- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (3)
AGD (4)
AGD do zabudowy (18)
AGD małe (284)
Komputery i tablety (66)
Smartfony i zegarki (12)
Foto i kamery (2)
Gaming (1)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Rodzaj: | Patelnia tradycyjna |
|---|---|
| Ilość elementów: | 1 |
| 24 | |
| Powłoka wewnętrzna: | Odporna na zarysowania, Powłoka nieprzywierająca PermaDur |
| Powłoka zewnętrzna: | Stal nierdzewna |
| Rodzaj: | Nóż |
|---|---|
| Funkcje: | Możliwość mycia w zmywarce |
| Typ: | Do sera |
| Ostrze: | Stal nierdzewna |
| Długość ostrza [cm]: | 15 |
| Rękojeść: | Stal nierdzewna |
| Liczba elementów [szt]: | 1 |
| Możliwość mycia w zmywarce: | Tak |
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | 2.4 GHz, Bluetooth |
| Typ klawiatury: | Mechaniczna |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Tak |
| Kolor: | Szary |
| Długość [mm]: | 308 |
| Rodzaj: | Smar miedziowany |
|---|---|
| Przeznaczenie: | Do montażu połączeń gwintowych |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Zastosowanie: | Do montażu połączeń gwintowych |
| Rodzaj: | Kastra budowlana |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Materiał wykonania: | Tworzywo sztuczne |
| Kształt: | Prostokątny |
| Szerokość [cm]: | 42 |
| Uchwyt: | Tak |
| Rodzaj: | Szczotka do czyszczenia |
|---|---|
| Kolor: | Czerwono-beżowy |
| Zastosowanie: | Czyszczenie |
| Możliwość podłączenia wody: | Nie |
| Właściwości czyszczące: | Czyszczenia chodników i podjazdów |
| Rodzaj: | Sznurek murarski |
|---|---|
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Zastosowanie: | Do podwiązania wełny mineralnej |
| Wykonanie: | Tworzywo sztuczne |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
|---|---|
| Typ: | Transformatorowa |
| Moc [W]: | 75 |
| Rodzaj produktu: | Lutownica |
| Rodzaj: | Szczotka |
|---|---|
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Materiał wykonania: | Drewno, Tworzywo sztuczne |
| Zastosowanie: | Do czyszczenia chodników i podjazdów |
| Rodzaj: | Kielnia |
|---|---|
| Typ: | Murarska |
| Materiał wykonania: | Stal nierdzewna |
| Zastosowanie: | Do prac murarskich |
| Materiał uchwytu/rączki: | Drewno |
| Podświetlenie: | Nie |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Układ graficzny: | GeForce GT 1030 |
| Pamięć: | 2 GB |
| Rodzaj pamięci: | DDR4 |
| Rodzaj złącza: | PCIe 3.0 x16 |
| Format PCB: | Low Profile |
| Długość [mm]: | 149.9 |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 6 |
|---|---|
| Uchwyt: | Tak |
| Zastosowanie: | Metal |
| Wykonanie: | Stal |
| Materiał uchwytu/rączki: | Drewno |
| Długość robocza [mm]: | 100 |
| Przekrój: | Kwadratowy, Okrągły, Płaski, Płaski zbieżny, Półokrągły, Trójkątny |
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Kształt: | Ergonomiczny profilowany |
| Rozmiar [cm]: | 47 cm (długość), 34 cm (szerokość), wysokość krawędzi: 9 cm (niższa), 11,8 cm |
| Materiał poszycia: | Materiał pokrowca: 70% poliester, 30% przędza poliestrowa |
| Wypełnienie: | Pianka memory |