 200 °C |
| Moc [W]: | 1300 |
|---|---|
| Funkcje: | Programator czasowy, Regulacja temperatury |
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
| 5.5 | |
| Zakres temperatury (min-max): | 80 - 200 °C |
| Niszczy: | Karty kredytowe, Papier, Spinacze, Zszywki |
|---|---|
| Rodzaj cięcia: | |
| Blokada bezpieczeństwa: | Tak |
| Maksymalna liczba niszczonych kartek: | 150 |
| Pojemność kosza [l]: | 44 |
| Kolor obudowy: | Biały |
| Wyposażenie: | Brak |
| Rodzaj produktu: | Niszczarka |
| Niszczy: | Karty kredytowe, Papier, Paski magnetyczne, Płyty CD/DVD/Blu-ray, Zszywki |
|---|---|
| Rodzaj cięcia: | |
| Blokada bezpieczeństwa: | Tak |
| Maksymalna liczba niszczonych kartek: | 13 |
| Pojemność kosza [l]: | 21 |
| Kolor obudowy: | Czarny |
| Wyposażenie: | Brak |
| Rodzaj produktu: | Niszczarka |
| Pojemność [l]: | 3.6 |
|---|---|
| Materiał wykonania: | Stal nierdzewna, Tworzywo sztuczne |
| Przeznaczenie: | Dla kota, Dla psa |
| Informacje dodatkowe: | Blokada bezpieczeństwa, Chowany przewód zasilający, Harmonogram karmienia... |
| Wyposażenie: | 1 x dozownik karmy, 1 x miska na żywność, 1 x wkład osuszający, 1 x zasilacz |
| Typ: | Akcesorium czyszczące |
|---|---|
| Zastosowanie: | Higieniczne opróżnianie pojemnika |
| Rodzaj produktu: | Stacja ładująca, Stacja opróżniająca |
| Liczba szt w opakowaniu: | 1 |
| Współpracuje z produktem: | iRobot Roomba Combo J7, iRobot Roomba Combo J7+, iRobot Roomba J7, iRobot Roomba J7+ |
| Druk w kolorze: | Nie |
|---|---|
| Szybkość druku [str/min]: | 33 w czerni |
| Maksymalny format druku: | A4 |
| Automatyczny druk dwustronny: | Tak |
| Wi-Fi: | Tak |
| Bluetooth: | Tak |
| Kolor obudowy: | Biały |
| Wyposażenie: | Instrukcja obsługi, Kabel zasilający, Toner startowy |
| Poziom hałasu [dB]: | 53 |
| Funkcje dodatkowe: | Automatyczne wyłączanie, Regulacja natężenia oświetlenia, Wskaźnik zabrudzenia filtra |
|---|---|
| Wyposażenie: | Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna |
| Rodzaj okapu: | Skośny |
| 445 | |
| Moc silnika [W]: | 300 |
| Druk w kolorze: | Nie |
|---|---|
| Szybkość druku [str/min]: | 40 w czerni |
| Maksymalny format druku: | 207.4 x 347.1 mm |
| Automatyczny druk dwustronny: | Tak |
| Wbudowany faks: | Tak |
| Druk w kolorze: | Nie |
|---|---|
| Szybkość druku [str/min]: | 40 w czerni |
| Maksymalny format druku: | A4 |
| Automatyczny druk dwustronny: | Tak |
| Wi-Fi: | Nie |
| Bluetooth: | Nie |
| Kolor obudowy: | Biały |
| Wyposażenie: | Instrukcja obsługi, Kabel zasilający, Toner startowy |
| Poziom hałasu [dB]: | 54 |
| Druk w kolorze: | Nie |
|---|---|
| Szybkość druku [str/min]: | 40 w czerni |
| Maksymalny format druku: | A4 |
| Automatyczny druk dwustronny: | Tak |
| Wi-Fi: | Tak |
| Bluetooth: | Nie |
| Kolor obudowy: | Biało-czarny |
| Wyposażenie: | Kabel zasilający, Płyta ze sterownikami i oprogramowaniem, Toner startowy, Zwrotny moduł obrazujący |
| Poziom hałasu [dB]: | 53 |
Zakres od A do G
| Funkcje: | Trzecia szuflada |
|---|---|
| Zastosowane technologie: | , , , , |
| Funkcje dodatkowe: | Czujnik zabrudzenia wody, Funkcja Tabletka, System ochrony szkła |
| Wymiary (SxWxG) [cm]: | 59.8 x 85 x 60 |
| 15 | |
Zakres od A do G
| Druk w kolorze: | Tak |
|---|---|
| Szybkość druku [str/min]: | 30 w czerni , 30 w kolorze |
| Maksymalny format druku: | 297 x 420 mm |
| Automatyczny druk dwustronny: | Tak |
| Wbudowany faks: | Tak |
| Druk w kolorze: | Nie |
|---|---|
| Szybkość druku [str/min]: | 38 w czerni |
| Maksymalny format druku: | 216 x 356 mm |
| Automatyczny druk dwustronny: | Tak |
| Wbudowany faks: | Nie |
| Druk w kolorze: | Tak |
|---|---|
| Szybkość druku [str/min]: | 13 w czerni , 6.8 w kolorze |
| Maksymalny format druku: | A4 |
| Automatyczny druk dwustronny: | Tak |
| Wbudowany faks: | Nie |
| Druk w kolorze: | Tak |
|---|---|
| Szybkość druku [str/min]: | 16 w czerni , 18 w kolorze |
| Maksymalny format druku: | 209.9 x 349.6 mm |
| Automatyczny druk dwustronny: | Tak |
| Wbudowany faks: | Nie |
| Druk w kolorze: | Tak |
|---|---|
| Szybkość druku [str/min]: | 28 w czerni , 28 w kolorze |
| Maksymalny format druku: | 297 x 420 mm |
| Automatyczny druk dwustronny: | Tak |
| Wbudowany faks: | Tak |
| Druk w kolorze: | Tak |
|---|---|
| Szybkość druku [str/min]: | 24 w czerni , 15.5 w kolorze |
| Maksymalny format druku: | 210 x 297 mm |
| Automatyczny druk dwustronny: | Tak |
| Wbudowany faks: | Nie |
| Druk w kolorze: | Nie |
|---|---|
| Szybkość druku [str/min]: | 34 w czerni |
| Maksymalny format druku: | 215.9 x 355.6 mm |
| Automatyczny druk dwustronny: | Tak |
| Wbudowany faks: | Nie |
| Druk w kolorze: | Tak |
|---|---|
| Szybkość druku [str/min]: | 20 w czerni , 20 w kolorze |
| Maksymalny format druku: | A4 |
| Automatyczny druk dwustronny: | Tak |
| Wbudowany faks: | Tak |
| Druk w kolorze: | Nie |
|---|---|
| Szybkość druku [str/min]: | 29 w czerni |
| Maksymalny format druku: | 216 x 354 mm |
| Automatyczny druk dwustronny: | Tak |
| Wi-Fi: | Tak |
| Bluetooth: | Nie |
| Kolor obudowy: | Biało-szary |
| Wyposażenie: | Kabel zasilający, Toner startowy |
| Poziom hałasu [dB]: | 54 |
| Druk w kolorze: | Nie |
|---|---|
| Szybkość druku [str/min]: | 29 w czerni |
| Maksymalny format druku: | 216 x 356 mm |
| Automatyczny druk dwustronny: | Tak |
| Wbudowany faks: | Nie |
| Druk w kolorze: | Tak |
|---|---|
| Szybkość druku [str/min]: | 27 w czerni , 27 w kolorze |
| Maksymalny format druku: | 216 x 356 mm |
| Automatyczny druk dwustronny: | Tak |
| Wbudowany faks: | Tak |
| Druk w kolorze: | Tak |
|---|---|
| Szybkość druku [str/min]: | 24 w czerni , 24 w kolorze |
| Maksymalny format druku: | A4 |
| Automatyczny druk dwustronny: | Tak |
| Wi-Fi: | Tak |
| Bluetooth: | Nie |
| Kolor obudowy: | Biało-czarny |
| Wyposażenie: | Kabel USB, Kabel zasilający, Toner startowy |
| Poziom hałasu [dB]: | 52 |
| Niszczy: | Papier, Spinacze, Zszywki |
|---|---|
| Rodzaj cięcia: | |
| Blokada bezpieczeństwa: | Nie |
| Maksymalna liczba niszczonych kartek: | 8 |
| Pojemność kosza [l]: | 14 |
| Kolor obudowy: | Biały |
| Wyposażenie: | Brak |
| Rodzaj produktu: | Niszczarka |
| Niszczy: | Karty kredytowe, Papier, Spinacze, Zszywki |
|---|---|
| Rodzaj cięcia: | |
| Blokada bezpieczeństwa: | Tak |
| Maksymalna liczba niszczonych kartek: | 300 |
| Pojemność kosza [l]: | 60 |
| Kolor obudowy: | Czarny |
| Wyposażenie: | Kabel zasilający |
| Rodzaj produktu: | Niszczarka |