- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (12)
AGD (277)
AGD do zabudowy (22)
AGD małe (412)
Komputery i tablety (1761)
Dom (26)
Warsztat i ogród (6)
Zabawki i LEGO (3)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| 6.5 | |
| Moc [W]: | 1700 |
| Zakres temperatury (min-max): | 80 - 200 °C |
| Możliwość mycia części w zmywarce: | Nie |
Sugerowana cena producenta:
399,90 zł
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| 9 | |
| Moc [W]: | 1700 |
| Pojemność koszyka [kg]: | 2.2 |
| Zakres temperatury (min-max): | 50 - 200 °C |
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| 5 | |
| Moc [W]: | 1500 |
| Pojemność koszyka [kg]: | 5 |
| Zakres temperatury (min-max): | 40 - 200 °C |
Sugerowana cena producenta:
399,90 zł
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| 7 | |
| Moc [W]: | 1500 |
| Pojemność koszyka [kg]: | 7 |
| Zakres temperatury (min-max): | 80 - 200 °C |
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| 7.2 | |
| Moc [W]: | 1500 |
| Zakres temperatury (min-max): | 150 - 230 ºC |
| Możliwość mycia części w zmywarce: | Kratka, Szuflada |
| Autor: | PRACA ZBIOROWA |
|---|---|
| Język wydania: | Polski |
| Tematyka: | Bajka |
| Liczba stron: | 20 |
| Przedział wiekowy: | 9+ |
| Okładka: | Miękka |
| Wydawnictwo: | Wydawnictwo Naukowe Pwn |
|---|---|
| Autor: | Jason R Briggs |
| Język wydania: | Polski |
| Tematyka: | Bajka |
| Liczba stron: | 348 |
| Przedział wiekowy: | 9+ |
| Okładka: | Miękka |
| Wydawnictwo: | Wydawnictwo Naukowe PWN |
|---|---|
| Autor: | E Steinhart Joanathan |
| Język wydania: | Polski |
| Oprawa: | Miękka |