- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (12)
AGD (277)
AGD do zabudowy (22)
AGD małe (412)
Komputery i tablety (1761)
Dom (26)
Warsztat i ogród (6)
Zabawki i LEGO (3)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| 9 | |
| Moc [W]: | 2200 |
| Pojemność koszyka [kg]: | 4.5 |
| Zakres temperatury (min-max): | 50 - 200 °C |
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| 6 | |
| Moc [W]: | 1550 |
| Zakres temperatury (min-max): | 80 - 200 °C |
| Możliwość mycia części w zmywarce: | Koszyk |
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| 7 | |
| Moc [W]: | 1800 |
| Pojemność koszyka [kg]: | 2 |
| Zakres temperatury (min-max): | 35 - 200 °C |
| Rodzaj: | Program antywirusowy |
|---|---|
| Wersja językowa: | Polska |
| Typ licencji: | Elektroniczna |
| Liczba stanowisk: | 5 |
| Liczba użytkowników: | 1 |
| Nośnik: | Klucz aktywacyjny w pudełku |
| Rodzaj: | Program antywirusowy |
|---|---|
| Wersja językowa: | Polska |
| Typ licencji: | Elektroniczna |
| Liczba stanowisk: | 5 |
| Liczba użytkowników: | 1 |
| Nośnik: | Klucz aktywacyjny w pudełku |
| Rodzaj: | Program antywirusowy |
|---|---|
| Wersja językowa: | Polska |
| Typ licencji: | Do użytku domowego, Elektroniczna |
| Liczba stanowisk: | 1 |
| Liczba użytkowników: | 1 |
| Nośnik: | Klucz aktywacyjny w pudełku |
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| 4.5 | |
| Moc [W]: | 1450 |
| Pojemność koszyka [kg]: | 0.4 |
| Zakres temperatury (min-max): | 80 - 200 °C |
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| 8 | |
| Moc [W]: | 1700 |
| Pojemność koszyka [kg]: | 0.4 |
| Zakres temperatury (min-max): | 40 - 200 °C |
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| 6.5 | |
| Moc [W]: | 1700 |
| Pojemność koszyka [kg]: | 6.5 |
| Zakres temperatury (min-max): | 40 - 200 °C |
Sugerowana cena producenta:
699 zł
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| 5 | |
| Moc [W]: | 1500 |
| Zakres temperatury (min-max): | 80 - 200 °C |
| Możliwość mycia części w zmywarce: | Koszyk, Ruszt |
| Typ: | Urządzenie wielofunkcyjne Smart |
|---|---|
| 4.5 | |
| Moc [W]: | 1400 |
| Pojemność koszyka [kg]: | 3.5 |
| Zakres temperatury (min-max): | 80 - 200 °C |
| Typ: | Urządzenie wielofunkcyjne Smart |
|---|---|
| 3.5 | |
| Moc [W]: | 1500 |
| Pojemność koszyka [kg]: | 4.3 |
| Zakres temperatury (min-max): | 80 - 200 °C |
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| 3.2 | |
| Moc [W]: | 1500 |
| Pojemność koszyka [kg]: | 3.2 |
| Zakres temperatury (min-max): | 80 - 200 °C |
| Moc [W]: | 30 |
|---|---|
| Rodzaj transmisji dźwięku: | , |
| System dźwięku: | Monofoniczny |
| Zgodność z urządzeniami: | , , , , |
| Tak | |
| Tak | |
| Mikrofon: | Nie |
| Moc [W]: | 150 |
|---|---|
| Rodzaj transmisji dźwięku: | , |
| System dźwięku: | Monofoniczny |
| Zgodność z urządzeniami: | , , , |
| Tak | |
| Tak | |
| Mikrofon: | Nie |
| Wydawnictwo: | Harmonia |
|---|---|
| Autor: | Małgorzata Podleśna |
| Język wydania: | Polski |
| Oprawa: | Miękka |
| Rok wydania: | 2023 |