- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (2)
AGD (199)
AGD do zabudowy (212)
AGD małe (438)
Komputery i tablety (3)
Foto i kamery (5)
Rowery i hulajnogi (5)
Fitness i sport (14)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Typ: | Szczelinowa, Uniwersalny |
|---|---|
| Przeznaczenie: | Materace, Meble, Tapicerka, Wąskie szczeliny |
| Liczba szt w opakowaniu: | 6 |
| Zawartość zestawu: | 1 x adapter, 1 x ssawka, 1 x wąż, 3 x szczotka |
| Nazwa systemowa (ERP): | AKCESORIA DO ODKURZACZY ATHLET BHZTKIT1 |
| Wymiary (SxWxG) [cm]: | 59.4 x 59.5 x 54.8 |
|---|---|
| 71 | |
| Wykonanie wnętrza piekarnika: | Emalia |
| Pokrętła | |
| Elektryczny | |
| Zastosowanie: | Do użytku domowego |
|---|---|
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Moc [W]: | 750 |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 12000 |
| Średnica tarczy [mm]: | 125 |
| Waga [kg]: | 1.8 |
| Opakowanie: | Karton |
| Nazwa systemowa (ERP): | SZLIFIERKA KĄTOWA BOSCH UNIVERSALGRIND 750-125 |
| Funkcje dodatkowe: | Włącznik z blokadą zaniku napięcia |
| Silnik: | Szczotkowy |
| Regulacja obrotów: | Nie |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Alarm: | Dźwiękowy |
| Kalibracja: | Fabryczna |
| Waga [kg]: | 0.29 |
| Napięcie [V]: | 1.2, 1.5, 3.7 |
| Wyświetlacz: | Nie |
| Nazwa systemowa (ERP): | DETEKTOR BOSCH GMS 120-27 |
| Funkcje dodatkowe: | Otwór do zaznaczania |
| Wymiary (SxWxG) [cm]: | 59.4 x 59.5 x 54.8 |
|---|---|
| 71 | |
| Wykonanie wnętrza piekarnika: | Emalia GranitEmail |
| Dotykowe | |
| Elektryczny | |
| Funkcje: | Zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu, Palnik WOK |
|---|---|
| Wymiary (SxG) [cm]: | 59 x 52 |
| Szkło hartowane | |
| Kolor płyty grzewczej: | Czarny |
| 7800 | |
| Typ: | Do drewna, Do metalu, Do tworzyw |
|---|---|
| Zastosowanie: | Do użytku domowego |
| Funkcje: | Regulacja prędkości |
| 1x akumulator w zestawie | |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Waga [kg]: | 2.5 |
| Maksymalna głębokość cięcia w stali [mm]: | 20 |
| Maksymalna głębokość cięcia w drewnie [mm]: | 100 |
| 2.5 | |
| Opakowanie: | Karton |
| Funkcje dodatkowe: | Blokada włącznika, Bosch SDS, Regulacja prędkości, Tłumienie drgań, Wskaźnik stanu akumulatora |
| Maksymalna prędkość brzeszczotu [skok/min]: | 3100 |
| Długość skoku [mm]: | 23 |
| Typ brzeszczotu: | S 3456 XF |
| Kompatybilność seria: | Power For All 18V |
| Typ: | Szczotka |
|---|---|
| Przeznaczenie: | Do użytku domowego |
| 1x akumulator w zestawie | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 3.6 |
| Waga [kg]: | 0.33 |
| Opakowanie: | Karton |
| Nazwa systemowa (ERP): | SZCZOTKA BOSCH UNIVERSALBRUSH 06033E0002 |
| Silnik: | Bezszczotkowy |
| Funkcje: | Połączenie z okapem, Wskaźnik ciepła resztkowego |
|---|---|
| Wymiary (SxG) [cm]: | 59.2 x 52.2 |
| Ozdobny szlif z przodu i po bokach | |
| Kolor płyty grzewczej: | Czarny |
| 7400 | |
| Przeznaczenie: | Do betonu, Do cegły |
|---|---|
| Średnica tarczy [mm]: | 230 |
| Średnica otworu [mm]: | 22.23 |
| Nazwa systemowa (ERP): | TARCZA BOSCH 2608615031 |
Zakres od A do G
| Wymiary (SxWxG) [cm]: | 59.8 x 81.5 x 57.3 |
|---|---|
| Elektroniczne | |
| Funkcje: | Sterowanie smartfonem, Trzecia szuflada, Połowa załadunku, Automatyczne otwieranie drzwi |
| Nazwa systemowa (ERP): | ZMYWARKA BOSCH SMI4ECS28E A,14KPL,42DB,60CM |
| Funkcje dodatkowe: | Extra Dry, SpeedPerfect Plus, Zdalny start |
| Zastosowane technologie: | , , EfficientDry, , Kosze Flex, , RackStopper, Szuflada Vario3 |
Zakres od A do G
Wartość poza zestawem:
69,98 zł
| Typ: | Li-Ion |
|---|---|
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| 4 | |
| Wskaźnik stanu baterii: | Nie |
| Waga [g]: | 558 |
| Nazwa systemowa (ERP): | AKUMULATOR BOSCH 1607A350T0 PBA 4.0AH 18V |
| Kompatybilność marka: | Bosch |
| Kompatybilność seria: | Power For All 18V |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
|---|---|
| Moc [W]: | 550 |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 33000 |
| Waga [kg]: | 1.4 |
| Blokada wrzeciona: | Nie |
| Przyłącze odsysania pyłu: | Nie |
| Opakowanie: | Karton |
| Nazwa systemowa (ERP): | FREZARKA KRAWĘDZIOWA BOSCH GKF 550 |
| Regulacja obrotów: | Nie |
| Funkcje: | Regulacja prędkości |
|---|---|
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Moc [W]: | 1400 |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 480, 750 |
| Waga [kg]: | 4.2 |
| Liczba biegów: | 2 |
| Ilość mieszadeł: | 0 |
| Opakowanie: | Karton |
| Nazwa systemowa (ERP): | MIESZARKA BOSCH PROFESSIONAL 06011C4020 GRW 140 |
| Typ: | Do drewna |
|---|---|
| Zasilanie: | Bateryjne |
| Pomiar elektroniczny: | Tak |
| Wyświetlacz: | Tak |
| Nazwa systemowa (ERP): | WILGOTNOMIEŚĆ BOSCH UNIVERSALHUMID |
| Przeznaczenie: | Do wrzecion |
|---|---|
| Opakowanie: | Tubka |
| Nazwa systemowa (ERP): | SMAR DO WIERTEŁ BOSCH SDS 2608002021 |
| Funkcje: | Blender, Tryb pulsacyjny, Możliwość mycia końcówek w zmywarce, System zabezpieczający przed przypadkowym uruchomieniem |
|---|---|
| Moc [W]: | 500 |
| Nazwa systemowa (ERP): | MIKSER RĘCZNY BOSCH MFQ4070 (BIEL) 500W |
| 500 | |
| Liczba prędkości: | 5 |
| Konstrukcja: | Ergonomiczny kształt, Miękki uchwyt, Przycisk zwalniający końcówki |
| Funkcje dodatkowe: | Funkcja Turbo, Możliwość pracy z nasadką do miksowania |
| Regulacja obrotów: | Mechaniczna-skokowa |
| Funkcje: | Wskaźnik ciepła resztkowego |
|---|---|
| Wymiary (SxG) [cm]: | 91.6 x 52.7 |
| Ozdobny szlif z przodu i z tyłu, Stalowe listwy po bokach | |
| Kolor płyty grzewczej: | Czarny |
| 11100 | |
| Przeznaczenie: | Do stali nierdzewnej |
|---|---|
| Średnica tarczy [mm]: | 76 |
| Średnica otworu [mm]: | 10 |
| Nazwa systemowa (ERP): | TARCZA DO CIĘCIA BOSCH 2608601520 76 MM (5 SZT.) |
| Typ: | Li-Ion |
|---|---|
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| 5 | |
| Wskaźnik stanu baterii: | Tak |
| Waga [g]: | 620 |
| Nazwa systemowa (ERP): | AKUMULATOR BOSCH PROFESSIONAL 1600A002U5 GBA 5.0 AH |
| Kompatybilność marka: | Bosch |
| Kompatybilność seria: | Professional 18V |
| Zastosowanie: | Do użytku domowego, Do użytku profesjonalnego |
|---|---|
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Moc [W]: | 550 |
| Waga [kg]: | 2.29 |
| Maksymalna głębokość cięcia w stali [mm]: | 15 |
| Maksymalna głębokość cięcia w drewnie [mm]: | 75 |
| Opakowanie: | Walizka |
| Nazwa systemowa (ERP): | WYRZYNARKA BOSCH GST 750 PROFESSIONAL |
| Funkcje dodatkowe: | Możliwość odsysania pyłu po podłączeniu odkurzacza uniwersalnego |
| Silnik: | Bezszczotkowy |
| Regulacja obrotów: | Tak |
| Maksymalna prędkość brzeszczotu [skok/min]: | 3200 |
| Długość skoku [mm]: | 20 |
| Typ brzeszczotu: | Z uchwytem typu T |
| Typ: | Standardowy |
|---|---|
| Zasilanie: | Bateryjne |
| Wyświetlacz: | Monochromatyczny LCD |
| Nazwa systemowa (ERP): | MIERNIK ODLEGŁOŚCI BOSCH EASYDISTANCE 20 |
| Pamięć urządzenia: | 3 pomiary (do wyłączenia urządzenia) |
| Zasięg pomiaru [m]: | 20 |
| Zasilanie: | Bateryjne |
|---|---|
| Alarm: | Dźwiękowy |
| Kalibracja: | Automatyczna |
| Wyświetlacz: | Nie |
| Nazwa systemowa (ERP): | WYKRYWACZ UNIWERSALNY BOSCH TRUVO |
| Funkcje dodatkowe: | Brak |
| Funkcje: | Miksowanie |
|---|---|
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Moc [W]: | 450 |
| Nazwa systemowa (ERP): | BLENDER BOSCH MSM64010 |
| 450 | |
| Liczba prędkości: | 1 |
| Wymiary (SxWxG) [cm]: | 59.4 x 59.5 x 54.8 |
|---|---|
| 71 | |
| Wykonanie wnętrza piekarnika: | Emalia GranitEmail |
| Pokrętła | |
| Elektryczny | |
| Napięcie [V]: | 14.4, 18 |
|---|---|
| Waga [g]: | 475 |
| Nazwa systemowa (ERP): | ŁADOWARKA BOSCH AL 18V-44 |
| Wskaźnik naładowania: | Tak |
| Kompatybilność marka: | Bosch |
| Kompatybilność seria: | Power For All 18V |
| Ilość gniazd: | 1 |
| Natężenie [A]: | 4.4 |