- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (2)
AGD (199)
AGD do zabudowy (212)
AGD małe (439)
Komputery i tablety (3)
Foto i kamery (5)
Rowery i hulajnogi (5)
Fitness i sport (14)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Ceramiczna | |
| Wymiary (SxG) [cm]: | 59.2 x 52.2 |
| Ceramika - szlif | |
| Kolor płyty grzewczej: | Czarny |
| 6900 | |
| Rodzaj: | Tarcza do szlifowania |
|---|---|
| Przeznaczenie: | Do stali |
| Średnica otworu [mm]: | 10 |
| Średnica tarczy [mm]: | 76 |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 2 |
| Grubość tarczy [mm]: | 4 |
| Typ: | Akumulatorowy |
|---|---|
| Regulacja siły wbijania: | Nie |
| Materiał wykonania: | Tworzywo sztuczne |
| Maksymalna długość zszywek [mm]: | 10 |
| Minimalna długość zszywek [mm]: | 4 |
| Kolor: | Zielono-czarny |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Waga [g]: | 740 |
| Rodzaj: | Statyw |
|---|---|
| Przeznaczenie: | Do laserów krzyżowych |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Zastosowanie: | Do laserów krzyżowych |
| Waga [kg]: | 1.3 |
| Kolor: | Czarny |
| Wymiary (GxSxW) [cm]: | 23.4 x 53.4 x 20.8 |
|---|---|
| Moc silnika [W]: | 121 |
| 61 | |
| Suwakowe | |
| Wymiary (WxSxG) [cm]: | 30 x 53.4 x 20.8 |
| Funkcje: | Regulacja prędkości |
|---|---|
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Waga [kg]: | 6.8 |
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Moc [W]: | 1150 |
| Silnik: | Szczotkowy |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 3050 |
| Typ uchwytu: | SDS Max |
| Zastosowanie: | Do użytku domowego |
|---|---|
| Waga [kg]: | 5.2 |
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Moc [W]: | 1200 |
| Pojemność zbiornika [ml]: | 1000 |
| Rodzaj: | Tarcza do cięcia |
|---|---|
| Przeznaczenie: | Do drewna, Do płyt gips-karton, Do tworzyw sztucznych |
| Średnica otworu [mm]: | 10 |
| Średnica tarczy [mm]: | 76 |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Grubość tarczy [mm]: | 1 |
Zakres od A do G
| Funkcje: | Sterowanie smartfonem, Połowa załadunku |
|---|---|
| Kolor: | Biały |
| Elektroniczne | |
| Wymiary (SxWxG) [cm]: | 60 x 85 x 60 |
| 94 kWh = 121.26 zł | |
Zakres od A do G
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
|---|---|
| Waga [kg]: | 1.2 |
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Moc [W]: | 220 |
| Silnik: | Szczotkowy |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 24000 |
| Średnica oscylacyjna [mm]: | 2.5 |
| Zastosowanie: | Przedłużenie czasu pracy urządzenia |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Współpracuje z produktem: | Bosch Unlimited 10 BBS1041GQC, Bosch Unlimited 10 BBS1041RBA, Bosch Unlimited 10 BCS1041WAC... |
| Typ: | Standardowy |
|---|---|
| Wyświetlacz: | Podświetlany ekran LCD |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Pamięć urządzenia: | 10 pomiarów |
| Zasięg pomiaru [m]: | 25 |
| Przeznaczenie: | Do wypompowywania - woda czysta |
|---|---|
| Zastosowanie: | Do wypompowywania - woda czysta |
| Waga [kg]: | 2.2 |
| Maksymalne ciśnienie [bar]: | 2 |
| Maksymalna wydajność [l/h]: | 1800 |
| Maksymalna głębokość zanurzenia [m]: | 1.8 |
| Długość przewodu zasilającego [m]: | 2.5 |
| Gwint przyłącza: | 3/4 cala |
| Typ: | Z kamerą celowniczą |
|---|---|
| Wyświetlacz: | Kolorowy ekran TFT |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Pamięć urządzenia: | 50 pomiarów |
| Zasięg pomiaru [m]: | 150 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
|---|---|
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Waga [kg]: | 0.93 |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Silnik: | Bezszczotkowy |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 6000 - 10000 |
| Średnica oscylacyjna [mm]: | 2.5 |
| Kompatybilność seria: | Professional 18V |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
|---|---|
| Średnica tarczy [mm]: | 160 |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Waga [kg]: | 2.9 |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 4300 |
| Kompatybilność seria: | Power For All 18V |
| Rodzaj: | Kompresor |
|---|---|
| Typ: | Akumulatorowy |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Waga [kg]: | 1.2 |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Wydajność [l/min]: | 30 |
| Kółka transportowe: | Nie |
| Kompatybilność seria: | Power For All 18V |
| Rodzaj: | Tarcza do szlifowania |
|---|---|
| Przeznaczenie: | Do farb, Do gresu |
| Średnica otworu [mm]: | 8 |
| Średnica tarczy [mm]: | 125 |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Typ: | Li-Ion |
|---|---|
| Czas ładowania [min]: | 35 |
| Wskaźnik stanu baterii: | Tak |
| Waga [g]: | 515 |
| Kompatybilność marka: | Bosch |
| Przeznaczenie: | Do czyszczenia |
|---|---|
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 3 |
| Typ: | Zmywak |
| Kolor: | Biały |
| Cechy: | Łatwy do spłukiwania, Pozbywa się trudnych i zaschniętych zabrudzeń |
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Wyświetlacz: | Nie |
| Wymiary (WxSxG) [cm]: | 161 x 70 x 78 |
| Pojemność [l]: | 290 |
| 201 kWh = 231.15 zł | |
| Bezpieczeństwo użytkowania: | Alarm braku zasilania, Alarm optyczny i akustyczny w przypadku wzrostu temperatury w zamrażarce, Alarm otwartych drzwi |
| Oświetlenie wnętrza: | Tak |
Zakres od A do G
| Rodzaj: | Tarcza do cięcia |
|---|---|
| Przeznaczenie: | Do stali |
| Średnica otworu [mm]: | 22.2 |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 10 |
| Grubość tarczy [mm]: | 1 |
| Waga [g]: | 629 |
|---|---|
| Kompatybilność marka: | Bosch |
| Wskaźnik naładowania: | Tak |
| Kompatybilność seria: | 14.4V, Power For All 18V |
| Ilość gniazd: | 1 |
| Natężenie [A]: | 8 |
| Funkcje: | Dwa kierunki obrotów, Regulacja prędkości |
|---|---|
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Waga [kg]: | 3.1 |
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Moc [W]: | 880 |
| Silnik: | Szczotkowy |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 900 |
| Typ uchwytu: | SDS+ |
| Funkcje: | Dwa kierunki obrotów, Regulacja prędkości |
|---|---|
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Waga [kg]: | 2.8 |
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Moc [W]: | 790 |
| Silnik: | Szczotkowy |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 930 |
| Typ uchwytu: | SDS+ |