- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (2)
AGD (199)
AGD do zabudowy (212)
AGD małe (439)
Komputery i tablety (3)
Foto i kamery (5)
Rowery i hulajnogi (5)
Fitness i sport (14)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Moc [W]: | 880 |
|---|---|
| Silnik: | Szczotkowy |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 900 |
| Energia udaru [J]: | 3.2 |
| Typ uchwytu: | SDS+ |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Funkcje: | Dwa kierunki obrotów, Regulacja prędkości |
| Wyposażenie: | Ogranicznik głębokości, Rękojeść dodatkowa, Sukno maszynowe, Szybkowymienny uchwyt wiertarski 13 mm, Walizka... |
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Waga [kg]: | 3.1 |
| Moc [W]: | 790 |
|---|---|
| Silnik: | Szczotkowy |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 930 |
| Energia udaru [J]: | 2.7 |
| Typ uchwytu: | SDS+ |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Funkcje: | Dwa kierunki obrotów, Regulacja prędkości |
| Wyposażenie: | Ogranicznik głębokości, Rękojeść dodatkowa, Walizka |
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Waga [kg]: | 2.8 |
| Przeznaczenie: | Do blendera ręcznego |
|---|---|
| Rodzaj: | Rozdrabniacz |
| Zastosowanie: | Mielenie, Miksowanie |
| Dodatkowe informacje: | Dodatkowa funkcja miksowania |
| Współpracuje z produktem: | Bosch seria MFQ4, Bosch seria MSM7 |
| Materiał wykonania: | Tworzywo sztuczne |
| Zawartość zestawu: | 1 x rozdrabniacz |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Funkcje: | Regulacja poziomów mocy, Regulacja prędkości nawiewu, Sterowanie za pomocą pilota |
|---|---|
| Rodzaj: | Klimatyzator |
| Moc [W]: | 2600 |
| Liczba poziomów mocy: | 3 |
| Poziom hałasu [dB]: | 64 |
| Funkcje: | Blendowanie, Miksowanie, Rozdrabnianie |
|---|---|
| 1500 | |
| Regulacja obrotów: | Mechaniczna-płynna |
| Liczba prędkości: | 1 |
| Końcówki: | Do kruszenia lodu, Do miksowania, Do puree, Do ubijania |
| Pozostałe: | 1 x rozdrabniacz, Pojemnik z miarką 600 ml |
| 1x akumulator w zestawie | |
| Zastosowanie: | Do użytku domowego |
| Poziom hałasu [dB]: | 83 |
| Wyposażenie: | Akumulator, Ładowarka, Pistolet natryskowy, Szczotka, Wąż |
| Wydajność tłoczenia [litr/h]: | 132 |
| Zbiornik na detergent: | Tak |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Funkcja podgrzewania wody: | Nie |
| Waga [kg]: | 4.8 |
| Kompatybilność seria: | Bosch 18V Power For All |
Zakres od A do G
| Funkcje: | Sterowanie smartfonem, Trzecia szuflada, Połowa załadunku, Automatyczne otwieranie drzwi |
|---|---|
| Wymiary (SxWxG) [cm]: | 60 x 85 x 60 |
| Zastosowane technologie: | ActiveWater Eco, , , , Silnik EcoSilence Drive, SpeedPerfect Plus |
| Poziom emisji hałasu [dB]: | 46 |
| 84 kWh = 108.36 zł | |
Zakres od A do G
| Przeznaczenie: | Do stali |
|---|---|
| Rodzaj: | Tarcza |
| Średnica tarczy [mm]: | 210 |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Grubość tarczy [mm]: | 1.6 |
| Moc [W]: | 550 |
|---|---|
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 19500 |
| Zastosowanie: | Do użytku domowego |
| Poziom hałasu [dB]: | 97 |
| Wyposażenie: | Klucz sześciokątny |
| Regulacja obrotów: | Nie |
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Szerokość strugania [mm]: | 82 |
| Opakowanie: | Karton |
| Przeznaczenie: | Do drewna, Do płyt gips-karton, Do tworzyw sztucznych |
|---|---|
| Rodzaj: | Tarcza do cięcia |
| Średnica tarczy [mm]: | 125 |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Grubość tarczy [mm]: | 1 |
| 4 | |
| Silnik: | Bezszczotkowy |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 3000-9000 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Wyposażenie: | Kołnierz mocujący, Osłona, Rękojeść dodatkowa z systemem Vibration Control, Szybkozaciskowa nakrętka mocująca |
| Regulacja obrotów: | Tak |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Waga [kg]: | 1.7 |
| Średnica tarczy [mm]: | 125 |
| Kompatybilność seria: | GBA 18V, ProCore 18V |
| Opakowanie: | Karton |
| Rodzaj produktu: | Szlifierka kątowa |
| Przeznaczenie: | Do fug i szczelin, Dywan, Panele, Parkiet, Płytki |
|---|---|
| Funkcje: | Regulacja mocy ssania, Zwijacz przewodu |
| 69 | |
| 700 | |
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Rodzaj: | Nożyce do żywopłotu |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Długość ostrza [mm]: | 520 |
| Przeznaczenie: | Do wypompowywania - woda czysta |
|---|---|
| Zastosowanie: | Do wypompowywania - woda czysta |
| Waga [kg]: | 2.2 |
| Maksymalna wydajność [l/h]: | 1800 |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
|---|---|
| Rozmiar chrupek [cm]: | 0.7 |
| Skład: | Świeży drób 25%, Kukurydza, Suszone małże zielonowargowe 0.1%, Mączka rybna, Proso, Ryż, Siemię lniane... |
| Składniki analityczne: | Białko kukurydziane, Suszone białko drobiowe, Tłuszcz surowy 7%, Beta glukany 0.06%, Białko surowe 19%, Celuloza... |
| Witaminy i minerały: | Bezwodny jodan wapnia, Biotyna, Chlorek choliny, Chlorek potasu, Chlorek sodu, Fosfor 0.7%, Magnez 0.1%, Mangan... |
| Opakowanie: | Torebka |
| Przeznaczenie: | Do aluminium |
|---|---|
| Rodzaj: | Tarcza do cięcia |
| Średnica tarczy [mm]: | 254 |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Grubość tarczy [mm]: | 3 |
| Funkcje: | Wskaźnik ciepła resztkowego |
|---|---|
| Wyposażenie: | Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna |
| Ceramiczna | |
| Wymiary (SxG) [cm]: | 58.3 x 51.3 |
| Ceramiczne - z ramką | |
| Zastosowanie: | Do użytku domowego |
|---|---|
| Wyposażenie: | Dysza (3 szt.) |
| Waga [kg]: | 0.7 |
| Pojemność zbiornika [ml]: | 1000 |
| Opakowanie: | Karton |
| Rodzaj produktu: | Pistolet natryskowy |
| Zastosowanie: | Do użytku domowego |
|---|---|
| Poziom hałasu [dB]: | 91 |
| Wyposażenie: | Dysza Jet-Fan, Lanca, Pistolet wysokociśnieniowy, Wąż wysokociśnieniowy 3 m |
| Wydajność tłoczenia [litr/h]: | 330 |
| Zbiornik na detergent: | Nie |
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Funkcja podgrzewania wody: | Nie |
| Waga [kg]: | 3.7 |
| Zasilanie: | Bateryjne |
|---|---|
| Pamięć urządzenia: | Historia pomiarów z możliwością eksportu |
| Zasięg pomiaru [m]: | 50 |
| Moc [W]: | 440 |
|---|---|
| Zastosowanie: | Do użytku domowego |
| Wyposażenie: | Dysza do farb ściennych, Dysza do lakierów i lazur, Pas do przenoszenia, Pojemnik 800 ml z pokrywką... |
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Waga [kg]: | 1.9 |
| Pojemność zbiornika [ml]: | 800 |
| Opakowanie: | Karton |
| Rodzaj produktu: | Pistolet natryskowy |
| Przeznaczenie: | Do laserów |
|---|---|
| Rodzaj: | Statyw |
| Zastosowanie: | Do laserów |
| Waga [kg]: | 3.4 |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Materiał: | Aluminium |
| Wskaźnik naładowania: | Tak |
|---|---|
| Kompatybilność marka: | Bosch |
| Kompatybilność seria: | Professional 12V |
| Ilość gniazd: | 1 |
| Natężenie [A]: | 4 |
| Wskaźnik naładowania: | Tak |
|---|---|
| Kompatybilność marka: | Bosch |
| Kompatybilność seria: | Professional 18V |
| Ilość gniazd: | 1 |
| Natężenie [A]: | 4 |
| Rodzaj zestawu: | Zestaw do wiercenia i wkręcania |
|---|---|
| Rodzaj końcówek: | Wiertła i bity |
| Liczba elementów: | 34 |
| Opakowanie: | Walizka |
| Moc [W]: | 710 |
|---|---|
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 2500 |
| Typ uchwytu: | Szybkozaciskowy |
| Zastosowanie: | Do użytku domowego |
| Funkcje: | Dwa kierunki obrotów |
| Wyposażenie: | Prowadnica równoległa, Szybkozłączka |
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Waga [kg]: | 11.1 |
| Dwa kierunki obrotów: | Tak |
| Ograniczenie głębokości: | Nie |
| Rodzaj produktu: | Wiertarka stołowa |
| Moc [W]: | 1400 |
|---|---|
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 5500 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Wyposażenie: | Adapter odciągu wiórów, Klucz sześciokątny, Prowadnica równoległa, Tarcza tnąca |
| Regulacja obrotów: | Nie |
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Waga [kg]: | 4 |
| Średnica tarczy [mm]: | 190 |
| Opakowanie: | Karton |
| Rodzaj produktu: | Piła tarczowa |
| Moc [W]: | 800 |
|---|---|
| Silnik: | Szczotkowy |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 900 |
| Energia udaru [J]: | 2.7 |
| Typ uchwytu: | SDS+ |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Funkcje: | Dwa kierunki obrotów, Regulacja prędkości |
| Wyposażenie: | Ogranicznik głębokości, Rękojeść dodatkowa, Szybkowymienny uchwyt wiertarski 13 mm, Walizka... |
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Waga [kg]: | 2.9 |
| Moc [W]: | 1100 |
|---|---|
| Przeznaczenie: | Do użytku profesjonalnego |
| Wyposażenie: | Dysza do spoin, Rura (2 szt.), Tuleja zaciskowa, Wąż 3 m, Zestaw dysz podłogowych, Złączka kątowa |
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Waga [kg]: | 6 |
| Typ filtra: | Tekstylny |
| Pojemność pojemnika/worka [l]: | 15 |
| Rodzaj produktu: | Odkurzacz przemysłowy |
| Przyłącze odsysania pyłu: | Tak |
| Funkcje: | Wskaźnik ciepła resztkowego |
|---|---|
| Wyposażenie: | Instrukcja obsługi w języku polskim |
| Indukcyjna | |
| Wymiary (SxG) [cm]: | 30.6 x 52.7 |
| Ozdobny szlif z przodu i z tyłu, Stalowe listwy po bokach | |