- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (10)
AGD (61)
AGD do zabudowy (197)
AGD małe (3533)
Komputery i tablety (8)
Foto i kamery (14)
Rowery i hulajnogi (16)
Fitness i sport (10)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| 6 | |
| Moc [W]: | 1500 |
| Zakres temperatury (min-max): | 40 - 200 °C |
| Możliwość mycia części w zmywarce: | Koszyk, Misa, Ruszt |
| Kolor: | Beżowy |
|---|---|
| Rodzaj: | Szczotka elektryczna |
| Materiał wykonania: | Silikon |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Cechy: | Ergonomiczny kształt, Końcówka do czyszczenia smoczków, Łatwy do czyszczenia materiał, Łatwy montaż i demontaż... |
| Współpracuje z produktem: | Uniwersalne |
| Zawartość zestawu: | 1 x kabel USB-C, 1 x końcówka do butelek, 1 x końcówka do smoczków, 1 x końcówka do wężyka, 1 x zawieszka |
| Wysokość [cm]: | 10.2 |
| Przeznaczenie: | Do butelki, Do smoczka |
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Współpracuje z produktem: | Berdsen Galaxy |
| Rodzaj produktu: | Końcówka do szczoteczki sonicznej |
| Liczba szt.: | 2 |
| Typ: | Ścienny |
|---|---|
| Kolor: | Złoto szczotkowane |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Powierzchnia: | Szczotkowana |
| Wysokość [cm]: | 2 |
| Typ: | Soniczna |
|---|---|
| Funkcje: | Sygnalizator czasu mycia |
| Funkcje dodatkowe: | 2 stopnie intensywności pracy, Antypoślizgowa konstrukcja, Automatyczne wyłączanie, Ładowanie za pomocą kabla USB... |
| Kolor: | Czarny |
| Czas działania: | do 75 dni |
| Ruchy soniczne [ruchów/min]: | 62000 |
| Tryb pracy: | Delikatny, Wybielanie |
| Liczba końcówek: | 1 |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Wyposażenie: | 1 wymienna końcówka, Etui ochronne, Przewód USB do ładowania |
| Typ: | Soniczna |
|---|---|
| Funkcje: | Sygnalizator czasu mycia |
| Funkcje dodatkowe: | 5 trybów pracy, Automatyczne wyłączanie, Odliczanie 4 stref mycia, Timer, Usuwa do 99.9% płytki nazębnej |
| Kolor: | Biały |
| Czas działania: | do 45 dni |
| Ruchy soniczne [ruchów/min]: | 31000 |
| Tryb pracy: | Codzienne czyszczenie, Delikatne czyszczenie, Masaż, Polerowanie, Wybielanie |
| Liczba końcówek: | 2 |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Wyposażenie: | 2 wymienne końcówki, Przewód USB do ładowania |
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| 4 | |
| Moc [W]: | 1400 |
| Pojemność koszyka [kg]: | 1.6 |
| Zakres temperatury (min-max): | 60 - 200 °C |
| Funkcje: | 6 poziomów intensywności, Automatyczne wyłączanie, Wodoodporność |
|---|---|
| Kolor: | Fioletowy |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Wodoodporna: | Tak |
| Wyposażenie: | 3 x głowica, Ładowarka, Osłonka |
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| 8 | |
| Moc [W]: | 1700 |
| Pojemność koszyka [kg]: | 4 |
| Zakres temperatury (min-max): | 35 - 200 °C |
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| 9 | |
| Moc [W]: | 1500 |
| Pojemność koszyka [kg]: | 3.6 |
| Zakres temperatury (min-max): | 60 - 200 °C |
| Kolor: | Granatowy |
|---|---|
| Rodzaj: | Płaszcz |
| Płeć: | Damska, Męska |
| Rozmiar: | L |
| Przeciwdeszczowa: | Tak |
| Elementy odblaskowe: | Nie |
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Współpracuje z produktem: | Feelo Pro, Philips DiamondClean |
| Rodzaj produktu: | Końcówka do szczoteczki sonicznej |
| Liczba szt.: | 2 |
| Rodzaj: | Kurtka |
|---|---|
| Płeć: | Damska, Męska |
| Rozmiar: | M |
| Elementy odblaskowe: | Tak |
| Wodoodporna: | Tak |
| Dominujący kolor: | Czarny |
| Rodzaj: | Kurtka |
|---|---|
| Płeć: | Damska, Męska |
| Rozmiar: | XXXL |
| Elementy odblaskowe: | Tak |
| Wodoodporna: | Tak |
| Dominujący kolor: | Czarny |
| Rodzaj: | Kurtka |
|---|---|
| Płeć: | Damska, Męska |
| Rozmiar: | XXL |
| Elementy odblaskowe: | Tak |
| Wodoodporna: | Tak |
| Dominujący kolor: | Czarny |
| Kolor: | Szary |
|---|---|
| Rodzaj: | Zbiornik na deszczówkę |
| Wysokość [cm]: | 126 |
| Kształt: | Walec |
| Mrozoodporny: | Nie |
| Wskaźnik poziomu wody: | Nie |
| Kolor: | Granatowy |
|---|---|
| Współpracuje z produktem: | OROMED Oro-Sonic |
| Rodzaj produktu: | Końcówka do szczoteczki sonicznej |
| Liczba szt.: | 3 |
53,00 zł
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Współpracuje z produktem: | Oromed Sonic Professional |
| Rodzaj produktu: | Końcówka do szczoteczki sonicznej |
| Liczba szt.: | 4 |
| Typ: | Soniczna |
|---|---|
| Funkcje: | Sygnalizator czasu mycia |
| Funkcje dodatkowe: | 3 stopnie intensywności pracy, Antypoślizgowa konstrukcja, Ładowanie indukcyjne, Włosie Tynex DuPont... |
| Kolor: | Biały |
| Czas działania: | do 30 dni |
| Ruchy soniczne [ruchów/min]: | 42000 |
| Tryb pracy: | Codzienne czyszczenie, Delikatne czyszczenie, Polerowanie, Wybielanie |
| Liczba końcówek: | 3 |
| Zasilanie: | Indukcyjne |
| Wyposażenie: | 3 wymienne końcówki, Ładowarka indukcyjna |
| Kolor: | Złoto szczotkowane |
|---|---|
| Wysokość [cm]: | 16 |
| Zasilanie: | Brak |
| Pojemność zbiornika [ml]: | 200 |
| Miejsce montażu: | Ściana |
| Automatyczny: | Nie |
| Typ: | Soniczna |
|---|---|
| Funkcje: | Sygnalizator czasu mycia |
| Funkcje dodatkowe: | Regulacja poziomu intensywności |
| Kolor: | Czarny |
| Czas działania: | do 70 dni |
| Ruchy soniczne [ruchów/min]: | 66000 |
| Tryb pracy: | Codzienne czyszczenie, Pielęgnacja dziąseł, Polerowanie, Wybielanie |
| Liczba końcówek: | 1 |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Wyposażenie: | 1 x etui podróżne, 1 x końcówka standardowa, Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna, Podstawka |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Współpracuje z produktem: | Samsung Jet 65, Samsung Jet 75E |
| Zawartość zestawu: | 1 x mini elektroszczotka |
| Rodzaj produktu: | Mini elektroszczotka |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Zastosowanie: | Dywan, Materace, Sierść, Tapicerka |
| Typ: | Soniczna |
|---|---|
| Funkcje: | Sygnalizator czasu mycia |
| Funkcje dodatkowe: | 3 stopnie intensywności pracy, Antypoślizgowa konstrukcja, Automatyczne wyłączanie, Regulacja poziomu intensywności... |
| Kolor: | Różowy |
| Czas działania: | do 42 dni |
| Ruchy soniczne [ruchów/min]: | 62000, 82000 |
| Tryb pracy: | Clean, Masaż, Soft |
| Liczba końcówek: | 1 |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Wyposażenie: | 1 x końcówka do zębów, 1 x rękojeść szczoteczki, Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna, Stacja ładująca |
| Typ: | Soniczna |
|---|---|
| Funkcje: | Sygnalizator czasu mycia |
| Funkcje dodatkowe: | 3 stopnie intensywności pracy, Antypoślizgowa konstrukcja, Ładowanie za pomocą kabla USB, Odliczanie 4 stref mycia... |
| Kolor: | Biały |
| Czas działania: | do 28 dni |
| Ruchy soniczne [ruchów/min]: | 32000 |
| Tryb pracy: | Codzienne czyszczenie, Pielęgnacja dziąseł, Wybielanie |
| Liczba końcówek: | 1 |
| Zasilanie: | Akumulatorowo-sieciowe |
| Wyposażenie: | 1 x etui podróżne, 1 x końcówka standardowa, Przewód USB do ładowania, Stacja ładująca, Szczoteczka do zębów |
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Współpracuje z produktem: | Dreame D9, Dreame F9 |
| Zawartość zestawu: | 1 x pokrywa szczotki |
| Rodzaj produktu: | Pokrywa szczotki |
| Liczba szt w opakowaniu: | 1 |
| Zastosowanie: | Ochrona przed osadzaniem się zabrudzeń |
| Typ: | Soniczna |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | Odliczanie 4 stref mycia, Timer, Wodoodporna rączka |
| Kolor: | Czarny |
| Czas działania: | do 40 dni |
| Ruchy soniczne [ruchów/min]: | 31000 |
| Tryb pracy: | Clean, Masaż, Polerowanie, Sensitive |
| Liczba końcówek: | 2 |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Wyposażenie: | 1 x etui podróżne, 2 wymienne końcówki, Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna, Ładowarka |
| Typ: | Soniczna |
|---|---|
| Funkcje: | Sygnalizator czasu mycia, Dla dzieci |
| Funkcje dodatkowe: | Antypoślizgowa konstrukcja, Ergonomicznie ukształtowany uchwyt, Podświetlenie, Wodoodporność IPX7 |
| Kolor: | Wielokolorowy |
| Czas działania: | do 150 dni |
| Ruchy soniczne [ruchów/min]: | 24000 |
| Tryb pracy: | Codzienne czyszczenie |
| Liczba końcówek: | 3 |
| Zasilanie: | Bateryjne |
| Wyposażenie: | 1 bateria AAA, 3 wymienne końcówki, Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna |
| Typ: | Szczoteczka międzyzębowa |
|---|---|
| Funkcje: | Usuwania płytki nazębnej z przestrzeni międzyzębowych, Usuwania z przestrzeni międzyzębowych resztek jedzenia |
| Kolor: | Szary |
| Rodzaj: | Szczoteczka międzyzębowa |
| Materiał wykonania: | Nylon, Tworzywo sztuczne |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 4 |
| Przeznaczenie: | Do zębów |
| Informacje dodatkowe: | Ergonomiczny, antypoślizgowy uchwyt, Kompaktowa i łatwa w użyciu... |
| Wyposażenie: | 4 x szczoteczka międzyzębowa |