- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (2)
AGD (200)
AGD do zabudowy (213)
AGD małe (437)
Komputery i tablety (3)
Foto i kamery (5)
Rowery i hulajnogi (5)
Fitness i sport (14)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Gazowa | |
| Wymiary (SxG) [cm]: | 30.6 x 52.7 |
| Ceramika | |
| Kolor płyty grzewczej: | Czarny |
| 4750 | |
| Moc [W]: | 200 |
|---|---|
| Średnica oscylacyjna [mm]: | 1.8 |
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Waga [kg]: | 1.4 |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 26000 |
| Zastosowanie: | Do użytku domowego |
| Silnik: | Szczotkowy |
| Wyposażenie: | Papier ścierny (2 szt.), Prostokątna płyta szlifierska, Walizka |
| Regulacja obrotów: | Tak |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Rodzaj: | Nożyce do żywopłotu |
| Typ: | Akumulatorowe |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Typ: | Standardowy |
| Zasięg pomiaru [m]: | 25 |
| Wyświetlacz: | Podświetlany ekran LCD |
| Waga [kg]: | 2.2 |
|---|---|
| Maksymalna wydajność [l/h]: | 1800 |
| Maksymalna głębokość zanurzenia [m]: | 1.8 |
| Przeznaczenie: | Do wypompowywania - woda czysta |
| Zastosowanie: | Do wypompowywania - woda czysta |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
|---|---|
| Średnica oscylacyjna [mm]: | 2.5 |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Waga [kg]: | 0.93 |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 6000 - 10000 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Silnik: | Bezszczotkowy |
| Kompatybilność seria: | Professional 18V |
| Wyposażenie: | Worek na pył |
| Regulacja obrotów: | Tak |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
|---|---|
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Waga [kg]: | 2.9 |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 4300 |
| Średnica tarczy [mm]: | 160 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Rodzaj produktu: | Pilarka |
| Kompatybilność seria: | Power For All 18V |
| Wyposażenie: | Adapter, Prowadnica, Tarcza |
| Regulacja obrotów: | Nie |
| Funkcje: | Regulacja mocy ssania, Turboszczotka, Zwijacz przewodu |
|---|---|
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Waga [kg]: | 4.7 |
| 78 | |
| Zbieranie kurzu: | Pojemnik |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Rodzaj: | Nożyce do żywopłotu |
| Typ: | Akumulatorowe |
| Funkcje: | Regulacja prędkości |
|---|---|
| Moc [W]: | 1150 |
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Waga [kg]: | 6.8 |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 3050 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Silnik: | Szczotkowy |
| Energia udaru [J]: | 8.8 |
| Typ uchwytu: | SDS Max |
| Rodzaj produktu: | Młot udarowo-obrotowy |
| Moc [W]: | 1100 |
|---|---|
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Waga [kg]: | 6 |
| Przeznaczenie: | Do użytku profesjonalnego |
| Rodzaj produktu: | Odkurzacz przemysłowy |
| Funkcje dodatkowe: | Funkcja dmuchawy |
| Wyposażenie: | Dysza do spoin, Rura (2 szt.), Tuleja zaciskowa, Wąż 3 m, Zestaw dysz podłogowych, Złączka kątowa |
| Indukcyjna | |
| Wymiary (SxG) [cm]: | 30.6 x 52.7 |
| Ozdobny szlif z przodu i z tyłu, Stalowe listwy po bokach | |
| Kolor płyty grzewczej: | Czarny |
| 3700 | |
| Funkcje: | Sterowanie smartfonem, Grill (opiekacz), Termoobieg |
|---|---|
| Elektroniczne | |
| Wymiary (SxWxG) [cm]: | 59.4 x 59.5 x 54.8 |
| 71 | |
| Wykonanie wnętrza piekarnika: | Emalia GranitEmail |
| Rodzaj: | Tarcza do cięcia |
|---|---|
| Średnica tarczy [mm]: | 76 |
| Przeznaczenie: | Do drewna, Do płyt gips-karton, Do tworzyw sztucznych |
| Średnica otworu [mm]: | 10 |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
|---|---|
| Typ: | Li-Ion |
| 4 | |
| Czas ładowania [min]: | 35 |
| Wskaźnik stanu baterii: | Tak |
| Waga [g]: | 515 |
| Kompatybilność marka: | Bosch |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Typ: | Akumulatorowy |
| Waga [g]: | 740 |
| Regulacja siły wbijania: | Nie |
| Materiał wykonania: | Tworzywo sztuczne |
| Maksymalna długość zszywek [mm]: | 10 |
| Minimalna długość zszywek [mm]: | 4 |
| Napięcie akumulatora [V]: | 12 |
|---|---|
| Typ: | Li-Ion |
| 1.5 | |
| Czas ładowania [min]: | 94 |
| Wskaźnik stanu baterii: | Tak |
| Waga [g]: | 515 |
| Kompatybilność marka: | Bosch |
| Kompatybilność seria: | Power For All 12V |
| Pojemność [l]: | 290 |
|---|---|
| Wymiary (WxSxG) [cm]: | 161 x 70 x 78 |
| 201 kWh = 231.15 zł | |
| Bezpieczeństwo użytkowania: | Alarm braku zasilania, Alarm optyczny i akustyczny w przypadku wzrostu temperatury w zamrażarce, Alarm otwartych drzwi |
| Oświetlenie wnętrza: | Tak |
| Wyświetlacz: | Nie |
| Funkcje dodatkowe: | Cyfrowy wyświetlacz temperatury, , Regulowane nóżki, , Touchcontrol, |
Zakres od A do G
| Rodzaj: | Tarcza do cięcia |
|---|---|
| Przeznaczenie: | Do stali |
| Średnica otworu [mm]: | 22.2 |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 10 |
| Rodzaj: | Drogomierz |
|---|---|
| Typ: | Regulowany |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Pomiar elektroniczny: | Nie |
| Wyświetlacz: | Nie |
| Napięcie [V]: | 14.4, 18 |
|---|---|
| Waga [g]: | 629 |
| Wskaźnik naładowania: | Tak |
| Kompatybilność marka: | Bosch |
| Kompatybilność seria: | 14.4V, Power For All 18V |
| Ilość gniazd: | 1 |
| Natężenie [A]: | 8 |
| Funkcje: | Regulacja poziomów mocy, Regulacja prędkości nawiewu, Sterowanie za pomocą pilota |
|---|---|
| Rodzaj: | Klimatyzator |
| Poziom hałasu [dB]: | 64 |
| Wymiary (SxWxG) [cm]: | 46 x 80 x 40 |
| Moc [W]: | 2600 |
| Funkcje: | Blendowanie, Miksowanie, Rozdrabnianie |
|---|---|
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Funkcje dodatkowe: | Blokada bezpieczeństwa, Łatwy montaż elementów, Zabezpieczenie przed przegrzaniem |
| Regulacja obrotów: | Mechaniczna-płynna |
| Liczba prędkości: | 1 |
| Końcówki: | Do kruszenia lodu, Do miksowania, Do puree, Do ubijania |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Waga [kg]: | 4.8 |
| 1x akumulator w zestawie | |
| Poziom hałasu [dB]: | 83 |
| Kompatybilność seria: | Bosch 18V Power For All |
| Wyposażenie: | Akumulator, Ładowarka, Pistolet natryskowy, Szczotka, Wąż |
| Ciśnienie maksymalne [bar]: | 20 |
| Długość węża [m]: | 2.7 |
| Wydajność tłoczenia [litr/h]: | 132 |
| Zbiornik na detergent: | Tak |
| Zastosowanie: | Do użytku domowego |
| Funkcja podgrzewania wody: | Nie |
Zakres od A do G
| Funkcje: | Sterowanie smartfonem, Trzecia szuflada, Połowa załadunku, Automatyczne otwieranie drzwi |
|---|---|
| Elektroniczne | |
| Wymiary (SxWxG) [cm]: | 60 x 85 x 60 |
| Bezpieczeństwo użytkowania: | Zabezpieczenie przed dziećmi |
| Funkcje dodatkowe: | Automatyka rozpoznawania detergentu, Innowacyjny 3 częściowy system filtrów, |
Zakres od A do G
| Rodzaj: | Tarcza |
|---|---|
| Średnica tarczy [mm]: | 210 |
| Przeznaczenie: | Do stali |
| Średnica otworu [mm]: | 30 |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |