BEZTŁUSZCZOWE
TRADYCYJNE
GOTOWANIE NA PARZE
PODWÓJNY KOSZ
Kod: 731360
| Typ: | Frytkownica tradycyjna |
|---|---|
| 1.5 | |
| Moc [W]: | 1200 |
| Pojemność koszyka [kg]: | 0.5 |
| Zakres temperatury (min-max): | 130 - 190 °C |
Pokrywa z poglądem
Misa ze stali szlachetnej
Pokrywa z poglądem
Misa ze stali szlachetnej
Raty
więcej
Raty
Dostawa 2-5 dni
Produkty dostarczane są zazwyczaj w ciągu 2-5 dni roboczych od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
| Typ: | Frytkownica tradycyjna |
|---|---|
| 2.5 | |
| Moc [W]: | 1600 |
| Pojemność koszyka [kg]: | 1 |
| Zakres temperatury (min-max): | 130 - 190 °C |
Dostawa 5-7 dni
Produkty dostarczane są zazwyczaj w ciągu 5-7 dni roboczych od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
| Typ: | Frytkownica tradycyjna |
|---|---|
| 2.5 | |
| Moc [W]: | 1800 |
| Pojemność koszyka [kg]: | 2 |
| Zakres temperatury (min-max): | 150 - 190 ºC |
Dostawa 5-7 dni
Produkty dostarczane są zazwyczaj w ciągu 5-7 dni roboczych od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
| Typ: | Frytkownica tradycyjna |
|---|---|
| 4 | |
| Moc [W]: | 2000 |
| Pojemność koszyka [kg]: | 2 |
| Zakres temperatury (min-max): | 115 - 190 °C |
Dostawa 5-7 dni
Produkty dostarczane są zazwyczaj w ciągu 5-7 dni roboczych od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
| Typ: | Frytkownica tradycyjna |
|---|---|
| 1 | |
| Moc [W]: | 840 |
| Pojemność koszyka [kg]: | 1.2 |
| Zakres temperatury (min-max): | 80 - 190 °C |
Taniej o 34,01 zł
169,90 zł
Cena bezpośrednio przed obniżką
154,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
OK, zamknij
Odbierz
| Typ: | Frytkownica tradycyjna |
|---|---|
| 3 | |
| Moc [W]: | 2200 |
| Pojemność koszyka [kg]: | 1 |
| Zakres temperatury (min-max): | 60 - 190 ºC |
Air Fryer Frytkownica beztłuszczowa ELDOM FR60 Friko 8l z okienkiem do obserwacji postępów gotowania
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| 8 | |
| Moc [W]: | 1700 |
| Pojemność koszyka [kg]: | 8 |
| Zakres temperatury (min-max): | 80 - 200 °C |
| Typ: | Urządzenie wielofunkcyjne Smart |
|---|---|
| 5.7 | |
| Moc [W]: | 1700 |
| Pojemność koszyka [kg]: | 1.8 |
| Zakres temperatury (min-max): | 35 - 205 °C |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Typ: | Urządzenie wielofunkcyjne Smart |
|---|---|
| 5.7 | |
| Moc [W]: | 1700 |
| Pojemność koszyka [kg]: | 1.8 |
| Zakres temperatury (min-max): | 35 - 205 °C |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| 5.7 | |
| Moc [W]: | 1700 |
| Zakres temperatury (min-max): | 35 - 205 °C |
| Możliwość mycia części w zmywarce: | Koszyk, Taca |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Typ: | Urządzenie wielofunkcyjne Smart |
|---|---|
| 5.5 | |
| Moc [W]: | 1800 |
| Pojemność koszyka [kg]: | 2.5 |
| Zakres temperatury (min-max): | 80 - 200 °C |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| 6.5 | |
| Moc [W]: | 1600 |
| Zakres temperatury (min-max): | 80 - 200 °C |
| Możliwość mycia części w zmywarce: | Misa, Tacka ociekowa |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| 2.5 | |
| Moc [W]: | 1300 |
| Zakres temperatury (min-max): | 80 - 200 °C |
| Możliwość mycia części w zmywarce: | Pojemnik do gotowania |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Typ: | Frytkownica tradycyjna |
|---|---|
| 2.5 | |
| Moc [W]: | 1800 |
| Pojemność koszyka [kg]: | 1 |
| Zakres temperatury (min-max): | 150 - 190 ºC |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Typ: | Frytkownica tradycyjna |
|---|---|
| 4 | |
| Moc [W]: | 3200 |
| Pojemność koszyka [kg]: | 1.5 |
| Zakres temperatury (min-max): | 150 - 190 ºC |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.


