- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (66)
Komputery i tablety (110)
Smartfony i zegarki (4888)
Foto i kamery (8)
Gaming (4)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
Zakres od A do G
| Ekran: | 49", 5120 x 1440px, OLED |
|---|---|
| 144 | |
| 0.03 [GTG] | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 250 |
Zakres od A do G
Sugerowana cena producenta:
4 349 zł
| Pojemność nominalna [mAh]: | 1000 |
|---|---|
| Prąd wyjściowy [A]: | 0.5 |
| Liczba portów wyjściowych [szt]: | 0 |
| Funkcje ładowania: | Ładowanie indukcyjne , Fast Charge |
| Materiał wykonania: | Tworzywo ABS |
| Zintegrowany kabel: | Nie |
| Kabel w zestawie: | Nie |
Zakres od A do G
| Ekran: | 32", 2560 x 1440px, IPS |
|---|---|
| 100 | |
| 5 | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 350 |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Ekran: | 36.5", 3840 x 2160px, VA |
|---|---|
| 165 | |
| 1 [GTG] | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 350 (SDR) |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Ekran: | 34", 3440 x 1440px, VA |
|---|---|
| 100 | |
| 5 [GTG] | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 300 |
Zakres od A do G
Sugerowana cena producenta:
1 349 zł
Zakres od A do G
| Ekran: | 27", 3840 x 2160px, IPS |
|---|---|
| 60 | |
| 5 | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 350 |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Ekran: | 34", 3440 x 1440px, VA |
|---|---|
| 100 | |
| 5 | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 350 |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Ekran: | 34", 3440 x 1440px, VA |
|---|---|
| 100 | |
| 5 | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 350 |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Ekran: | 49", 5120 x 1440px, OLED |
|---|---|
| 240 | |
| 0.03 [GTG] | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 250 |
Zakres od A do G
| Rodzaj: | Kabel |
|---|---|
| Typ: | USB-A - USB Typ-C |
| Długość [m]: | 1.5 |
| Wyświetlacz LCD: | Nie |
| Kabel kątowy: | Nie |
| Kabel magnetyczny: | Nie |
Sugerowana cena producenta:
49 zł
| Rodzaj: | Kabel |
|---|---|
| Typ: | USB-C - USB-C |
| Długość [m]: | 1 |
| Wyświetlacz LCD: | Nie |
| Kabel kątowy: | Nie |
| Kabel magnetyczny: | Nie |
Sugerowana cena producenta:
49 zł
| Rodzaj: | Kabel |
|---|---|
| Typ: | USB-A - USB Typ-C |
| Długość [m]: | 1.5 |
| Wyświetlacz LCD: | Nie |
| Kabel kątowy: | Nie |
| Kabel magnetyczny: | Nie |
| Rodzaj: | Kabel |
|---|---|
| Typ: | USB-C - USB-C |
| Długość [m]: | 1 |
| Wyświetlacz LCD: | Nie |
| Kabel kątowy: | Nie |
| Kabel magnetyczny: | Nie |
Sugerowana cena producenta:
69 zł
| Rodzaj: | Kabel |
|---|---|
| Typ: | USB-C - USB-C |
| Długość [m]: | 1.8 |
| Wyświetlacz LCD: | Nie |
| Kabel kątowy: | Nie |
| Kabel magnetyczny: | Nie |
Sugerowana cena producenta:
69 zł
| Rodzaj: | Kabel |
|---|---|
| Typ: | USB-C - USB-C |
| Długość [m]: | 1.8 |
| Wyświetlacz LCD: | Nie |
| Kabel kątowy: | Nie |
| Kabel magnetyczny: | Nie |
Sugerowana cena producenta:
89 zł
| Rodzaj: | Kabel |
|---|---|
| Typ: | USB-C - USB-C |
| Długość [m]: | 1 |
| Wyświetlacz LCD: | Nie |
| Kabel kątowy: | Nie |
| Kabel magnetyczny: | Nie |
| Rodzaj: | Kabel |
|---|---|
| Typ: | USB-C - USB-C |
| Długość [m]: | 1.8 |
| Wyświetlacz LCD: | Nie |
| Kabel kątowy: | Nie |
| Kabel magnetyczny: | Nie |
Sugerowana cena producenta:
69 zł
| Rodzaj: | Kabel |
|---|---|
| Typ: | USB-C - USB-C |
| Długość [m]: | 1 |
| Wyświetlacz LCD: | Nie |
| Kabel kątowy: | Nie |
| Kabel magnetyczny: | Nie |
Sugerowana cena producenta:
69 zł