- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (230)
AGD (314)
AGD do zabudowy (72)
AGD małe (96)
Komputery i tablety (23)
Dom (14)
Supermarket (11)
Outlet (66)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Indukcyjna | |
| Wymiary (SxG) [cm]: | 79.5 x 52 |
| Szkło ceramiczne - szlif, bez ramki | |
| Kolor płyty grzewczej: | Czarny |
| 7360 | |
| Funkcje: | Programator czasowy, Regulacja temperatury |
|---|---|
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
| 11 | |
| Moc [W]: | 2700 |
| Pojemność koszyka [kg]: | 11 |
| Funkcje: | Elektroszczotka, Turboszczotka, Podświetlana szczotka, Wyświetlacz, Odłączany odkurzacz ręczny, Regulacja mocy ssania... |
|---|---|
| Napięcie akumulatora [V]: | 25.2 |
| 60 | |
| Pojemność pojemnika/worka [l]: | 0.5 |
| Konstrukcja: | Silnik inwerterowy, Wyjmowany akumulator |
| 80 | |
| Waga [kg]: | 8.9 |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
Zakres od A do G
| Funkcje: | Autodozowanie, Trzecia szuflada, Połowa załadunku, Automatyczne otwieranie drzwi |
|---|---|
| Elektroniczne | |
| Wymiary (SxWxG) [cm]: | 44.8 x 85 x 60 |
| 10 | |
| 60 kWh = 77.4 zł |
Zakres od A do G
| Funkcje: | Elektroszczotka, Turboszczotka, Możliwość wymiany baterii, Wyświetlacz, Odłączany odkurzacz ręczny... |
|---|---|
| Napięcie akumulatora [V]: | 25.2 |
| 85 | |
| Pojemność pojemnika/worka [l]: | 2 |
| Konstrukcja: | Kółka obrotowe |
| 70 | |
| Waga [kg]: | 9 |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
Sugerowana cena producenta:
2 499 zł
Zakres od A do G
| Funkcje: | Silnik inwerterowy, Wyświetlacz elektroniczny |
|---|---|
| 8 | |
| 6 | |
| 1400 | |
| 76 | |
| Wyposażenie: | Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna |
Zakres od A do G
| Funkcje: | Programator czasowy, Regulacja temperatury |
|---|---|
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
| 6.7 | |
| Moc [W]: | 1350 |
| Zakres temperatury (min-max): | 80 - 200 °C |
| Funkcje: | Programator czasowy, Regulacja temperatury |
|---|---|
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
| 7.7 | |
| Moc [W]: | 2100 |
| Pojemność koszyka [kg]: | 7.7 |
Sugerowana cena producenta:
439 zł
| Funkcje: | Grill (opiekacz), Termoobieg |
|---|---|
| Dotykowe, Pokrętła | |
| 77 | |
| Wymiary (SxWxG) [cm]: | 59.5 x 59.5 x 56.4 |
| Wykonanie wnętrza piekarnika: | Emalia |
Sugerowana cena producenta:
349 zł
Zakres od A do G
| Funkcje: | Autodozowanie, Trzecia szuflada, Połowa załadunku, Automatyczne otwieranie drzwi |
|---|---|
| Elektroniczne | |
| Wymiary (SxWxG) [cm]: | 44.8 x 81.5 x 55 |
| 10 | |
| 59 kWh = 76.11 zł | |
| Wyposażenie: | Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna |
Zakres od A do G
Sugerowana cena producenta:
2 449 zł
| Funkcje: | Programator czasowy, Regulacja temperatury |
|---|---|
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
| 7 | |
| Moc [W]: | 1800 |
| Zakres temperatury (min-max): | 40 - 200 °C |
| Funkcje: | Regulacja poziomów mocy, Regulacja prędkości nawiewu, Sterowanie za pomocą pilota |
|---|---|
| 58 | |
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Rodzaj: | Wentylator stojący |
| Moc [W]: | 24 |
| Średnica śmigła [cm]: | 18 |
| Liczba poziomów mocy: | 9 |
| Zakres działania 0-360°: | 0 - 135° |
| Długość przewodu zasilającego [cm]: | 200 |
| Wyposażenie: | Pilot |
Zakres od A do G
| Funkcje: | Sterowanie smartfonem, Autodozowanie, Trzecia szuflada, Automatyczne otwieranie drzwi |
|---|---|
| Elektroniczne | |
| Wymiary (SxWxG) [cm]: | 59.8 x 81.6 x 55.5 |
| 16 | |
| 55 kWh = 70.95 zł | |
| Wyposażenie: | Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna |
Zakres od A do G
| Funkcje: | Programator czasowy, Regulacja temperatury |
|---|---|
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
| 5.2 | |
| Moc [W]: | 1600 |
| Zakres temperatury (min-max): | 40 - 200 °C |
Sugerowana cena producenta:
299 zł
| Funkcje: | Regulacja poziomów mocy, Regulacja prędkości nawiewu, Sterowanie za pomocą pilota |
|---|---|
| Poziom hałasu [dB]: | 65 |
| Wymiary (SxWxG) [cm]: | 30 x 67 x 33 |
| Rodzaj: | Klimatyzator |
| Moc [W]: | 2500 |
| Funkcje: | Grill (opiekacz), Termoobieg |
|---|---|
| Dotykowe | |
| 50 | |
| Wymiary (SxWxG) [cm]: | 59.5 x 45.5 x 54.6 |
| Wykonanie wnętrza piekarnika: | Emalia |
| Funkcje: | Filtracja powietrza, Timer |
|---|---|
| 42 | |
| 58 | |
| Rodzaj: | Oczyszczacz powietrza |
| 20 | |
| Technologia oczyszczania: | Wielostopniowa |
| HEPA, Węglowy, Wstępny |
| Funkcje: | Programator czasowy, Regulacja temperatury |
|---|---|
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
| 6.3 | |
| Moc [W]: | 1800 |
| Pojemność koszyka [kg]: | 6.3 |
Zakres od A do G
| Funkcje: | Trzecia szuflada, Połowa załadunku |
|---|---|
| Elektroniczne | |
| Wymiary (SxWxG) [cm]: | 44.8 x 81.5 x 60 |
| 11 | |
| 81 kWh = 104.49 zł | |
| Wyposażenie: | Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna |
Zakres od A do G
| Funkcje: | Programator czasowy, Regulacja temperatury |
|---|---|
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
| 8.6 | |
| Moc [W]: | 1700 |
| Zakres temperatury (min-max): | 80 - 200 °C |
Sugerowana cena producenta:
799 zł
Zakres od A do G
| Funkcje: | Sterowanie smartfonem, Trzecia szuflada, Automatyczne otwieranie drzwi |
|---|---|
| Elektroniczne | |
| Wymiary (SxWxG) [cm]: | 59.8 x 81.6 x 55.5 |
| 16 | |
| 76 kWh = 98.04 zł | |
| Wyposażenie: | Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Funkcje: | Sterowanie smartfonem, Autodozowanie, Automatyczne otwieranie drzwi |
|---|---|
| Elektroniczne | |
| Wymiary (SxWxG) [cm]: | 59.8 x 81.6 x 55.5 |
| 16 | |
| 66 kWh = 85.14 zł | |
| Wyposażenie: | Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna |
Zakres od A do G
| Funkcje: | Programator czasowy, Regulacja temperatury |
|---|---|
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
| 5 | |
| Moc [W]: | 1700 |
| Zakres temperatury (min-max): | 80 - 200 °C |
Sugerowana cena producenta:
559 zł
Zakres od A do G
| Funkcje: | Sterowanie smartfonem, Autodozowanie, Trzecia szuflada, Automatyczne otwieranie drzwi |
|---|---|
| Elektroniczne | |
| Wymiary (SxWxG) [cm]: | 59.8 x 81.6 x 55.5 |
| 16 | |
| 49 kWh = 63.21 zł | |
| Wyposażenie: | Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna |
Zakres od A do G
| Sterowanie: | Pilot |
|---|---|
| Waga [kg]: | 6.3 |
| Wyposażenie: | Kabel zasilający, Pilot |
| 3000 | |
| 2000000:1 (dynamiczny), 2000:1 (natywny) | |
| Tak | |
| Tak |