- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (2)
AGD (199)
AGD do zabudowy (212)
AGD małe (439)
Komputery i tablety (3)
Foto i kamery (5)
Rowery i hulajnogi (5)
Fitness i sport (14)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 3000-9000 |
| Średnica tarczy [mm]: | 125 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Waga [kg]: | 1.7 |
| 4 | |
| Rodzaj produktu: | Szlifierka kątowa |
| Kompatybilność seria: | GBA 18V, ProCore 18V |
| Funkcje dodatkowe: | 6-stopniowa regulacja prędkości, Automatyczny wyłącznik, Funkcja Drop Control, Hamulec wybiegowy... |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| 2x akumulator w zestawie | |
| Żyłka | |
| Maksymalna prędkość obrotowa [obr/min]: | 7300 |
| Napięcie zasilające [V]: | 18 |
| 260 | |
| Waga [kg]: | 2.7 |
| Szczotkowy | |
| 2 | |
| Kompatybilność seria: | Bosch Power For All 18V |
| Funkcje dodatkowe: | Szybka zmiana trybu pracy z koszenia na przycinanie krawędzi |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Moc [W]: | 4 |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Waga [kg]: | 1.3 |
| Nie | |
| Kolor: | Czarno-zielono-czerwony |
| Indukcyjny (Bezszczotkowy) | |
| Nie | |
| Kompatybilność seria: | Bosch Power For All 18V |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Przeznaczenie: | Do laserów |
|---|---|
| Waga [kg]: | 5.5 |
| Kolor: | Srebrno-niebieski |
| Materiał: | Aluminium |
| Zastosowanie: | Do laserów |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Rodzaj karmy: | Sucha, Dorosły |
|---|---|
| Waga: | 3 kg |
| Witaminy i minerały: | Antyoksydanty, Biotyna, Chlorek choliny, Chlorek potasu, Chlorek sodu, Cynk, Fosfor 0.95%, Jod, Magnez 0.12%, Mangan... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Waga [g]: | 3000 |
| Przeznaczenie: | Do użytku domowego |
|---|---|
| Waga [kg]: | 0.5 |
| Kolor: | Przezroczysty |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 25 |
| Temperatura [st. C]: | 90 |
| Rodzaj produktu: | Klej do pistoletu na gorąco |
| Rodzaj produktu: | Worek |
|---|---|
| Dedykowany rodzaj odkurzacza: | Warsztatowy |
| Typ worka: | Syntetyczny |
| Rodzaj mocowania: | Z płytką mocującą |
| Pojemność [l]: | 19 |
| Informacje dodatkowe: | Do pracy na sucho, Klasa pyłu M, Szybka i wygodna wymiana |
| Model odkurzacza: | GAS 35 L AFC, GAS 35 L SFC, GAS 35 M AFC |
| W komplecie: | 5 worków |
| Średnica tarczy [mm]: | 254 |
|---|---|
| Przeznaczenie: | Do aluminium |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Średnica otworu [mm]: | 30 |
| Zestaw: | Nie |
| Wykonanie: | Węglik spiekany |
| Ceramiczne - bez ramki | |
| Kolor płyty grzewczej: | Czarny |
| 4600 | |
| Sensorowe | |
| Funkcje: | Wskaźnik ciepła resztkowego, Wolna strefa indukcyjna |
| Moc [W]: | 1300 |
|---|---|
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 28000 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Waga [kg]: | 3.5 |
| Blokada wrzeciona: | Tak |
| Przyłącze odsysania pyłu: | Tak |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Materiał: | Mikrofibra, Tworzywo sztuczne |
| Typ powierzchni docelowej: | Felgi, Karoseria, Opony, Szyby |
| Zestaw: | Tak |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 1800 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Waga [kg]: | 2.3 |
| Rodzaj produktu: | Młot udarowo-obrotowy |
| Funkcje: | Dwa kierunki obrotów |
| Energia udaru [J]: | 2 |
| Kompatybilność seria: | GBA 18V, Professional 18V |
| Napięcie [V]: | 36 |
|---|---|
| Zestaw: | Nie |
| Kompatybilność marka: | Bosch |
| Kompatybilność seria: | GBA 36V |
| Ilość gniazd: | 1 |
| Natężenie [A]: | 2 |
| Napięcie akumulatora [V]: | 12 |
|---|---|
| 1.5 | |
| Kompatybilność marka: | Bosch |
| Kompatybilność seria: | Power For All 12V |
| Czas ładowania [min]: | 94 |
| Wskaźnik stanu baterii: | Tak |
| Waga [g]: | 515 |
| Pojemność [l]: | 209 chłodziarka + 63 zamrażarka |
|---|---|
| 177.2 x 55.8 x 54.5 | |
| 207 kWh = 238.05 zł | |
| 36 | |
| Brak | |
| Nożycowy | |
| Funkcje dodatkowe: | Alarm dźwiękowy i świetlny zbyt wysokiej temperatury w zamrażarce, Alarm otwartych drzwi, , Funkcja Memory... |
Zakres od A do G
| Napięcie [V]: | 12 |
|---|---|
| Zestaw: | Nie |
| Kompatybilność marka: | Bosch |
| Kompatybilność seria: | Professional 12V |
| Ilość gniazd: | 1 |
| Natężenie [A]: | 4 |
| Waga [g]: | 450 |
| Zastosowanie: | Do kamienia |
|---|---|
| Materiał: | Stal |
| Zastosowanie: | Do cegły, Do kamienia |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 7 |
| Zestaw: | Tak |
| Typ mocowania: | Cylindryczny (walcowy) |
| Średnica [mm]: | 3, 4, 5, 5.5, 6, 7, 8 |
| Długość całkowita [mm]: | 60, 75, 85, 100, 120 |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Napięcie akumulatora [V]: | 12 |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 19500 |
| Średnica tarczy [mm]: | 76 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Waga [kg]: | 0.9 |
| Rodzaj produktu: | Szlifierka kątowa |
| Kompatybilność seria: | Professional 12V |
| Funkcje dodatkowe: | Blokada wrzeciona, Wskaźnik stanu akumulatora |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Zastosowanie: | Do elektronarzędzi |
|---|---|
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Rodzaj produktu: | Szyna prowadząca |
| Funkcje dodatkowe: | Zabezpieczenie przeciwodpryskowe |
| Przeznaczenie: | Do użytku profesjonalnego |
|---|---|
| Kolor: | Niebiesko-czarny |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Rodzaj produktu: | Pokrywa odsysająca |
| Funkcje dodatkowe: | System Click & Clean |
| Zasilanie: | Sieciowe |
|---|---|
| Moc [W]: | 800 |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 900 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Waga [kg]: | 2.9 |
| Rodzaj produktu: | Młot udarowo-obrotowy |
| Funkcje: | Dwa kierunki obrotów, Regulacja prędkości |
| Energia udaru [J]: | 2.7 |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Napięcie [V]: | 18 |
| Kolor: | Niebiesko-czarny |
| Pojemność akumulatora [Ah]: | 2 |
| Rodzaj produktu: | Lampa warsztatowa |
| Funkcje dodatkowe: | Brak |
| Wykonanie: | Tworzywo sztuczne |
| Strumień światła [lm]: | 1900 |
| Klasa ochrony [IP]: | IP20 |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Rodzaj produktu: | Filtr |
|---|---|
| Typ filtra: | Wylotowy |
| Model odkurzacza: | BSG6, BSGL3, BSGL4, VS Z3, VS06G, VSZ41, VSZ42, VSZ4GP1266, VSZ4X |
| W komplecie: | 1 filtr |
| 1x akumulator w zestawie | |
| Żyłka | |
| Maksymalna prędkość obrotowa [obr/min]: | 8500 |
| Napięcie zasilające [V]: | 18 |
| 260 | |
| Waga [kg]: | 2.2 |
| Szczotkowy | |
| 2.5 | |
| Kompatybilność seria: | Bosch Power For All 18V |
| Funkcje dodatkowe: | Przycinanie krawędzi, Szybka zmiana trybu pracy z koszenia na przycinanie krawędzi |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Waga [kg]: | 0.49 |
| Wysięgnik: | Nie |
| Długość ostrza [mm]: | 202 |
| Kolor: | Zielono-czarny |
| Długość całkowita [mm]: | 250 |
| Średnica cięcia [mm]: | 25 |
| Materiał ostrza: | Stal nierdzewna |
| Antypoślizgowy uchwyt: | Nie |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
Zakres od A do G
| Kolor: | Stal szczotkowana |
|---|---|
| Funkcje: | Sterowanie smartfonem, Trzecia szuflada, Połowa załadunku, Automatyczne otwieranie drzwi |
| Funkcje dodatkowe: | Automatyka rozpoznawania detergentu, Higiena +, Innowacyjny 3 częściowy system filtrów, Oświetlenie wewnętrzne... |
| Wymiary (SxWxG) [cm]: | 60 x 84.5 x 60 |
| 14 | |
Zakres od A do G
| Zastosowanie: | Podłoga |
|---|---|
| Kolor: | Czarno-czerwono-szary |
| Rodzaj produktu: | Szczotka główna |
| Model odkurzacza: | Spotless |
| Liczba szt w opakowaniu: | 1 |
| Współpracuje z produktem: | Bosch Spotless Max Cam, Bosch Spotless, Bosch Spotless +, Bosch Spotless Advanced, Bosch Spotless Advanced +... |