- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (10)
AGD (61)
AGD do zabudowy (197)
AGD małe (3533)
Komputery i tablety (8)
Foto i kamery (14)
Rowery i hulajnogi (16)
Fitness i sport (10)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Czas działania: | do 120 dni |
|---|---|
| Ruchy soniczne [ruchów/min]: | 45000 |
| Tryb pracy: | Clean, Gum Care, High, White |
| Typ: | Soniczna |
| Liczba końcówek: | 4 |
| Funkcje dodatkowe: | 4 tryby pracy, Cicha praca, Delikatna dla szkliwa zębów i dziąseł, Dezynfekcja UV, Ergonomiczna konstrukcja uchwytu... |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Czas działania: | do 120 dni |
|---|---|
| Ruchy soniczne [ruchów/min]: | 45000 |
| Tryb pracy: | Clean, Gum Care, High, White |
| Typ: | Soniczna |
| Liczba końcówek: | 3 |
| Funkcje dodatkowe: | 4 tryby pracy, Cicha praca, Delikatna dla szkliwa zębów i dziąseł, Dezynfekcja UV, Ergonomiczna konstrukcja uchwytu... |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Czas działania: | do 120 dni |
|---|---|
| Ruchy soniczne [ruchów/min]: | 45000 |
| Tryb pracy: | Clean, Gum Care, High, White |
| Typ: | Soniczna |
| Liczba końcówek: | 2 |
| Funkcje dodatkowe: | 4 tryby pracy, Cicha praca, Delikatna dla szkliwa zębów i dziąseł, Ergonomiczna konstrukcja uchwytu, Wodoodporność IPX7 |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Funkcje: | Programator czasowy, Regulacja temperatury |
|---|---|
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
| Moc [W]: | 2400 |
| Pojemność koszyka [kg]: | 5 |
| Zakres temperatury (min-max): | 35 - 210 °C |
| Funkcje: | 5 trybów pracy, Bezprzewodowy, Podgrzewanie, Wodoodporność, Wyświetlacz LED |
|---|---|
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Soniczna: | Tak |
| Czas pracy na akumulatorze [min]: | 120 |
| Funkcje: | 5 trybów pracy, Bezprzewodowy, Podgrzewanie, Wodoodporność, Wyświetlacz LED |
|---|---|
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Soniczna: | Tak |
| Czas pracy na akumulatorze [min]: | 120 |
| Czas działania: | Do 50 dni |
|---|---|
| Ruchy soniczne [ruchów/min]: | 18000 |
| Tryb pracy: | Codzienne czyszczenie |
| Funkcje: | Sygnalizator czasu mycia, Dla dzieci |
| Typ: | Soniczna |
| Liczba końcówek: | 2 |
| Funkcje dodatkowe: | 2 stopnie intensywności pracy, Przypomnienie o konieczności zmiany szczotkowanego obszaru jamy ustnej... |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
Sugerowana cena producenta:
139 zł
| Funkcje: | 5 poziomów intensywności, Inteligentny timer, Ładowanie magnetyczne, Masaż wibracyjny, Oczyszczanie, Terapia ciepłem... |
|---|---|
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Soniczna: | Tak |
| Czas pracy na akumulatorze [min]: | 60 |
Sugerowana cena producenta:
159 zł
| Zastosowanie: | Ochrona przed osadzaniem się zabrudzeń |
|---|---|
| Zawartość zestawu: | 1 x osłona szczotki głównej |
| Rodzaj produktu: | Osłona |
| Liczba szt w opakowaniu: | 1 |
| Współpracuje z produktem: | Mova E30 Ultra, Mova P10 Pro Ultra, Mova P10 Ultra, Mova S10, Mova S10 Plus |
| Funkcje: | Programator czasowy, Regulacja temperatury |
|---|---|
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
| Moc [W]: | 1400 |
| Pojemność koszyka [kg]: | 7 |
| Zakres temperatury (min-max): | 80 - 200 °C |
| Funkcje: | Programator czasowy, Regulacja temperatury |
|---|---|
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
| Moc [W]: | 2600 |
| Zakres temperatury (min-max): | 40 - 200 °C |
| Możliwość mycia części w zmywarce: | Kratka |
| Czas działania: | do 70 dni |
|---|---|
| Ruchy soniczne [ruchów/min]: | 90000 |
| Tryb pracy: | Clean, Intensywne usuwanie przebarwień, Masaż, Sensitive, White |
| Funkcje: | Sygnalizator czasu mycia, Czujnik siły nacisku |
| Typ: | Soniczna |
| Liczba końcówek: | 2 |
| Funkcje dodatkowe: | Dezynfekcja UV, Etui z możliwością ładowania, Funkcja pamięci, Technologia SonicTrue, Usuwa chorobotwórcze bakterie... |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Funkcje: | Programator czasowy, Regulacja temperatury |
|---|---|
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
| Moc [W]: | 2200 |
| Pojemność koszyka [kg]: | 0.4 |
| Zakres temperatury (min-max): | 60 - 200 °C |
| Funkcje: | 2 stopniowa regulacja prędkości, Bezprzewodowy, Obrotowa technologia 360° |
|---|---|
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Soniczna: | Nie |
| Czas pracy na akumulatorze [min]: | 180 |
| Funkcje: | Programator czasowy, Regulacja temperatury |
|---|---|
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
| Moc [W]: | 1400 |
| Pojemność koszyka [kg]: | 3.2 |
| Zakres temperatury (min-max): | 80 - 200 °C |
| Rodzaj produktu: | Końcówka do szczoteczki sonicznej |
|---|---|
| Współpracuje z produktem: | Niceboy Ion Sonic Pro UV |
| Liczba szt.: | 2 |
| 180 dni | |
| Funkcje: | Regulacja temperatury |
|---|---|
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
| Moc [W]: | 1500 |
| Pojemność koszyka [kg]: | 1.4 |
| Zakres temperatury (min-max): | 60 - 200 °C |
| Zastosowanie: | Podłoga, Utrzymanie i konserwacja odkurzacza |
|---|---|
| Zawartość zestawu: | 1 x szczotka główna |
| Rodzaj produktu: | Szczotka główna |
| Liczba szt w opakowaniu: | 1 |
| Współpracuje z produktem: | Narwal X Plus, Narwal X Ultra, Narwal Z Ultra, Narwal Z10 Ultra |
| Funkcje: | Programator czasowy, Regulacja temperatury |
|---|---|
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
| Moc [W]: | 2460 |
| Pojemność koszyka [kg]: | 11 |
| Zakres temperatury (min-max): | 0 - 200 °C |
| Rodzaj: | Zbiornik na deszczówkę |
|---|---|
| Kształt: | Walec |
| Materiał pojemnika: | PVC |
| Mrozoodporny: | Nie |
| Wskaźnik poziomu wody: | Nie |
| Szerokość [cm]: | 80 |
| Czas działania: | do 21 dni |
|---|---|
| Ruchy soniczne [ruchów/min]: | 35000 |
| Tryb pracy: | Codzienne czyszczenie, Masaż, Soft |
| Funkcje: | Sygnalizator czasu mycia, Dla dzieci |
| Typ: | Soniczna |
| Liczba końcówek: | 4 |
| Funkcje dodatkowe: | 3 tryby pracy, Antypoślizgowa konstrukcja, Automatyczne wyłączanie, Ergonomicznie ukształtowany uchwyt... |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
Sugerowana cena producenta:
129 zł
| Funkcje: | 3 wymienne głowice, 6 stopniowa regulacja prędkości, Inteligentny timer, Obrotowa technologia 360°... |
|---|---|
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Soniczna: | Nie |
| Czas pracy na akumulatorze [min]: | 120 |
| Czas działania: | do 14 dni |
|---|---|
| Ruchy soniczne [ruchów/min]: | 31000 |
| Tryb pracy: | Clean, Sensitive |
| Funkcje: | Sygnalizator czasu mycia |
| Typ: | Soniczna |
| Liczba końcówek: | 1 |
| Funkcje dodatkowe: | Automatyczne wyłączanie, Ergonomicznie ukształtowany uchwyt, Wodoodporność IPX7 |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Funkcje: | Programator czasowy, Regulacja temperatury |
|---|---|
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
| Moc [W]: | 1700 |
| Pojemność koszyka [kg]: | 6.2 |
| Zakres temperatury (min-max): | 75 - 205 °C |
| Czas działania: | do 30 dni |
|---|---|
| Ruchy soniczne [ruchów/min]: | 47000 |
| Tryb pracy: | Codzienne czyszczenie, Delikatne czyszczenie, Masaż, Odświeżanie, Wybielanie |
| Funkcje: | Sygnalizator czasu mycia, Czujnik siły nacisku |
| Typ: | Soniczna |
| Liczba końcówek: | 1 |
| Funkcje dodatkowe: | Wyświetlacz LED |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
350,35 zł
| Funkcje: | Programator czasowy, Regulacja temperatury |
|---|---|
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
| Moc [W]: | 1500 |
| Zakres temperatury (min-max): | 40 - 200 °C |
| Możliwość mycia części w zmywarce: | Koszyk, Misa, Ruszt |