- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (174)
AGD (1063)
AGD do zabudowy (77)
AGD małe (1419)
Komputery i tablety (577)
Smartfony i zegarki (9)
Foto i kamery (6)
Gaming (3)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa, Urządzenie wielofunkcyjne Smart |
|---|---|
| 4.8 | |
| Moc [W]: | 1800 |
| Zakres temperatury (min-max): | 40 - 240 °C |
| Możliwość mycia części w zmywarce: | Pokrywa |
| Sterowanie: | Aplikacja mobilna, Przyciski |
|---|---|
| Druk w kolorze: | Nie |
| Szybkość druku [str/min]: | 33 w czerni |
| Maksymalny format druku: | A4 |
| Automatyczny druk dwustronny: | Tak |
| Wi-Fi: | Nie |
| Bluetooth: | Nie |
| Kolor obudowy: | Biały |
| Waga [kg]: | 7.5 |
| Zastosowanie: | Do biura, Do domu |
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| 9.5 | |
| Moc [W]: | 1750 |
| Zakres temperatury (min-max): | 50 - 200 °C |
| Możliwość mycia części w zmywarce: | Koszyk |
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| 6 | |
| Moc [W]: | 1500 |
| Pojemność koszyka [kg]: | 1.5 |
| Zakres temperatury (min-max): | 80 - 200 °C |
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| 6 | |
| Moc [W]: | 1500 |
| Pojemność koszyka [kg]: | 1.5 |
| Zakres temperatury (min-max): | 80 - 200 °C |
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| 8.8 | |
| Moc [W]: | 2200 |
| Pojemność koszyka [kg]: | 8.8 |
| Zakres temperatury (min-max): | 80 - 200 °C |
| Niszczy: | Karty kredytowe, Papier |
|---|---|
| Rodzaj cięcia: | |
| Blokada bezpieczeństwa: | Tak |
| Maksymalna liczba niszczonych kartek: | 6 |
| Pojemność kosza [l]: | 10 |
| Kolor obudowy: | Czarny |
| Waga [kg]: | 1.5 |
| Funkcje: | Drukowanie + Skanowanie + Kopiowanie |
|---|---|
| Sterowanie: | Aplikacja mobilna, Dotykowe, Przyciski |
| Druk w kolorze: | Nie |
| Szybkość druku [str/min]: | 36 w czerni |
| Maksymalny format druku: | 216 x 356 mm |
| Funkcje: | Drukowanie + Skanowanie + Kopiowanie + Faksowanie |
|---|---|
| Sterowanie: | Aplikacja mobilna, Dotykowe |
| Druk w kolorze: | Tak |
| Szybkość druku [str/min]: | 22 w czerni , 18 w kolorze |
| Maksymalny format druku: | 210 x 297 mm |
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| 7.7 | |
| Moc [W]: | 1800 |
| Zakres temperatury (min-max): | 80 - 200 °C |
| Możliwość mycia części w zmywarce: | Misa |
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| 7.7 | |
| Moc [W]: | 1800 |
| Zakres temperatury (min-max): | 80 - 200 °C |
| Możliwość mycia części w zmywarce: | Misa |
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| 8 | |
| Moc [W]: | 1700 |
| Pojemność koszyka [kg]: | 2 |
| Zakres temperatury (min-max): | 80 - 200 °C |
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| 6.5 | |
| Moc [W]: | 1700 |
| Pojemność koszyka [kg]: | 1.5 |
| Zakres temperatury (min-max): | 40 - 200 °C |
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| 10 | |
| Moc [W]: | 2000 |
| Zakres temperatury (min-max): | 50 - 230 °C |
| Możliwość mycia części w zmywarce: | Nie |
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| 8 | |
| Moc [W]: | 1700 |
| Zakres temperatury (min-max): | 80 - 200 °C |
| Możliwość mycia części w zmywarce: | Nie |
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| 9 | |
| Moc [W]: | 2200 |
| Zakres temperatury (min-max): | 80 - 200 °C |
| Możliwość mycia części w zmywarce: | Nie |
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Materiał wykonania: | Stal nierdzewna, Tworzywo sztuczne |
| Przeznaczenie: | Dla kota, Dla psa |
| Informacje dodatkowe: | Zasilanie awaryjne |
| Zasilanie: | Bateryjne, Sieciowe |
| Waga [kg]: | 1.32 |
| Funkcje: | ... |
|---|---|
| Kolor: | Biały |
| Informacje dodatkowe: | Czujnik obecności kota, Czujnik wagi |
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Pojemność zbiornika na odpady [l]: | 11 |
| Waga [kg]: | 14.97 |