- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (189)
AGD (94)
AGD do zabudowy (42)
AGD małe (165)
Komputery i tablety (71)
Smartfony i zegarki (3)
Foto i kamery (51)
Gaming (6)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
Zakres od A do G
| 8 | |
| 47 x 60 x 82 | |
| Głębokość z elementami wystającymi [cm]: | 54 |
| 1400 | |
| 47 kWh = 60.63 zł | |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| 177 x 54 x 55 | |
| Pojemność [l]: | 182 chłodziarka + 86 zamrażarka |
| 146 kWh = 167.9 zł | |
| 32 | |
| Pełny No Frost | |
| Nożycowy | |
| Funkcje dodatkowe: | Alarm otwartych drzwi, My Zone, Oświetlenie LED, Szuflada Humidity Zone, Wyświetlacz elektroniczny |
| 177 |
Zakres od A do G
| Funkcje: | Automatyczny powrót do bazy i ładowanie, Programator pracy, Wirtualna ściana, Wi-Fi, Funkcja mopowania |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | 10 map odkurzanych powierzchni, 4-stopniowy system sprzątania, Amazon Alexa, Aplikacja iRobot Home... |
| 120 | |
| Czas ładowania akumulatora [min]: | 180 |
| Pojemność zbiornika na kurz [l]: | 0.4 |
| Wysokość [cm]: | 8.7 |
| Funkcje: | Tempomat, Amortyzacja, Sygnał dźwiękowy, Wyświetlacz |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | Funkcjonalna aplikacja mobilna, Szybki układ składania i rozkładania |
| do 25 | |
| 350 | |
| 9 | |
| Tak | |
| Funkcje: | Automatyczny powrót do bazy i ładowanie, Programator pracy, Wirtualna ściana, Wi-Fi, Funkcja mopowania |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | 10 map odkurzanych powierzchni, 4-stopniowy system sprzątania, Amazon Alexa, Google Assistant, Harmonogram pracy... |
| 75 | |
| Czas ładowania akumulatora [min]: | 180 |
| Pojemność zbiornika na kurz [l]: | 0.31 |
| Wysokość [cm]: | 9.3 |
| Rodzaj: | Kroplownik końcowy |
|---|---|
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 5 |
| Rozmiar pasującego węża [cale]: | 3/16 |
| Funkcje: | Tempomat, Sygnał dźwiękowy, Wyświetlacz |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | 3 tryby jazdy (eco, standard, sport), Antypoślizgowy podest, Dystans całkowity, Dystans pojedynczego przejazdu... |
| do 35 | |
| 300 | |
| 8.5 | |
| Nie | |
| Funkcje dodatkowe: | Rączka 1-funkcyjna |
|---|---|
| Wykończenie: | Miedź antyczna |
| Szerokość deszczownicy [mm]: | 155 |
| Kolor: | Miedź antyczna |
| Bateria termostatyczna: | Nie |
| Deszczownica: | Tak |
| Typ: | Natynkowy |
| Rodzaj produktu: | Zestawy prysznicowe |
| Funkcje: | Sterowanie smartfonem, Dotykowy ekran, Regulacja ilości zaparzanej kawy, Regulacja mocy kawy... |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | Funkcja OneTouch, Inteligentne wstępne podgrzewanie, Możliwość wyboru temperatury kawy, Pokrywa chroniąca aromat... |
| Wysokość [cm]: | 34.8 |
| Kolor: | Czarny |
| Typ ekspresu: | Automatyczny |
| Ciśnienie [bar]: | 15 |
| Typ młynka: | Stalowy |
| Rodzaj kawy: | Mielona, Ziarnista |
| Dostępne napoje: | Americano, Caffe Latte, Cappuccino, Cappuccino Extra Shot, Cappuccino Sweet Foam, Cortado, Cortado Sweet Foam... |
| Moc [W]: | 1450 |
| Kolor: | Złoty |
|---|---|
| Moc [W]: | 105 |
| Rodzaj transmisji dźwięku: | Bezprzewodowa |
| System dźwięku: | Stereofoniczny |
| Tak | |
| Tak | |
| Mikrofon: | Tak |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Typ: | |
|---|---|
| Ogniskowa [mm]: | 100 - 400 |
| Maksymalny otwór przysłony: | f/5.0 |
| Mocowanie obiektywu: | |
| Średnica filtra [mm]: | 72 |
| Stabilizacja obrazu: | Tak |
| Elementy niskodyspersyjne: | Tak |
| 12 - 3.1 |
| Typ: | |
|---|---|
| Ogniskowa [mm]: | 25 |
| Maksymalny otwór przysłony: | f/1.2 |
| Mocowanie obiektywu: | |
| Stabilizacja obrazu: | Nie |
| Elementy niskodyspersyjne: | Tak |
| 47 | |
| Przeznaczenie: | Uniwersalne |
| Funkcje dodatkowe: | Kasowanie, Powtarzanie fragmentu A-B, Redukcja szumów |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Typ mikrofonu: | |
| Nośnik zapisu: | |
| Pojemność pamięci: | 4 GB |
| Format zapisu: | WMA |
| Wyświetlacz: | Tak |
| Aktywacja głosem: | Nie |
| Rodzaj produktu: | Dyktafon |
| Zasilanie: | Bateryjne |
| Funkcje dodatkowe: | Aplikacja mobilna do rejestrowania z odległości, Bluetooth, Funkcje edycji, Normalizacja, Redukcja szumów... |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Typ mikrofonu: | |
| Nośnik zapisu: | , |
| Pojemność pamięci: | 16 GB |
| Format zapisu: | MP3, PCM (WAV) |
| Wyświetlacz: | Tak |
| Aktywacja głosem: | Nie |
| Rodzaj produktu: | Dyktafon |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Funkcje dodatkowe: | Kasowanie, Powtarzanie fragmentu A-B, Redukcja szumów |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Typ mikrofonu: | |
| Nośnik zapisu: | |
| Pojemność pamięci: | 4 GB |
| Format zapisu: | WMA |
| Wyświetlacz: | Tak |
| Aktywacja głosem: | Nie |
| Rodzaj produktu: | Dyktafon |
| Zasilanie: | Bateryjne |
| Mocowanie obiektywu: | |
|---|---|
| Stabilizacja obrazu: | Tak |
| 100 - 102400 | |
| Elektroniczny | |
| Łączność bezprzewodowa: | Bluetooth |
| Nie | |
| 3 |
| Funkcje dodatkowe: | Balans głosu, Redukcja szumów, Zegar |
|---|---|
| Kolor: | Srebrny |
| Typ mikrofonu: | |
| Nośnik zapisu: | , |
| Pojemność pamięci: | 4 GB |
| Format zapisu: | MP3, PCM (WAV) |
| Wyświetlacz: | Tak |
| Aktywacja głosem: | Tak |
| Rodzaj produktu: | Dyktafon |
| Zasilanie: | Akumulatorowe, Bateryjne |
Zakres od A do G
| 65 kWh = 83.85 zł | |
| Funkcje: | Sterowanie smartfonem, Trzecia szuflada, Połowa załadunku, Automatyczne otwieranie drzwi |
| Funkcje dodatkowe: | Filtr antybakteryjny, Funkcja Express, Mycie parowe, Zmywanie impulsowe |
| Wysokość [cm]: | 82 |
| Wymiary (SxWxG) [cm]: | 59.8 x 82 x 55 |
| Poziom emisji hałasu [dB]: | 42 |
Zakres od A do G
| Częstotliwość pracy: | 2.4/5 Ghz (DualBand) |
|---|---|
| Obsługiwane standardy: | 802.3, 802.3 ab, 802.3 u, Wi-Fi 6 (802.11 a/b/g/n/ac/ax) |
| Tak |
| Pojemność [l]: | 2 x 12 |
|---|---|
| Maksymalne obciążenie [kg]: | 2 x 8 |
| Rodzaj: | Skrzynia |
| Kolor: | Czerwono-czarny |
| Uchwyt: | Tak |
| Wykonanie: | Metal, Poliamid, Poliwęglan, Tworzywo sztuczne |
| System modułowy: | Tak |
| Rodzaj: | Zestaw pedałów |
|---|---|
| Kolor: | Czarno-czerwony |
| Kompatybilność: | PC, Simagic Wheels |
| Materiał wykonania: | Aluminium |
| Regulacja: | Tak |
| Podświetlenie LED: | Nie |
| Zasilanie: | USB |
| Częstotliwość pracy: | 2.4/5 Ghz (DualBand) |
|---|---|
| Obsługiwane standardy: | 802.3, 802.3 ab, 802.3 u, Wi-Fi 6 (802.11 a/b/g/n/ac/ax) |
| Tak |
| Rodzaj: | System do filtrowania wody |
|---|---|
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Kolor dominujący: | Srebrny |
| Przeznaczenie: | Do filtrowania wody |
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Rodzaj transmisji dźwięku: | |
| System dźwięku: | Stereofoniczny |
| Nie | |
| Tak | |
| Mikrofon: | Nie |
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Kolor: | Jasnoszary |
|---|---|
| Moc [W]: | 80 |
| Rodzaj transmisji dźwięku: | |
| System dźwięku: | Stereofoniczny |
| Tak | |
| Tak | |
| Mikrofon: | Nie |
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Rodzaj transmisji dźwięku: | |
| System dźwięku: | Stereofoniczny |
| Tak | |
| Tak | |
| Mikrofon: | Tak |
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Moc [W]: | 100 |
| Rodzaj transmisji dźwięku: | |
| System dźwięku: | Stereofoniczny |
| Tak | |
| Tak | |
| Mikrofon: | Nie |
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Kolor: | Szary |
|---|---|
| Moc [W]: | 80 |
| Rodzaj transmisji dźwięku: | |
| System dźwięku: | Stereofoniczny |
| Tak | |
| Tak | |
| Mikrofon: | Nie |
| Zasilanie: | Sieciowe |