- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (65)
Komputery i tablety (111)
Smartfony i zegarki (4882)
Foto i kamery (8)
Gaming (4)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Rodzaj: | Smartwatch |
|---|---|
| Tak | |
| Komunikacja: | 4G (LTE) eSIM, Bluetooth, NFC, WiFi |
| Android | |
Sugerowana cena producenta:
1 549 zł
Zakres od A do G
| Ekran: | 31.6", 3840 x 2160px, OLED |
|---|---|
| 240 | |
| 0.03 [GTG] | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 250 |
Zakres od A do G
Sugerowana cena producenta:
4 849 zł
Zakres od A do G
| Ekran: | 27", 2560 x 1440px, VA |
|---|---|
| 180 | |
| 1 [MPRT] | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 300 |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Ekran: | 32", 3840 x 2160px, OLED |
|---|---|
| 240 | |
| 0.03 [GTG] | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 260 |
Zakres od A do G
Sugerowana cena producenta:
4 949 zł
Zakres od A do G
Sugerowana cena producenta:
1 949 zł
Zakres od A do G
| Ekran: | 27", 3840 x 2160px, IPS |
|---|---|
| 180 (4K), 360 (FHD) | |
| 1 [GTG] | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 350 |
Zakres od A do G
| Komunikacja: | Bezprzewodowa |
|---|---|
| Impedancja [Ω]: | 3 |
| Liczba kolumn w zestawie: | |
| Kolor: | Czarny |
| Typ: | |
| Materiał wykonania: | Tworzywo sztuczne |
Zakres od A do G
| Ekran: | 27", 1920 x 1080px, IPS |
|---|---|
| 300 | |
| 1 [GTG] | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 300 |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Ekran: | 27", 2560 x 1440px, OLED |
|---|---|
| 360 | |
| 0.03 [GTG] | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 250 (SDR) |
Zakres od A do G
Sugerowana cena producenta:
3 599 zł
Zakres od A do G
| Ekran: | 34", 3440 x 1440px, VA |
|---|---|
| 100 | |
| 5 | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 350 |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Ekran: | 27", 2560 x 1440px, IPS |
|---|---|
| 350 | |
| 1 [GTG] | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 350 |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Ekran: | 39.6", 5120 x 2160px, VA |
|---|---|
| 180 | |
| 1 [GTG] | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 350 (SDR) |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Ekran: | 48.9", 5120 x 1440px, OLED |
|---|---|
| 240 | |
| 0.03 [GTG] | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 250 |
Zakres od A do G
Sugerowana cena producenta:
5 049 zł
Zakres od A do G
| Ekran: | 27", 2560 x 1440px, OLED |
|---|---|
| 500 | |
| 0.03 [GTG] | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 300 |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Ekran: | 27", 3840 x 2160px, IPS |
|---|---|
| 60 | |
| 5 [GTG] | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 350 |
Zakres od A do G
Sugerowana cena producenta:
1 099 zł
Zakres od A do G
| Ekran: | 32", 3840 x 2160px, VA |
|---|---|
| 60 | |
| 5 [GTG] | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 350 |
Zakres od A do G
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Obsługuje urządzenia: | |
| Podświetlenie przycisków: | Nie |
| Wyświetlacz: | Nie |
| Możliwość programowania: | Nie |
Zakres od A do G
| Ekran: | 32", 3840 x 2160px, VA |
|---|---|
| 60 | |
| 4 [GTG] | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 400 |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Ekran: | 37", 3840 x 2160px, VA |
|---|---|
| 60 | |
| 5 | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 300 (SDR) |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Ekran: | 24", 1920 x 1080px, IPS |
|---|---|
| 120 | |
| 5 [GTG] | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 250 |
Zakres od A do G
Sugerowana cena producenta:
449 zł
Zakres od A do G
| Ekran: | 49", 5120 x 1440px, VA |
|---|---|
| 120 | |
| 5 [GTG] | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 350 |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Ekran: | 49", 5120 x 1440px, OLED |
|---|---|
| 144 | |
| 0.03 [GTG] | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 250 |
Zakres od A do G
Sugerowana cena producenta:
4 349 zł
| Kolor: | Szary |
|---|---|
| Wyświetlacz: | Nie |
| Pojemność nominalna [mAh]: | 1000 |
| Prąd wyjściowy [A]: | 0.5 |
| Liczba portów wyjściowych [szt]: | 0 |
| Funkcje ładowania: | Ładowanie indukcyjne , Fast Charge |
| Materiał wykonania: | Tworzywo ABS |
| Zintegrowany kabel: | Nie |
| Kabel w zestawie: | Nie |
Zakres od A do G
| Ekran: | 32", 2560 x 1440px, IPS |
|---|---|
| 100 | |
| 5 | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 350 |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Ekran: | 36.5", 3840 x 2160px, VA |
|---|---|
| 165 | |
| 1 [GTG] | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 350 (SDR) |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Ekran: | 34", 3440 x 1440px, VA |
|---|---|
| 100 | |
| 5 [GTG] | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 300 |
Zakres od A do G
Sugerowana cena producenta:
1 349 zł
Zakres od A do G
| Ekran: | 27", 3840 x 2160px, IPS |
|---|---|
| 60 | |
| 5 | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 350 |
Zakres od A do G