- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (10)
AGD (57)
AGD do zabudowy (198)
AGD małe (3519)
Komputery i tablety (8)
Foto i kamery (14)
Rowery i hulajnogi (16)
Fitness i sport (10)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| 6.2 | |
| Moc [W]: | 2000 |
| Pojemność koszyka [kg]: | 6.2 |
| Zakres temperatury (min-max): | 40 - 240 °C |
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| Moc [W]: | 1500 |
| Pojemność koszyka [kg]: | 6 |
| Zakres temperatury (min-max): | 80 - 200 °C |
| Możliwość mycia części w zmywarce: | Nie |
| Typ: | Szczoteczka międzyzębowa |
|---|---|
| Funkcje: | Usuwania płytki nazębnej z przestrzeni międzyzębowych, Usuwania z przestrzeni międzyzębowych resztek jedzenia |
| Rodzaj: | Szczoteczka międzyzębowa |
| Materiał wykonania: | Nylon, Tworzywo sztuczne |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 6 |
| Kolor: | Fioletowy |
| Informacje dodatkowe: | Ergonomiczny, antypoślizgowy uchwyt, Kompaktowa i łatwa w użyciu... |
| Rodzaj: | Szczoteczka |
|---|---|
| Materiał wykonania: | Tworzywo sztuczne |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 5 |
| Kolor: | Biało-szary |
| Cechy: | Końcówka do czyszczenia smoczków, Łatwy do czyszczenia materiał |
| Zawartość zestawu: | 1 x gąbka, 4 x szczoteczka |
| Wysokość [cm]: | 5.7 |
| Szerokość [cm]: | 34.8 |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
|---|---|
| Rozmiar: | Uniwersalny |
| Kolor: | Beżowy |
| Zawartość zestawu: | 1 x szczotka do włosów |
| Kształt: | Okrągły |
| Typ: | Akcesorium czyszczące |
|---|---|
| Kolor: | Czarno-niebieski |
| Zawartość zestawu: | 2 x szczotka |
| Rodzaj produktu: | Szczotka główna |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 2 |
| Funkcje dodatkowe: | Obrotowa głowica |
|---|---|
| Rodzaj: | Dysza, Szczotka |
| Kompatybilność: | K 2, K 3, K 4, K 5, K 6, K 7 |
| Typ: | Akcesoria wymienne |
|---|---|
| Rodzaj: | Szczotka |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Kolor: | Czarny |
| Rodzaj produktu: | Szczotka |
| Liczba szt w opakowaniu: | 1 |
| Kompatybilność: | KARCHER SC 1, KARCHER SI 4 Premium |
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Rodzaj produktu: | Końcówka do szczoteczki sonicznej |
| Liczba szt.: | 6 |
| Miękkość włosia: | Średnio miękkie |
| Typ: | Soniczna |
|---|---|
| Funkcje: | Sygnalizator czasu mycia, Czujnik siły nacisku |
| Funkcje dodatkowe: | 3 stopnie intensywności pracy, Funkcja Easy Start, Quadpacer, SmarTimer |
| Kolor: | Zielony |
| Czas działania: | do 14 dni |
| Ruchy soniczne [ruchów/min]: | 31000 |
| Tryb pracy: | Clean |
| Liczba końcówek: | 1 |
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| 8 | |
| Moc [W]: | 2850 |
| Pojemność koszyka [kg]: | 1.4 |
| Zakres temperatury (min-max): | 80 - 200 °C |
Sugerowana cena producenta:
749 zł
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| 4.5 | |
| Moc [W]: | 2100 |
| Pojemność koszyka [kg]: | 4.5 |
| Zakres temperatury (min-max): | 35 - 200 °C |
| Typ: | Soniczna |
|---|---|
| Funkcje: | Sygnalizator czasu mycia |
| Funkcje dodatkowe: | Automatyczne wyłączanie, Wodoodporność IPX7 |
| Kolor: | Biały |
| Czas działania: | do 45 dni |
| Ruchy soniczne [ruchów/min]: | 43000 |
| Tryb pracy: | Delikatne czyszczenie, Masaż, Normal |
| Liczba końcówek: | 2 |
| Rodzaj: | Zbiornik na deszczówkę |
|---|---|
| Kolor: | Szary |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pojemność użytkowa [l]: | 450 |
| Materiał pojemnika: | Tworzywo sztuczne |
| Mrozoodporny: | Tak |
| Wskaźnik poziomu wody: | Nie |
| Wysokość [cm]: | 115 |
| Szerokość [cm]: | 57.3 |
| Funkcje dodatkowe: | Obrotowa głowica |
|---|---|
| Rodzaj: | Szczotka obrotowa |
| Kompatybilność: | K 2, K 3, K 4, K 5, K 6, K 7 |
| Typ: | Akcesoria wymienne |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Zawartość zestawu: | 1 x ssawka pędzlowa z obrotowym przegubem |
| Rodzaj produktu: | Szczotka |
| Liczba szt w opakowaniu: | 1 |
| Typ: | Podłogowa |
|---|---|
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Kolor: | Biały |
| Wysokość [cm]: | 38.5 |
| Szerokość [cm]: | 11.5 |
| Powierzchnia: | Matowa |
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Rodzaj produktu: | Końcówka do szczoteczki rotacyjnej |
| Liczba szt.: | 24 |
| Miękkość włosia: | Średnia |
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Rodzaj produktu: | Końcówka do szczoteczki rotacyjnej |
| Liczba szt.: | 16 |
| Miękkość włosia: | Średnia |
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Rodzaj produktu: | Końcówka do szczoteczki rotacyjnej |
| Liczba szt.: | 8 |
| Miękkość włosia: | Średnia |
| Typ: | Magnetyczna |
|---|---|
| Funkcje: | Sygnalizator czasu mycia, Czujnik siły nacisku |
| Funkcje dodatkowe: | Okrągła główka szczoteczki z łagodnymi mikrowibracjami |
| Kolor: | Różowy |
| Czas działania: | do 14 dni |
| Tryb pracy: | Codzienne czyszczenie, Wybielanie |
| Liczba końcówek: | 1 |
| Rodzaj: | Szczotka do czyszczenia |
|---|---|
| Zastosowanie: | Czyszczenie |
| Kolor: | Turkusowo-szary |
| Kompatybilność: | CleanSystem |
| Możliwość podłączenia wody: | Tak |
| Właściwości czyszczące: | Do lameli, Do żaluzji |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
|---|---|
| Rozmiar: | Uniwersalny |
| Kolor: | Brązowy |
| Zawartość zestawu: | 1 x szczotka do brody |
| Kształt: | Owalny |
| Rodzaj: | Zbieracz wody deszczowej |
|---|---|
| Zastosowanie: | Zbieranie wody z rynny |
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Kolor: | Szary |
| Wysokość [cm]: | 5 |
| Szerokość [cm]: | 31.5 |
| Elementy zestawu: | Akcesoria, Reduktor, Wąż |
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| 7.6 | |
| Moc [W]: | 2400 |
| Pojemność koszyka [kg]: | 3.2 |
| Zakres temperatury (min-max): | 40 - 240 °C |
| Materiał: | Stal nierdzewna, Tworzywo sztuczne |
|---|---|
| Kolor: | Brąz szczotkowany |
| Cechy: | Napełnianie od góry |
| Wysokość [cm]: | 33 |
| Szerokość [cm]: | 10.4 |
| Pojemność [ml]: | 500 |
| Średnica otworu do montażu: | 26 mm |
Sugerowana cena producenta:
169 zł