- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (2)
AGD (201)
AGD do zabudowy (213)
AGD małe (437)
Komputery i tablety (3)
Foto i kamery (5)
Rowery i hulajnogi (5)
Fitness i sport (14)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| 30 - 60 | |
| 320 | |
| Centralna (3-stopniowa) | |
| Szczotkowy | |
| 31 | |
| Akumulator w zestawie | |
| Waga [kg]: | 9.4 |
| Zasilanie: | Sieciowe |
|---|---|
| Moc [W]: | 750 |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 12000 |
| Średnica tarczy [mm]: | 125 |
| Zastosowanie: | Do użytku domowego |
| Waga [kg]: | 1.8 |
| Opakowanie: | Karton |
| Nazwa systemowa (ERP): | SZLIFIERKA KĄTOWA BOSCH UNIVERSALGRIND 750-125 |
| Funkcje dodatkowe: | Włącznik z blokadą zaniku napięcia |
| Regulacja obrotów: | Nie |
| Silnik: | Szczotkowy |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Pamięć danych: | Nie |
| Alarm: | Dźwiękowy |
| Waga [kg]: | 0.29 |
| Wyświetlacz: | Nie |
| Nazwa systemowa (ERP): | DETEKTOR BOSCH GMS 120-27 |
| Funkcje dodatkowe: | Otwór do zaznaczania |
| Wymiary (SxWxG) [cm]: | 59.4 x 59.5 x 54.8 |
|---|---|
| 71 | |
| Wykonanie wnętrza piekarnika: | Emalia GranitEmail |
| Dotykowe | |
| Elektryczny | |
| Funkcje: | Zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu, Palnik WOK |
|---|---|
| Gazowa | |
| Wymiary (SxG) [cm]: | 59 x 52 |
| Szkło hartowane | |
| Kolor płyty grzewczej: | Czarny |
| 1x akumulator w zestawie | |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Zastosowanie: | Do użytku domowego |
| Funkcje: | Regulacja prędkości |
| Waga [kg]: | 2.5 |
| Maksymalna głębokość cięcia w stali [mm]: | 20 |
| Maksymalna głębokość cięcia w drewnie [mm]: | 100 |
| 2.5 | |
| Opakowanie: | Karton |
| Funkcje dodatkowe: | Blokada włącznika, Bosch SDS, Regulacja prędkości, Tłumienie drgań, Wskaźnik stanu akumulatora |
| Maksymalna prędkość brzeszczotu [skok/min]: | 3100 |
| Długość skoku [mm]: | 23 |
| Typ brzeszczotu: | S 3456 XF |
| Kompatybilność seria: | Power For All 18V |
| Funkcje: | Połączenie z okapem, Wskaźnik ciepła resztkowego |
|---|---|
| Indukcyjna | |
| Wymiary (SxG) [cm]: | 59.2 x 52.2 |
| Ozdobny szlif z przodu i po bokach | |
| Kolor płyty grzewczej: | Czarny |
| Średnica tarczy [mm]: | 230 |
|---|---|
| Przeznaczenie: | Do betonu, Do cegły |
| Nazwa systemowa (ERP): | TARCZA BOSCH 2608615031 |
| 1x akumulator w zestawie | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 3.6 |
| Przeznaczenie: | Do użytku domowego |
| Waga [kg]: | 0.33 |
| Opakowanie: | Karton |
| Nazwa systemowa (ERP): | SZCZOTKA BOSCH UNIVERSALBRUSH 06033E0002 |
| Silnik: | Bezszczotkowy |
Zakres od A do G
| Wymiary (SxWxG) [cm]: | 59.8 x 81.5 x 57.3 |
|---|---|
| Elektroniczne | |
| Funkcje: | Sterowanie smartfonem, Trzecia szuflada, Połowa załadunku, Automatyczne otwieranie drzwi |
| 14 | |
| Poziom emisji hałasu [dB]: | 42 |
| 54 kWh = 69.66 zł | |
| Nazwa systemowa (ERP): | ZMYWARKA BOSCH SMI4ECS28E A,14KPL,42DB,60CM |
| Funkcje dodatkowe: | Extra Dry, SpeedPerfect Plus, Zdalny start |
| Zastosowane technologie: | , , EfficientDry, , Kosze Flex, , RackStopper, Szuflada Vario3 |
Zakres od A do G
Wartość poza zestawem:
69,98 zł
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
|---|---|
| 4 | |
| Nazwa systemowa (ERP): | AKUMULATOR BOSCH 1607A350T0 PBA 4.0AH 18V |
| Kompatybilność marka: | Bosch |
| Kompatybilność seria: | Power For All 18V |
| 1x akumulator w zestawie | |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Kolor: | Zielono-czarny |
| Nazwa systemowa (ERP): | NOŻYCE DO KRZEWÓW I TRAWY AKUMULATOROWE BOSCH ISIO 4V 1,5AH |
| Moc [W]: | 550 |
|---|---|
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 33000 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Waga [kg]: | 1.4 |
| Blokada wrzeciona: | Nie |
| Przyłącze odsysania pyłu: | Nie |
| Opakowanie: | Karton |
| Nazwa systemowa (ERP): | FREZARKA KRAWĘDZIOWA BOSCH GKF 550 |
| Regulacja obrotów: | Nie |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
|---|---|
| 5 | |
| Czas ładowania [min]: | 70 |
| Nazwa systemowa (ERP): | AKUMULATOR BOSCH PROFESSIONAL 1600A002U5 GBA 5.0 AH |
| Kompatybilność marka: | Bosch |
| Kompatybilność seria: | Professional 18V |
| Zasilanie: | Sieciowe |
|---|---|
| Moc [W]: | 1400 |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 480, 750 |
| Funkcje: | Regulacja prędkości |
| Waga [kg]: | 4.2 |
| Liczba biegów: | 2 |
| Ilość mieszadeł: | 0 |
| Opakowanie: | Karton |
| Nazwa systemowa (ERP): | MIESZARKA BOSCH PROFESSIONAL 06011C4020 GRW 140 |
| Zasilanie: | Bateryjne |
|---|---|
| Pomiar elektroniczny: | Tak |
| Wyświetlacz: | Tak |
| Nazwa systemowa (ERP): | WILGOTNOMIEŚĆ BOSCH UNIVERSALHUMID |
| Przeznaczenie: | Do wrzecion |
|---|---|
| Opakowanie: | Tubka |
| Nazwa systemowa (ERP): | SMAR DO WIERTEŁ BOSCH SDS 2608002021 |
| Moc [W]: | 500 |
|---|---|
| Funkcje: | Blender, Tryb pulsacyjny, Możliwość mycia końcówek w zmywarce, System zabezpieczający przed przypadkowym uruchomieniem |
| Kolor: | Biały |
| Nazwa systemowa (ERP): | MIKSER RĘCZNY BOSCH MFQ4070 (BIEL) 500W |
| 500 | |
| Liczba prędkości: | 5 |
| Konstrukcja: | Ergonomiczny kształt, Miękki uchwyt, Przycisk zwalniający końcówki |
| Funkcje dodatkowe: | Funkcja Turbo, Możliwość pracy z nasadką do miksowania |
| Regulacja obrotów: | Mechaniczna-skokowa |
| Funkcje: | Wskaźnik ciepła resztkowego |
|---|---|
| Indukcyjna | |
| Wymiary (SxG) [cm]: | 91.6 x 52.7 |
| Ozdobny szlif z przodu i z tyłu, Stalowe listwy po bokach | |
| Kolor płyty grzewczej: | Czarny |
| Zasilanie: | Bateryjne |
|---|---|
| Pamięć danych: | Nie |
| Alarm: | Dźwiękowy |
| Wyświetlacz: | Nie |
| Nazwa systemowa (ERP): | WYKRYWACZ UNIWERSALNY BOSCH TRUVO |
| Funkcje dodatkowe: | Brak |
| Średnica tarczy [mm]: | 76 |
|---|---|
| Przeznaczenie: | Do stali nierdzewnej |
| Nazwa systemowa (ERP): | TARCZA DO CIĘCIA BOSCH 2608601520 76 MM (5 SZT.) |
| Zasilanie: | Bateryjne |
|---|---|
| Wyświetlacz: | Podświetlany ekran LCD |
| Nazwa systemowa (ERP): | DALMIERZ LASEROWY BOSCH PROFESSIONAL GLM 40-31 0601075000 |
| Pamięć urządzenia: | 10 pomiarów |
| Zasięg pomiaru [m]: | 40 |
| Funkcje: | Zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu, Palnik WOK |
|---|---|
| Gazowa | |
| Wymiary (SxG) [cm]: | 91.5 x 52 |
| Szkło hartowane | |
| Kolor płyty grzewczej: | Czarny |
| Zasilanie: | Bateryjne |
|---|---|
| Wyświetlacz: | Monochromatyczny LCD |
| Nazwa systemowa (ERP): | MIERNIK ODLEGŁOŚCI BOSCH EASYDISTANCE 20 |
| Pamięć urządzenia: | 3 pomiary (do wyłączenia urządzenia) |
| Zasięg pomiaru [m]: | 20 |
| Zasilanie: | Sieciowe |
|---|---|
| Moc [W]: | 450 |
| Funkcje: | Miksowanie |
| Kolor: | Biało-czerwony |
| Nazwa systemowa (ERP): | BLENDER BOSCH MSM64010 |
| 450 | |
| Wymiary (SxWxG) [cm]: | 59.4 x 59.5 x 54.8 |
|---|---|
| 71 | |
| Wykonanie wnętrza piekarnika: | Emalia GranitEmail |
| Pokrętła | |
| Elektryczny | |
| Zasilanie: | Sieciowe |
|---|---|
| Moc [W]: | 550 |
| Zastosowanie: | Do użytku domowego, Do użytku profesjonalnego |
| Waga [kg]: | 2.29 |
| Maksymalna głębokość cięcia w stali [mm]: | 15 |
| Maksymalna głębokość cięcia w drewnie [mm]: | 75 |
| Opakowanie: | Walizka |
| Nazwa systemowa (ERP): | WYRZYNARKA BOSCH GST 750 PROFESSIONAL |
| Funkcje dodatkowe: | Możliwość odsysania pyłu po podłączeniu odkurzacza uniwersalnego |
| Regulacja obrotów: | Tak |
| Silnik: | Bezszczotkowy |
| Maksymalna prędkość brzeszczotu [skok/min]: | 3200 |
| Długość skoku [mm]: | 20 |
| Typ brzeszczotu: | Z uchwytem typu T |
| Pojemność [l]: | 20 |
|---|---|
| Rodzaj mocowania: | Z otworem uniwersalnym |
| Model odkurzacza: | AdvancedVac 18 V, AdvancedVac 20, EasyVac 3, UniversalVac 15 |
| Nazwa systemowa (ERP): | WOREK NA PYŁ BOSCH Z2 |
| Nazwa systemowa (ERP): | ŁADOWARKA BOSCH AL 18V-44 |
|---|---|
| Wskaźnik naładowania: | Tak |
| Kompatybilność marka: | Bosch |
| Kompatybilność seria: | Power For All 18V |
| Ilość gniazd: | 1 |
| Natężenie [A]: | 4.4 |