- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (10)
AGD (61)
AGD do zabudowy (196)
AGD małe (3516)
Komputery i tablety (8)
Foto i kamery (14)
Rowery i hulajnogi (16)
Fitness i sport (10)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| 11 | |
| Moc [W]: | 2800 |
| Pojemność koszyka [kg]: | 11 |
| Zakres temperatury (min-max): | 80 - 200 °C |
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| 11 | |
| Moc [W]: | 2800 |
| Zakres temperatury (min-max): | 60 - 200 °C |
| Możliwość mycia części w zmywarce: | Nie |
| Typ: | Montowany na równi z blatem, Podwieszany, Wpuszczany |
|---|---|
| Funkcje: | Ekologiczny materiał, w 100% podlega recyklingowi, Odporny na gwałtowne zmiany temperatur, Odporny na promieniowanie UV... |
| Funkcje dodatkowe: | Absolutnie nierdzewny, Ekologiczny materiał, w 100% podlega recyklingowi, Nie traci koloru... |
| Wymiary (głęb. x szer. ) [cm]: | 45 x 58 |
| Kolor: | Stal szczotkowana |
| Minimalna szerokość podbudowy [cm]: | 80 |
| Wyposażenie: | Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna, Syfon |
| Kształt: | Prostokątny |
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| 4.5 | |
| Moc [W]: | 1900 |
| Zakres temperatury (min-max): | 40 - 200 °C |
| Możliwość mycia części w zmywarce: | Płyta do pizzy, Płyta grillowa |
42,74 zł
| Kolor: | Pomarańczowo-czarny |
|---|---|
| Rodzaj produktu: | Szczotka |
| Współpracuje z produktem: | Xiaomi Mi Robot Vacuum E10, Xiaomi Mi Robot Vacuum E10C, Xiaomi Mi Robot Vacuum E12 |
| Zastosowanie: | Uniwersalne |
| Liczba szt w opakowaniu: | 1 |
| Zawartość zestawu: | 1 x szczotka centralna |
| Kolor: | Niebieski |
|---|---|
| Przeznaczenie: | Do butelek, Do czyszczenia, Do słomek, Do smoczków |
| Dozownik detergentu: | Nie |
| Uchwyt do zawieszenia: | Tak |
| Kolor: | Beżowy |
|---|---|
| Rodzaj produktu: | Końcówka do szczoteczki sonicznej |
| Miękkość włosia: | Średnio miękkie |
| 360 dni | |
| Typ: | Szczoteczka międzyzębowa |
|---|---|
| Funkcje: | Usuwania płytki nazębnej z przestrzeni międzyzębowych, Usuwania z przestrzeni międzyzębowych resztek jedzenia |
| Kolor: | Różowy |
| Przeznaczenie: | Do zębów |
| Materiał wykonania: | Nylon, Tworzywo sztuczne |
| Wyposażenie: | 6 x szczoteczka międzyzębowa, Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna |
| Rodzaj: | Szczoteczka międzyzębowa |
| Kolor: | Szary |
|---|---|
| Rodzaj produktu: | Elektroszczotka |
| Współpracuje z produktem: | Dreame R10 Pro, Dreame U20, Dreame Z20, Dreame Z30 |
| Zastosowanie: | Do dywanów, Kafelki, Panele, PCV |
| Liczba szt w opakowaniu: | 1 |
| Zawartość zestawu: | 1 x elektroszczotka |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Rodzaj: | Szczotka do czyszczenia |
| Materiał włosia: | Tworzywo sztuczne |
| Właściwości czyszczące: | Mycie powierzchni delikatnych |
| Kompatybilność: | CleanSystem |
| Kolor: | Złoto-brązowy |
|---|---|
| Przeznaczenie: | Do włosów długich |
| Materiał włosia: | Nylon, Tworzywo ABS |
| Materiał uchwytu: | Powłoka ceramiczna |
| Dodatkowe informacje: | Idealna do rozczesywania włosów mokrych i suchych |
| Zawartość zestawu: | 1 x szczotka do włosów |
| Kształt: | Okrągły |
| Rozmiar: | L |
| Funkcje: | 2 rodzaje zębów do zastosowania na różnych rodzajach włosia, Ekologiczny, Kompaktowy rozmiar |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Przeznaczenie: | Do oczyszczania |
| Wyposażenie: | 1 x przyrząd do czyszczenia szczotki |
| Rodzaj: | Przyrząd do czyszczenia szczotki |
| Kolor: | Brązowy |
|---|---|
| Przeznaczenie: | Do rozczesywania włosów |
| Materiał włosia: | Drewno bambusowe |
| Materiał uchwytu: | Drewno bambusowe |
| Dodatkowe informacje: | Doskonała do masażu głowy, Właściwości antystatyczne |
| Zawartość zestawu: | 1 x szczotka do włosów |
| Kształt: | Płaski |
| Rozmiar: | L |
| Kolor: | Beżowy |
|---|---|
| Przeznaczenie: | Do rozczesywania włosów, Do włosów cienkich, Do włosów grubych, Do włosów krótkich i długich... |
| Materiał włosia: | Nylon |
| Materiał uchwytu: | Drewno bambusowe |
| Dodatkowe informacje: | Powłoka ceramiczna, Właściwości antystatyczne, Wygodny uchwyt |
| Zawartość zestawu: | 1 x szczotka do włosów |
| Kształt: | Okrągły |
| Rozmiar: | Uniwersalny |
| Kolor: | Beżowy |
|---|---|
| Przeznaczenie: | Do rozczesywania włosów |
| Materiał włosia: | Nylon, Włosie dzika |
| Materiał uchwytu: | Drewno bambusowe |
| Dodatkowe informacje: | Jonizowane włosie, Powłoka ceramiczna, Właściwości antystatyczne |
| Zawartość zestawu: | 1 x szczotka do włosów |
| Kształt: | Płaski |
| Rozmiar: | S |
| Funkcje dodatkowe: | Brak |
|---|---|
| Rodzaj produktu: | Szczotka nylonowa |
| Przeznaczenie: | Do czyszczenia kostki brukowej |
| Wyposażenie: | Brak |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Rodzaj: | Panel szczotkowy |
| Dodatkowe informacje: | Do samodzielnego montażu |
| Kompatybilność: | Szafy 19", Szafy wiszące |
| Mocowanie: | Dwupunktowe doczołowe |
| Kolor: | Czarno-zielony |
|---|---|
| Zalety: | Nie kaleczy skóry, Nie uszkadza włosa, Ograniczenie linienia, Usuwania podszerstka, Usuwanie martwych włosów |
| Przeznaczenie: | Dla kota |
| Rodzaj: | Szczotka |
| Materiał: | Stal nierdzewna, Tworzywo sztuczne |
| Rodzaj sierści: | Długa |
| Wielkość rasy: | Mała |
| Kolor: | Czarno-czerwony |
|---|---|
| Zalety: | Nie kaleczy skóry, Nie uszkadza włosa, Ograniczenie linienia, Usuwanie martwych włosów, Usuwanie podszerstka |
| Przeznaczenie: | Dla psa |
| Rodzaj: | Szczotka |
| Materiał: | Stal nierdzewna, Tworzywo sztuczne |
| Rodzaj sierści: | Długa |
| Wielkość rasy: | Duża |
| Przeznaczenie: | Do drewna |
|---|---|
| Wyposażenie: | Brak |
| Rodzaj: | Brzeszczot do wyrzynarki |
| Długość całkowita [mm]: | 179 |
| Przeznaczenie: | Do cięcia płyt kartonowo-gipsowych, Do drewna, Metal |
|---|---|
| Wyposażenie: | Brak |
| Rodzaj: | Brzeszczot do piły szablastej |
| Długość całkowita [mm]: | 150 |
| Funkcje: | 3 tryby pracy, Masaż wibracyjny, Oczyszczanie, Ujędrnianie, Złuszczanie |
|---|---|
| Kolor: | Różowy |
| Wyposażenie: | 1 x przewód USB do ładowania, Etui |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Soniczna: | Tak |
| Czas pracy na akumulatorze [min]: | 240 |
| Typ: | Elektroszczotka |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Rodzaj produktu: | Szczotka |
| Współpracuje z produktem: | Bosch BBS611LAG, Bosch BBS81PET, Bosch BCS1TOP, Bosch BCS1ULTD, Bosch BCS61113, Bosch BCS812INF, Bosch BCS8214PRQ... |
| Przeznaczenie: | Panele, Parkiet, Powierzchnie twarde |
| Liczba szt w opakowaniu: | 1 |
| Zawartość zestawu: | 1 x elektroszczotka |
| Typ: | Podwieszany |
|---|---|
| Funkcje: | Stal nierdzewna, Odporność na wysokie temperatury, Higieniczna powierzchnia, Odporność na powstawanie plam... |
| Funkcje dodatkowe: | Higieniczna powierzchnia, Odporność na powstawanie plam... |
| Wymiary (głęb. x szer. ) [cm]: | 44 x 54 |
| Kolor: | Stal szczotkowana |
| Minimalna szerokość podbudowy [cm]: | 60 |
| Wyposażenie: | Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna |
| Kształt: | Kwadratowy |
Sugerowana cena producenta:
1 350 zł
| Kolor: | Czarno-pomarańczowy |
|---|---|
| Rodzaj: | Szczotka do zamiatania |
| Materiał włosia: | Tworzywo sztuczne |
| Właściwości czyszczące: | Zamiatanie liści |
| Kompatybilność: | QuikFit |
Sugerowana cena producenta:
129 zł