- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (2)
AGD (201)
AGD do zabudowy (213)
AGD małe (437)
Komputery i tablety (3)
Foto i kamery (5)
Rowery i hulajnogi (5)
Fitness i sport (14)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Napięcie [V]: | 14.4, 18 |
|---|---|
| Wskaźnik naładowania: | Tak |
| Kompatybilność marka: | Bosch |
| Kompatybilność seria: | Power For All 18V |
| Ilość gniazd: | 1 |
| Natężenie [A]: | 4.4 |
| Waga [g]: | 475 |
| Rodzaj: | Torba |
|---|---|
| Kolor: | Czarno-niebieski |
| Uchwyt: | Tak |
| Wykonanie: | Poliester |
| System modułowy: | Nie |
| Waga [kg]: | 0.83 |
| Długość całkowita [mm]: | 480 |
| Wymiary (SxWxG) [cm]: | 59.4 x 59.5 x 54.8 |
|---|---|
| 71 | |
| Wykonanie wnętrza piekarnika: | Emalia GranitEmail |
| Sensorowe | |
| Elektryczny | |
| 25 - 70 | |
| 1300 | |
| Szczotkowy | |
| 340 | |
| 40 | |
| Centralna (5-stopniowa) | |
| Waga [kg]: | 11 |
| Nóż/noże | |
| Konstrukcja: | Składany uchwyt, Zintegrowany uchwyt transportowy |
| Kompatybilność marka: | Bosch |
|---|---|
| Kompatybilność seria: | Professional 18V |
| Typ: | Li-Ion |
| 4 | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Czas ładowania [min]: | 25 |
| Wskaźnik stanu baterii: | Tak |
| Waga [g]: | 620 |
| Seria: | Professional |
| Rodzaj produktu: | Odkurzacz przemysłowy |
|---|---|
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Moc [W]: | 1380 |
| Typ filtra: | Tekstylny |
| Pojemność pojemnika/worka [l]: | 19.2, 35 |
| Przeznaczenie: | Do użytku profesjonalnego |
| Waga [kg]: | 12.4 |
| Przyłącze odsysania pyłu: | Nie |
| Funkcje dodatkowe: | Funkcja automatycznego oczyszczania filtra (AFC), Regulacja mocy ssania |
| Kompatybilność seria: | Bosch Power For All 18V |
|---|---|
| Rodzaj: | Podkaszarka akumulatorowa |
| Kolor: | Pomarańczowy |
| 1x akumulator w zestawie | |
| Typ: | Akumulatorowa |
| 2 | |
| Waga [kg]: | 2.4 |
| Żyłka | |
| Maksymalna prędkość obrotowa [obr/min]: | 8500 |
| Napięcie zasilające [V]: | 18 |
| 260 | |
| Konstrukcja: | Metalowa, Tworzywo sztuczne |
| Funkcje dodatkowe: | Obrotowa głowica |
| Seria: | Universal Grass Cut |
| Napięcie [V]: | 18 |
|---|---|
| Kompatybilność seria: | Bosch Power For All 18V |
| Rodzaj: | Nożyce do żywopłotu |
| Kolor: | Czarno-zielony |
| Kolor: | Grafitowy |
|---|---|
| Typ: | Standard |
| Rodzaj produktu: | Łącznik |
| Przeznaczenie: | Do pralki i suszarki |
| Waga [kg]: | 0.99 |
| Kolor: | Szary |
|---|---|
| Funkcje: | Elektroszczotka, Turboszczotka, Możliwość wymiany baterii, Podświetlana szczotka, Odłączany odkurzacz ręczny... |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Typ filtra: | Wylotowy |
| Pojemność pojemnika/worka [l]: | 0.3 |
| Przeznaczenie: | Do czyszczenia, Do domu |
| Waga [kg]: | 2.9 |
| 40 | |
| Konstrukcja: | Elastyczny przegub, Ergonomiczny uchwyt, Możliwość zawieszenia na ścianie, Podświetlenie LED na nasadce... |
| 82 | |
| Funkcje dodatkowe: | Konstrukcja typu 2w1, Możliwość ładowania produktu zawieszonego na ścianie, Samostojąca konstrukcja |
| Seria: | Unlimited 7 BBS712A |
| Wyświetlacz: | Nie |
Wartość poza zestawem:
124,95 zł
Wartość poza zestawem:
74,97 zł
| Pojemność [l]: | 5 |
|---|---|
| Rodzaj produktu: | Worek |
| Rodzaj mocowania: | Z płytką mocującą |
| Model odkurzacza: | Uniwersalny |
Wartość poza zestawem:
119,98 zł
| Funkcje: | Zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu, Palnik WOK |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | Mieczykowe pokrętła, Ruszty z możliwością mycia w zmywarce, Technologia FlameSelect |
| Wymiary (SxG) [cm]: | 58.2 x 52 |
| Stal nierdzewna |
| Rodzaj produktu: | Odkurzacz przemysłowy |
|---|---|
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Moc [W]: | 1200 |
| Typ filtra: | Płaski falisty |
| Pojemność pojemnika/worka [l]: | 19, 20, 28 |
| Przeznaczenie: | Do użytku profesjonalnego |
| Waga [kg]: | 14.1 |
| Przyłącze odsysania pyłu: | Tak |
| Funkcje dodatkowe: | Funkcja samoczyszczenia filtra |
| Kolor: | Zielony |
|---|---|
| Typ: | Zmywak |
| Przeznaczenie: | Do czyszczenia |
| Materiał: | Gąbka |
| Cechy: | Łatwy do spłukiwania, Pozbywa się trudnych i zaschniętych zabrudzeń |
| Liczba szt w opakowaniu: | 3 |
| Rodzaj: | Zestaw wierteł |
|---|---|
| Wykonanie: | Stal HSS |
| Typ: | Spiralne |
| Zastosowanie: | Do metalu, Do tworzyw sztucznych |
| Materiał: | Stal HSS |
| Typ mocowania: | Cylindryczny (walcowy) |
| Zastosowanie: | Do metalu, Do tworzyw sztucznych |
| Średnica [mm]: | 1, 1.5, 2, 2.5, 3, 3.5, 4, 4.5, 5, 5.5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9, 9.5, 10 |
| Długość całkowita [mm]: | 34, 40, 49, 57, 61, 70, 75, 80, 86, 93, 101, 109, 117, 125, 133 |
| Opakowanie: | Pudełko |
| Funkcje: | Wskaźnik ciepła resztkowego, Wolna strefa indukcyjna |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | 17 poziomów mocy, Direct Select Premium, Easy Flex, FlexInduction Plus, , PanBoost, PerfectFry... |
| Wymiary (SxG) [cm]: | 81.6 x 52.7 |
| Ozdobny szlif z przodu i z tyłu, Stalowe listwy po bokach |
| Rodzaj: | Pirometr laserowy |
|---|---|
| Typ: | Laserowy |
| Zasilanie: | Bateryjne |
| Długość całkowita [mm]: | 171 |
| Pomiar elektroniczny: | Tak |
| Wyświetlacz: | Tak |
| Funkcje: | Połączenie z okapem, Wskaźnik ciepła resztkowego |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | 17 poziomów mocy, Combi Zone, PowerBoost, Quick Start, Timer |
| Wymiary (SxG) [cm]: | 59.2 x 52.2 |
| Bezramkowa |
| Rodzaj produktu: | Pilarka |
|---|---|
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Moc [W]: | 1800 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Waga [kg]: | 21.4 |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 4050 |
| Średnica tarczy [mm]: | 305 |
| Opakowanie: | Karton |
| Rodzaj: | Walizka |
|---|---|
| Kolor: | Szary |
| Uchwyt: | Tak |
| Wykonanie: | Tworzywo sztuczne |
| System modułowy: | Nie |
| Pojemność [l]: | 2.5 |
| Typ: | Narzędziowa |
| Waga [kg]: | 0.3 |
| Zastosowanie: | Do warsztatu |
| Długość całkowita [mm]: | 260 |
| Kompatybilność seria: | Bosch Power For All 18V |
|---|---|
| Kolor: | Zielono-czarny |
| 160 | |
| 4 | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Kompatybilność seria: | Bosch Power For All 18V |
|---|---|
| 30 - 75 | |
| Indukcyjny (Bezszczotkowy) | |
| 380 | |
| 40 | |
| Centralna (6-stopniowa) | |
| 2 x 4 | |
| Rodzaj produktu: | Osłona przeciwpyłowa |
|---|---|
| Przeznaczenie: | Do szlifierki kątowej |
| Funkcje dodatkowe: | Przyłącze do odsysania pyłu |
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Sterowanie: | Mechaniczne |
| Funkcje: | Wskaźnik poziomu wody, Filtr |
| Moc [W]: | 1200 |
| Funkcje dodatkowe: | Funkcja zapobiegająca kapaniu |
| Rodzaj naczynia: | Dzbanek |
| Pojemność [filiżanki]: | 10 |
| Zabezpieczenia: | Antypoślizgowe nóżki, Automatyczne wyłączanie |
| Rodzaj: | Zestaw wierteł |
|---|---|
| Wykonanie: | Stal |
| Typ: | Spiralne |
| Zastosowanie: | Do drewna, Do elektronarzędzi i szlifierki |
| Materiał: | Stal |
| Typ mocowania: | Cylindryczny (walcowy) |
| Zastosowanie: | Do drewna |
| Średnica [mm]: | 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10 |
| Długość całkowita [mm]: | 61, 75, 86, 93, 109, 117, 120 |
| Opakowanie: | Pudełko |
| Rodzaj zestawu: | Zestaw do wiercenia i wkręcania |
|---|---|
| Rodzaj końcówek: | Wiertła i bity |
| Liczba elementów: | 70 |
| Opakowanie: | Walizka |