- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (1430)
AGD (218)
AGD małe (117)
Komputery i tablety (510)
Smartfony i zegarki (672)
Foto i kamery (29)
Gaming (52)
Fitness i sport (15)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Moc [W]: | 980 |
|---|---|
| Liczba tostów: | 2 |
| Funkcje: | Tacka na okruchy, Rozmrażanie, Automatyczne wyłączenie po zakończeniu opiekania |
| Funkcje dodatkowe: | 6-stopniowa regulacja stopnia opiekania, Antypoślizgowe nóżki, Podgrzewanie, Zabezpieczenie przed przegrzaniem... |
| Wykonanie obudowy: | Tworzywo sztuczne |
| Kolor: | Biały |
| Dominujący kolor: | Biały |
|---|---|
| Typ: | Etui nakładka |
| Materiał: | Poliwęglan |
| Marka telefonu: | Samsung |
| Seria telefonu: | Galaxy S |
| Model telefonu: | Galaxy S23+ |
| Kompatybilność: | Samsung Galaxy S23+ |
| Funkcje dodatkowe: | Bezprzewodowe ładowanie - około 2 h, Czas pracy do 10 godzin |
|---|---|
| Kolor: | Biały |
| Materiał: | Tworzywo ABS |
| Rodzaj: | Rysik |
| Kompatybilność: | iPad Air (4. generacji), iPad Air (5. generacji), iPad mini (6. generacji), iPad Pro 11 cali (1. generacji)... |
| Ładowanie magnetyczne: | Nie |
| Sposób ładowania: | Bezprzewodowo (magnetycznie) |
| Dominujący kolor: | Biały |
|---|---|
| Typ: | Etui magnetyczne, Etui nakładka |
| Materiał: | Poliwęglan, TPU |
| Marka telefonu: | Apple |
| Seria telefonu: | iPhone |
| Model telefonu: | iPhone 17 Pro |
| Kompatybilność: | Apple iPhone 17 Pro |
| Dominujący kolor: | Biały |
|---|---|
| Typ: | Etui magnetyczne, Etui nakładka |
| Materiał: | Poliwęglan, TPU |
| Marka telefonu: | Apple |
| Seria telefonu: | iPhone |
| Model telefonu: | iPhone Air |
| Kompatybilność: | Apple iPhone Air |
| Dominujący kolor: | Biały |
|---|---|
| Typ: | Etui magnetyczne, Etui nakładka |
| Materiał: | Poliwęglan, TPU |
| Marka telefonu: | Apple |
| Seria telefonu: | iPhone |
| Model telefonu: | iPhone 17 |
| Kompatybilność: | Apple iPhone 17 |
| Dominujący kolor: | Biały |
|---|---|
| Typ: | Etui magnetyczne, Etui nakładka |
| Materiał: | Poliwęglan |
| Marka telefonu: | Apple |
| Seria telefonu: | iPhone |
| Model telefonu: | iPhone 17 |
| Kompatybilność: | Apple iPhone 17 |
| Dominujący kolor: | Biały |
|---|---|
| Typ: | Etui magnetyczne, Etui nakładka |
| Materiał: | Poliwęglan |
| Marka telefonu: | Apple |
| Seria telefonu: | iPhone |
| Model telefonu: | iPhone 17 Pro Max |
| Kompatybilność: | Apple iPhone 17 Pro Max |
| Dominujący kolor: | Biały |
|---|---|
| Typ: | Etui magnetyczne, Etui nakładka |
| Materiał: | Poliwęglan |
| Marka telefonu: | Apple |
| Seria telefonu: | iPhone |
| Model telefonu: | iPhone Air |
| Kompatybilność: | Apple iPhone Air |
| Dominujący kolor: | Biały |
|---|---|
| Typ: | Etui magnetyczne, Etui nakładka |
| Materiał: | Poliwęglan, TPU |
| Marka telefonu: | Apple |
| Seria telefonu: | iPhone |
| Model telefonu: | iPhone 17 Pro |
| Kompatybilność: | Apple iPhone 17 Pro |
| Dominujący kolor: | Biały |
|---|---|
| Typ: | Etui magnetyczne, Etui nakładka |
| Materiał: | Polikarbon, Poliuretan |
| Marka telefonu: | Apple |
| Seria telefonu: | iPhone |
| Model telefonu: | iPhone 17 Pro Max |
| Kompatybilność: | Apple iPhone 17 Pro Max |
| Dominujący kolor: | Biały |
|---|---|
| Typ: | Etui magnetyczne, Etui nakładka |
| Materiał: | Mikrofibra, Silikon |
| Marka telefonu: | Apple |
| Seria telefonu: | iPhone |
| Model telefonu: | iPhone 17 |
| Kompatybilność: | Apple iPhone 17 |
| Dominujący kolor: | Biały |
|---|---|
| Typ: | Etui magnetyczne, Etui nakładka |
| Materiał: | Mikrofibra, Silikon |
| Marka telefonu: | Apple |
| Seria telefonu: | iPhone |
| Model telefonu: | iPhone Air |
| Kompatybilność: | Apple iPhone Air |
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa, Przewodowa |
| Interfejs: | 2.4 GHz, USB |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Nie |
| Dominujący kolor: | Przezroczysty |
|---|---|
| Typ: | Etui magnetyczne, Etui nakładka |
| Materiał: | TPU |
| Marka telefonu: | Apple |
| Seria telefonu: | iPhone |
| Model telefonu: | iPhone 17 Pro |
| Kompatybilność: | Apple iPhone 17 Pro |
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa, Przewodowa |
| Interfejs: | 2.4 GHz, Bluetooth, USB |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Nie |
Zakres od A do G
| 256 | |
| 12 | |
| Wersja systemu operacyjnego: | HarmonyOS 4.3 |
| Komunikacja: | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/ax/be, Bluetooth 5.2, Modem Nie, NearLink |
| Złącza: | Złącze USB |
Zakres od A do G
| Dominujący kolor: | Przezroczysty |
|---|---|
| Typ: | Etui magnetyczne, Etui nakładka |
| Materiał: | TPU |
| Marka telefonu: | Apple |
| Seria telefonu: | iPhone |
| Model telefonu: | iPhone 17 |
| Kompatybilność: | Apple iPhone 17 |
| Dominujący kolor: | Biało-przezroczysty |
|---|---|
| Typ: | Etui magnetyczne, Etui nakładka |
| Materiał: | Poliwęglan, TPU |
| Marka telefonu: | Apple |
| Seria telefonu: | iPhone |
| Model telefonu: | iPhone 17 Pro Max |
| Kompatybilność: | Apple iPhone 17 Pro Max |
| Dominujący kolor: | Biało-przezroczysty |
|---|---|
| Typ: | Etui magnetyczne, Etui nakładka |
| Materiał: | Poliwęglan, TPU |
| Marka telefonu: | Apple |
| Seria telefonu: | iPhone |
| Model telefonu: | iPhone 17 |
| Kompatybilność: | Apple iPhone 17 |
| Dominujący kolor: | Biało-przezroczysty |
|---|---|
| Typ: | Etui magnetyczne, Etui nakładka |
| Materiał: | Poliwęglan, TPU |
| Marka telefonu: | Apple |
| Seria telefonu: | iPhone |
| Model telefonu: | iPhone 17 Pro |
| Kompatybilność: | Apple iPhone 17 Pro |
| Dominujący kolor: | Biały |
|---|---|
| Typ: | Etui magnetyczne, Etui nakładka |
| Materiał: | Poliwęglan, TPU |
| Marka telefonu: | Apple |
| Seria telefonu: | iPhone |
| Model telefonu: | iPhone 17 Pro |
| Kompatybilność: | Apple iPhone 17 Pro |
| Dominujący kolor: | Biały |
|---|---|
| Typ: | Etui magnetyczne, Etui nakładka |
| Materiał: | Poliwęglan, TPU |
| Marka telefonu: | Apple |
| Seria telefonu: | iPhone |
| Model telefonu: | iPhone Air |
| Kompatybilność: | Apple iPhone Air |
Sugerowana cena producenta:
49,90 zł
| Dominujący kolor: | Biały (ze wzorem) |
|---|---|
| Typ: | Etui magnetyczne, Etui nakładka |
| Materiał: | Poliwęglan, TPU |
| Marka telefonu: | Apple |
| Seria telefonu: | iPhone |
| Model telefonu: | iPhone 17 |
| Kompatybilność: | Apple iPhone 17 |
| Dominujący kolor: | Biały (ze wzorem), Wielokolorowa grafika |
|---|---|
| Typ: | Etui magnetyczne, Etui nakładka |
| Materiał: | Poliwęglan, TPU |
| Marka telefonu: | Apple |
| Seria telefonu: | iPhone |
| Model telefonu: | iPhone 17 Pro Max |
| Kompatybilność: | Apple iPhone 17 Pro Max |
Sugerowana cena producenta:
105 zł
| Dominujący kolor: | Biały (ze wzorem) |
|---|---|
| Typ: | Etui magnetyczne, Etui nakładka |
| Materiał: | Poliwęglan, TPU |
| Marka telefonu: | Apple |
| Seria telefonu: | iPhone |
| Model telefonu: | iPhone Air |
| Kompatybilność: | Apple iPhone Air |
| Kolor: | Biało-niebieski |
|---|---|
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa, Przewodowa |
| Interfejs: | 2.4 GHz, USB |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Nie |
| Dominujący kolor: | Biały |
|---|---|
| Typ: | Etui nakładka |
| Materiał: | Silikon |
| Marka telefonu: | Samsung |
| Seria telefonu: | Galaxy S |
| Model telefonu: | Galaxy S25 FE |
| Kompatybilność: | Samsung Galaxy S25 FE |
| Dominujący kolor: | Biały |
|---|---|
| Typ: | Etui nakładka, Etui z podstawką |
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Marka telefonu: | Samsung |
| Seria telefonu: | Galaxy S |
| Model telefonu: | Galaxy S25 FE |
| Kompatybilność: | Samsung Galaxy S25 FE |