- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
Komputery i tablety (293)
Foto i kamery (1)
Zabawki i LEGO (13)
Książki, muzyka, film (6)
Outlet (3)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Typ: | |
|---|---|
| Materiał wodoodporny: | Tak |
| Wymiary wewnętrzne [cm]: | 28 x 26 x 12 |
| Zastosowanie: | Aparat fotograficzny + akcesoria, Drobne rzeczy osobiste, Drony, Kamera cyfrowa + akcesoria, Laptop, Statyw, Tablet |
| Przegrody wewnętrzne: | Tak |
| Format: | A3+ |
|---|---|
| Gramatura [g/m2]: | 250 |
| Liczba arkuszy: | 20 |
| Rodzaj: | Papier fotograficzny |
| Rodzaj powierzchni: | Półbłyszczący |
Sugerowana cena producenta:
242 zł
| Format: | A6 |
|---|---|
| Gramatura [g/m2]: | 260 |
| Liczba arkuszy: | 100 |
| Rodzaj: | Papier fotograficzny |
| Rodzaj powierzchni: | Błyszczące |
| Format: | A4 |
|---|---|
| Gramatura [g/m2]: | 260 |
| Liczba arkuszy: | 20 |
| Rodzaj: | Papier fotograficzny |
| Rodzaj powierzchni: | Błyszczące |
| Format: | A4 |
|---|---|
| Gramatura [g/m2]: | 230 |
| Liczba arkuszy: | 50 |
| Rodzaj: | Papier fotograficzny |
| Rodzaj powierzchni: | Błyszczące |
| Format: | A6 |
|---|---|
| Gramatura [g/m2]: | 180 |
| Liczba arkuszy: | 100 |
| Rodzaj: | Papier fotograficzny |
| Rodzaj powierzchni: | Błyszczące |
| Format: | A3 |
|---|---|
| Gramatura [g/m2]: | 255 |
| Liczba arkuszy: | 20 |
| Rodzaj: | Papier fotograficzny |
| Rodzaj powierzchni: | Błyszczące |
| Format: | 52.3 x 90 mm |
|---|---|
| Gramatura [g/m2]: | 70 |
| Liczba arkuszy: | 100 |
| Rodzaj: | Papier fotograficzny |
| Rodzaj powierzchni: | Gładka |
| Format: | 52.3 x 90 mm |
|---|---|
| Gramatura [g/m2]: | 70 |
| Liczba arkuszy: | 50 |
| Rodzaj: | Papier fotograficzny |
| Rodzaj powierzchni: | Gładka |
| Format: | 52.3 x 90 mm |
|---|---|
| Gramatura [g/m2]: | 70 |
| Liczba arkuszy: | 30 |
| Rodzaj: | Papier fotograficzny |
| Rodzaj powierzchni: | Gładka |
| Format: | 100 x 150 mm |
|---|---|
| Gramatura [g/m2]: | 260 |
| Liczba arkuszy: | 54 |
| Rodzaj: | Papier fotograficzny |
| Rodzaj powierzchni: | Gładka |
| Format: | A3 |
|---|---|
| Gramatura [g/m2]: | 260 |
| Liczba arkuszy: | 20 |
| Rodzaj: | Papier fotograficzny |
| Rodzaj powierzchni: | Błyszczące |
| Format: | 100 x 150 mm |
|---|---|
| Liczba arkuszy: | 108 |
| Rodzaj: | Papier fotograficzny |
| Rodzaj powierzchni: | Półbłyszczący |
Sugerowana cena producenta:
75 zł