- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (2)
AGD (199)
AGD do zabudowy (212)
AGD małe (439)
Komputery i tablety (3)
Foto i kamery (5)
Rowery i hulajnogi (5)
Fitness i sport (14)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Moc [W]: | 200 |
|---|---|
| Średnica oscylacyjna [mm]: | 1.8 |
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Waga [kg]: | 1.4 |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 26000 |
| Silnik: | Szczotkowy |
| Zasilanie: | Bateryjne |
|---|---|
| Typ: | Standardowy |
| Pamięć urządzenia: | Brak |
| Zasięg pomiaru [m]: | 40 |
| Wyświetlacz: | Podświetlany ekran LCD |
| Waga [kg]: | 2.2 |
|---|---|
| Maksymalna głębokość zanurzenia [m]: | 1.8 |
| Długość przewodu zasilającego [m]: | 2.5 |
| Gwint przyłącza: | 3/4 cala |
| Zastosowanie: | Do wypompowywania - woda czysta |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
|---|---|
| Średnica oscylacyjna [mm]: | 2.5 |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Waga [kg]: | 0.93 |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 6000 - 10000 |
| Silnik: | Bezszczotkowy |
| Kompatybilność seria: | Professional 18V |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
|---|---|
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Waga [kg]: | 2.9 |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 4300 |
| Średnica tarczy [mm]: | 160 |
| Kompatybilność seria: | Power For All 18V |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
|---|---|
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Waga [kg]: | 1.2 |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Typ: | Akumulatorowy |
| Wydajność [l/min]: | 30 |
| Napięcie [V]: | 18 |
| Kompatybilność seria: | Power For All 18V |
| Dotykowe | |
| Funkcje: | Wskaźnik ciepła resztkowego |
| Bezpieczeństwo użytkowania: | Zabezpieczenie przed dziećmi |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Typ: | Akumulatorowy |
| Regulacja siły wbijania: | Nie |
| Maksymalna długość zszywek [mm]: | 10 |
| Minimalna długość zszywek [mm]: | 4 |
| Kolor: | Zielono-czarny |
| Waga [g]: | 740 |
| Moc [W]: | 1150 |
|---|---|
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Waga [kg]: | 6.8 |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 3050 |
| Funkcje: | Regulacja prędkości |
| Silnik: | Szczotkowy |
| Energia udaru [J]: | 8.8 |
| Funkcje: | Sterowanie smartfonem, Grill (opiekacz), Termoobieg |
|---|---|
| Elektroniczne | |
| Wymiary (SxWxG) [cm]: | 59.4 x 59.5 x 54.8 |
| 71 | |
| Wykonanie wnętrza piekarnika: | Emalia GranitEmail |
Zakres od A do G
| Funkcje: | Sterowanie smartfonem, Połowa załadunku |
|---|---|
| Kolor: | Biały |
| Elektroniczne | |
| Wymiary (SxWxG) [cm]: | 60 x 85 x 60 |
| 13 | |
Zakres od A do G
| Mechaniczne | |
| Funkcje: | Zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu |
| Bezpieczeństwo użytkowania: | Zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu |
| Moc [W]: | 220 |
|---|---|
| Średnica oscylacyjna [mm]: | 2.5 |
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Waga [kg]: | 1.2 |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 24000 |
| Silnik: | Szczotkowy |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Typ: | Standardowy |
| Pamięć urządzenia: | 10 pomiarów |
| Zasięg pomiaru [m]: | 25 |
| Wyświetlacz: | Podświetlany ekran LCD |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Typ: | Z kamerą celowniczą |
| Pamięć urządzenia: | 50 pomiarów |
| Zasięg pomiaru [m]: | 150 |
| Wyświetlacz: | Kolorowy ekran TFT |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
|---|---|
| Typ: | Li-Ion |
| Czas ładowania [min]: | 35 |
| Wskaźnik stanu baterii: | Tak |
| Waga [g]: | 515 |
| Kompatybilność marka: | Bosch |
| Napięcie akumulatora [V]: | 12 |
|---|---|
| Typ: | Li-Ion |
| Czas ładowania [min]: | 94 |
| Wskaźnik stanu baterii: | Tak |
| Waga [g]: | 515 |
| Kompatybilność marka: | Bosch |
| Kompatybilność seria: | Power For All 12V |
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Wyświetlacz: | Nie |
| Pojemność [l]: | 290 |
| Wymiary (WxSxG) [cm]: | 161 x 70 x 78 |
| 201 kWh = 231.15 zł | |
| Bezpieczeństwo użytkowania: | Alarm braku zasilania, Alarm optyczny i akustyczny w przypadku wzrostu temperatury w zamrażarce, Alarm otwartych drzwi |
| Oświetlenie wnętrza: | Tak |
Zakres od A do G
| Waga [g]: | 629 |
|---|---|
| Kompatybilność marka: | Bosch |
| Napięcie [V]: | 14.4, 18 |
| Wskaźnik naładowania: | Tak |
| Kompatybilność seria: | 14.4V, Power For All 18V |
| Ilość gniazd: | 1 |
| Natężenie [A]: | 8 |