- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (174)
AGD (1063)
AGD do zabudowy (77)
AGD małe (1419)
Komputery i tablety (577)
Smartfony i zegarki (9)
Foto i kamery (6)
Gaming (3)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| 3.7 | |
| Moc [W]: | 1300 |
| Zakres temperatury (min-max): | 60 - 220 °C |
| Możliwość mycia części w zmywarce: | Nie |
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| 7.2 | |
| Moc [W]: | 1800 |
| Zakres temperatury (min-max): | 40 - 200 °C |
| Możliwość mycia części w zmywarce: | Nie |
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| 4.55 | |
| Moc [W]: | 1400 |
| Zakres temperatury (min-max): | 80 - 200 °C |
| Możliwość mycia części w zmywarce: | Nie |