- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (10)
AGD (61)
AGD do zabudowy (197)
AGD małe (3533)
Komputery i tablety (8)
Foto i kamery (14)
Rowery i hulajnogi (16)
Fitness i sport (10)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Czas działania: | do 120 dni |
|---|---|
| Ruchy soniczne [ruchów/min]: | 22000 |
| Tryb pracy: | Clean, Gum Care |
| Typ: | Soniczna |
| Liczba końcówek: | 2 |
| Funkcje dodatkowe: | 2 tryby pracy, 2 wymienne końcówki, Technologia jonowa, Timer |
| Kolor: | Czarny |
| Wyposażenie: | 1 bateria AAA, 2 x końcówka szczoteczki, Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna |
| Zasilanie: | Bateryjne |
| Funkcje: | Wskaźnik nagrzania |
|---|---|
| Rodzaj: | Patelnia do naleśników |
| Ilość elementów: | 1 |
| 25 | |
| Powłoka wewnętrzna: | Aluminium, Nieprzywierająca |
| Funkcje: | Programator czasowy, Regulacja temperatury |
|---|---|
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
| 11 | |
| Zakres temperatury (min-max): | 40 - 200 °C |
| Możliwość mycia części w zmywarce: | Misa |
| Wysokość [cm]: | 33.6 |
|---|---|
| Pojemność [ml]: | 320 |
| Średnica otworu do montażu: | 25 mm |
| Materiał: | ABS, Stal nierdzewna |
| Kolor: | Złoto szczotkowane |
| Czas działania: | do 60 dni |
|---|---|
| Ruchy soniczne [ruchów/min]: | 27600 |
| Tryb pracy: | Clean, Sensitive, White |
| Funkcje: | Sygnalizator czasu mycia, Czujnik siły nacisku |
| Typ: | Soniczna |
| Liczba końcówek: | 2 |
| Funkcje dodatkowe: | 3 tryby pracy, Timer, Włosie DuPont, Wodoodporność IPX8, Zapewnia skuteczniejszą higienę jamy ustnej |
| Kolor: | Różowy |
| Wyposażenie: | 2 x główka DuPont, Przewód USB-C, Stacja ładująca |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Czas działania: | do 60 dni |
|---|---|
| Ruchy soniczne [ruchów/min]: | 27600 |
| Tryb pracy: | Clean, Sensitive, White |
| Funkcje: | Sygnalizator czasu mycia, Czujnik siły nacisku |
| Typ: | Soniczna |
| Liczba końcówek: | 2 |
| Funkcje dodatkowe: | 3 tryby pracy, Timer, Włosie DuPont, Wodoodporność IPX8, Zapewnia skuteczniejszą higienę jamy ustnej |
| Kolor: | Oliwkowy |
| Wyposażenie: | 2 x główka DuPont, Przewód USB-C, Stacja ładująca |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Rodzaj produktu: | Końcówka do szczoteczki elektrycznej |
|---|---|
| Liczba szt.: | 2 |
| Miękkość włosia: | Miękkie |
| 180 dni | |
| Rodzaj produktu: | Końcówka do szczoteczki sonicznej |
|---|---|
| Liczba szt.: | 8 |
| Miękkość włosia: | Bardzo miękkie |
| 720 dni | |
| Zawartość zestawu: | 1 x wałek |
|---|---|
| Rodzaj produktu: | Wałek |
| Współpracuje z produktem: | R20 Ultra, R20 Ultra Aqua Cycle, Z30 Aquacycle, Z30 Ultra |
| Kolor: | Czarny |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Funkcje: | Programator czasowy, Regulacja temperatury |
|---|---|
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
| 2.5, 4 | |
| Zakres temperatury (min-max): | 40 - 185 °C |
| Możliwość mycia części w zmywarce: | Misa, Płyta grillowa |
| Rodzaj: | Zestaw detailingowy |
|---|---|
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 8 |
| Zastosowanie: | Czyszczenie i detailing samochodu: szczeliny, nawiewy, konsola... |
| Rodzaj: | Szczotka |
|---|---|
| Zastosowanie: | Mycie karoserii, felg i szyb; czyszczenie rowerów i sprzętu ogrodowego |
| Rodzaj: | Szczoteczka |
|---|---|
| Kolor: | Bezbarwny |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Wyposażenie: | 1x szczoteczka |
| Zastosowanie: | Do manicure, do pyłu |